Стратегія по методу Мартінгейла multi trend reversal

стратегии форекс метод Мартингейла Стратегія по методу Мартингейла "Multi Trend Reversal" є модифікацією ТС "Trend Reversal" з використанням методу Мартингейла. Це означає, що ми не будемо використовувати стоп лосс, відкриваючи серію угод і закриваючи їх з прибутком за усередненою ціною.

Торгуємо на D1. торгівля відбувається не за денним тренду, а після різкого розвороту ціни протягом наступного дня. Наприклад, денна бичача свічка закрилася, значить, на наступний день ми виставляємо SellStop під Low цієї свічки. Важливо, щоб розмір свічки (для EUR / USD) був більше 40 пунктів, а розмір її тіла - більше 1 пункту (для інших пар - ще більше).

Stop Loss не ставимо. Take Profit = 21 пункт.

Обсяг позиції розраховуємо. Виходячи зі співвідношення - 0,03 лота на кожні 10 000 одиниць валюти. Наприклад, для центової рахунку в 100 $ (10 000 центів) лот 0,03.

Можливі 2 варіанти розвитку подій після спрацьовування відкладеного ордера.

  1. 1. Ціна рухається в потрібну нам сторону. Операція закривається по тейк профітом.

    рис.1

  2. 2. Ціна рухається проти відкритого ордера.

    рис.2

Після руху проти нас на 50 пунктів потрібно відкрити інший ордер (обсяг 0,5), обчисливши загальний Take Profit, щоб отримати прибуток. Розмір тейк профіту визначається Вашим стилем торгівлі.

Якщо ціна продовжує рух проти нас, кожні Х пунктів відкриваємо нові позиції згідно з таблицею:

№ операції Відстань в пунктах

від першої угоди

Обсяг, лотів
2 -50 0,05
3 -120 0,08
4 -250 0,13
5 -500 0,21
6 -900 0,34
7 -1500 0,55
8 -2500 0,89

Обсяги угод можна підбирати індивідуально, все залежить від розміру Вашого депозиту і характеру торгівлі. Зазначені інтервали відкриття угод також можна коригувати, виходячи з аналізу точок (рівнів), що показують найбільший опір на конкретній валютній парі.

Якщо Ви відкрили 2 ордера в одному напрямку, то потрібно виставити додатково ще один ордер - т.зв. локірующій пробійні, розмістивши його на кордоні денний свічки згідно руху тренда, тобто проти вже відкритих позицій.

рис.3

Обсяг даного ордера розраховують, виходячи з процентного співвідношення загальної кількості відкритих позицій в одному напрямку. Скажімо, ми маємо 4 довгі позиції: обсяги 0,3, 0,5, 0,8 і 1,3. Коротких угод немає.

Взявши 25% обсягу від довгих позицій, отримаємо SellStop = 0,72.

Якщо котирування почала рух вгору і нам потрібно відкрити другу коротку позицію, то розрахунок робимо наступним чином:

Обсяги першої угоди на покупку 0,3, на продаж - 0,72.

Співвідношення sell / buy = 0,72 / 0,3 = 2,4.

Значить, обсяг другої короткої позиції

2,4 х 0,5 = 1,2.

Для третьої позиції 2,4 х 0,8 і т.д., тобто коефіцієнт не змінюється, поки все короткі ордера НЕ будуть закриті по тейк профітом. Після цього робимо розрахунок обсягу для нового першого ордера BuyStop.

Якщо відкриті позиції відсутні - коефіцієнт дорівнює 1.

Корисні поради

Обов'язково визначте критичний (максимальний) розмір можливого коефіцієнта, орієнтуючись на розмір вашого депозиту і стиль торгівлі.

Рахунки краще використовувати безсвоповие (брокер Forex4you, наприклад), оскільки позиції можуть утримувати кілька діб або навіть тижнів.

Пам'ятайте про ризики і періодично виводите прибуток.

Сподіваємося, що стратегія по методу Мартингейла "Multi Trend Reversal" стане в нагоді Вам в трейдингу. Профіту і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!