Індикатор market profile для mt4 допоможе визначити профіль ринку

indikator-market-profile

Індикатор Market Profile для MT4 користується великим попитом серед трейдерів. Будь-тик на ринку виникає в результаті дій тих чи інших учасників ринку. Торговий обсяг різко збільшується в разі виходу на ринок великих гравців, які і визначають напрям тренда. Для того щоб заробляти на ринку Форекс, необхідно слідувати за великими учасниками ринку.

Індикатор Market Profile для MT4 допомагає трейдерам побачити ціну і обсяг в реальному часі. Він проводить аналіз на основі обсягів двох видів: тикового і проторгувалася біржею. Завдяки цьому інструменту трейдер отримує інформацію про проторгувалася обсязі, який утворюється з ринкового профілю та профільного обсягу.

Велику частину часу ринок перебуває в спокійному стані, але коли з`являються великі учасники різко спостерігається переважання попиту або пропозиції, в результаті чого здійснюється «перебудова», що призводить до зародження нової тенденціі.Стоімость активу визначається в залежності від обсягу угод і ціною, по якій вони були здійснені. Якщо ціна швидко проходить певний рівень, значить така вартість не влаштовує трейдерів. А якщо вартість довгий час перебуває на певному рівні, до того ж і різко збільшуються обсяги, це означає, що трейдерам така ціна сподобалася. Можливо навіть вони тривалий час вичікували, коли ціна дійде до певного рівня, а як тільки це сталося, стали здійснювати операції купівлі / продажу.

Ціновий рівень перебуває в прийнятій ціні 70% часу торгового дня, називається ця зона value area. Торгівля на основі ринкових профілів передбачає використання даних за минулий торговий день. Рівні підтримки і опору будуються на основі зон value area, тобто тих ділянок, де ціна найдовше затримувалася з різким збільшенням обсягів.

Як працює індикатор Market Profile для mt4

Отже, як працює індикатор Market Profile для MT4? Цей інструмент намагається виявити прийняті зони і показує їх трейдеру, використовуючи торгові обсяги.

kak-rabotaet-indikator-market-profile-dlja-mt4

Індикатор був створений на основі теорії про те, що щодня ціновий рівень проходить певний діапазон, який визначається потребами великих гравців. Таким чином індикатор Market Profile для MT4 дозволяє визначити, які вимоги до ціни були у великих гравців.

Завантажити індикатор Market Profile для mt4

Завантажити індикатора Market Profile для mt4 ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Установка цього інструменту здійснюється за звичною схемою. Зберігаєте скачані файли в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор на графік.

Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, распложенной нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

skachat-indikatora-market-profile-dlja-mt4

Важливо: індикатор призначається для використання на тайм-фреймі M30.

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора Market Profile для MT4, які означають наступне:

  • Session - тут вказується інтервал для визначення ринкового профілю.
  • Start From Date - тут вказується дата початку малювання профілів.
  • Start From Current Session - тут ви можете активувати функцію побудови профілів з сьогоднішнього дня.
  • Sessions To Count - тут вказується кількість сесій, які будуть враховуватися для побудови профілів. Працює дана функція тільки в тому випадку, якщо в попередньому рядку вказано значення false. Якщо в цьому рядку буде вказано значення 2, а в попередньому рядку значення false, то індикатор почне малювати з дати зазначеної в рядку Start From Date назад. Якщо ж в попередньому рядку буде вказано значення true, то інструмент буде видавати дані за сьогоднішній день і минулий.

Всі інші настройки відповідають за кольорове відображення індикатора і не впливають на його ефективність. Думаю ви самі зможете з ними розібратися.

На малюнку, представленому нижче, ви можете побачити індикатор Market Profile для MT4 в дії.

indikator-market-profile

Цей інструмент при грамотному використанні дозволяє з високим рівнем точності передбачати поведінку цінового рівня. Після перенесення на торговий графік інструмент малює великий прямокутник, який носить назву «Область вартості». Саме в цій області полягає більше 70% угод. Також на графіку за допомогою малого прямокутника відображається область, в якій укладено найбільше угод. Обсяги угод відображаються за допомогою гістограми.

Якщо в якийсь момент часу ціновий рівень залишає область вартості, але при цьому обсяги угод знижуються, то ціна в найближчим часом повернеться назад. У ситуаціях, коли ціновий рівень залишає область вартості, але при цьому обсяги угод не зменшуються або навіть зростають, то можна очікувати, що ціна продовжить свій рух і незабаром буде створена нова галузь вартості.

Використовуючи описані вище правила, ви зможете проводити більш точний аналіз ринку і вибирати підходящі моменти для створення ордерів.

Щоб бути в курсі всіх ефективних індикаторів і стратегій, підписуйтесь на мою розсилку.