Новини ринку криптовалюта # 8

SEC прирівняла токени-акції ICO к цінних паперів

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) опублікувала офіційну заяву, в якому вказана позицію щодо регулювання цифрових активів, в т. ч. процедури первинного розміщення токенов (ICO): токени, що генеруються більшістю ICO, слід прирівняти до акціями. Згідно з документом, процедура ICO потрапляє під федеральний закон про цінні папери, це рішення може стати важливим кроком до легалізації та регулювання нової галузі в усьому світі. Дана заява стала результатом проведення SEC розслідування про злом децентралізованого фонду DAO і розкрадання токенов на $ 50 млн.
"Розслідування показало, що токени DAO були цінними паперами і потрапляли під дію федеральних законів. Компанії, які випускають активи, засновані на технології блокчейна, повинні реєструвати угоди, якщо до них не застосовуються виключення. Учасники незареєстрованих угод можуть нести відповідальність за порушення законодавства про цінні паперах. Біржі, які торгують такими активами, також повинні бути офіційно зареєстровані ", - йдеться в заяві SEC. У комісії підкреслили дані рішення пов'язані із захистом інвесторів і контролем за їх діями. SEC так само попередила гравців ринку про те, що федеральні закони про цінні папери поширюються на всі угоди з активами в США незалежно від форми організації компанії і валюти, в якій ці угоди проводяться. Дана заява, як і регулювання з боку SEC стосується тільки тих токенов, які спочатку позиціонувалися ак акції і відповідають тесту Хоуі. Таким чином ці заходи не торкнуться класичних монет: bitcoin, ethereum, dash і т. д.

Poloniex заявила про плани при розколі Bitcoin

Популярна крипто-біржа Poloniex виступила з офіційною заявою про план дій при можливому поділі мережі Bitcoin. "Ми відключимо депозити і висновок Bitcoin (і всіх токенов, пов'язаних з BTC), в будь-який час, коли це буде необхідно, щоб всі токени, що зберігаються на Poloniex, залишалися в безпеці. Термін можливого часу призупинення операцій введення/виводу невідомий, це безпосередньо залежатиме від стабільності мережі. ", - йдеться в заяві Poloniex.
Як зазначається, метою вводяться заходів буде швидке відновлення роботи гаманця з введенням/виведенням коштів, коли це буде абсолютно безпечно для користувачів. На період вводяться біржею обмежень, торгівля криптовалюта залишатиметься доступною в колишньому режимі. Poloniex так само підкреслює, що не бере участі в голосуваннях і не сигналізує про підтримку будь-яких пропозицій.
Хоча недавня активація BIP 91 значно знизила ймовірність розколу Bitcoin, але нещодавня заява китайського майнінг-пулу V iaBTC про намір активувати 1 серпня пропозицію "BitcoinABC" і появи модифікації біткоіни з назвою Bitcoin Cash викликає деякі побоювання.

Звіт Bank of America про bitcoin

Відповідно до нового звіту Bank of America біткоіни придбає масову популярність тільки після того, як його почнуть приймати банки. У звіті представлені методи, за допомогою яких криптовалюта можуть бути співставлені з іншими товарами. При цьому найважливішими факторами виділяються безпеку і ліквідність біткоіни. Автором документа є Франсіско Бланч - провідний стратег банку з предметів торгівлі та деривативів. У доповіді Бланч каже, що критичною точкою стане прийом банками біткоіни в якості форми забезпечення продуктів. У той же час констатується, що "ми не знаємо жодного великого установи, яке в даний час використовує криптовалюта в якості забезпечення". Бланч провів паралель між біткойнов і сировинними товарами, такими як дорогоцінні метали, зазначивши, що в минулому році волатильність на ринках btc падала нижче рівня, що спостерігається на ринках золота.
"Волатильність біткоіни дуже висока в порівнянні з євро, ієною або навіть золотом, але в минулому році вона впала в два рази нижче волатильності срібла, яка є світовою валютою протягом 400 років" - пише Бланк.
Звіт, орієнтований на клієнтів Bank of America Merrill Lynch, відображає раніше сказане і іншими аналітиками з Уолл-стріт: з початку літа інвестиційний банк Goldman Sachs, випустив дві клієнтські замітки про біткоіни, в яких так само висловив схожу точку зору.

Bitmixer. io припиняє роботу

Популярний сервіс мікшування біткоіни Bitmixer. io оголосив про припинення послуг, що надаються. За словами власника сервісу зупинка діяльності при цьому ніяк не пов'язана з можливим тиском правоохоронних органів - причина в зміні ідеологічних поглядів.Про рішення закрити сервіс власник Bitmixer.io повідомив на BitcoinTalk:
"Не дивлячись на величезні доходи, ми припиняємо нашу діяльність. Дозвольте пояснити чому. Я являюсь ентузіастом біткоіни з 2011 року. Коли ми запускали цей сервіс, я був переконаний, що кожен користувач біткоіни має природне право на конфіденційність. Але я глибоко помилявся. Тепер я розумію, що біткоіни за своєю структурою - це прозора і не передбачає анонімності система. Блокчейн - це величезна відкрита книга. Я вірю, що біткоіни чекає велике майбутнє без транзакцій в даркнета. Якщо ви хочете прикупити травички, можна викорис овать Dash або Zerocoin. Я сподіваюся, наші конкуренти почують наш меседж і також закриють свої сервіси. Дуже скоро ця діяльність буде вважатися протиправною в більшості країн ", - написав Bitmixer. Також було висловлено сподівання, що це рішення допоможе зробити екосистему біткоіни більш чистою і прозорою. Забавно що припинення діяльності Bitmixer відбулося незабаром після закриття найбільших майданчиків даркнета - Alphabay і Hansa. Однак, за словами оператора сервісу, пов'язувати його рішення з тими подіями не слід: "Тиск влади не діє за принципом" О, будь ласка, закрийте ваш сервіс ". Вони просто приходять і заарештовують тебе за нелегальну діяльність. Ми експерти по конфіденційності: відстежити наше місцезнаходження та особистості дуже складно або навіть неможливо, а наші сервери розташовано в країні, де біткоіни вважається валютою. Я міг би продати весь бізнес конкурентам за 5-6 мільйонів, але я не буду цього робити "

BTC-e зупинила свою роботу в зв'язку з арештом Олександра Винника

Перебої роботи на біржі BTC-e користувачі схильні зв'язати c арештом одного з операторів біткоіни біржі, давно відомої своїми таємничими операціями і інформаційною закритістю. Серед припущень те, що ім'я одного з адміністраторів сайту, відомого як Олександр, збігається з ім'ям людини, заарештованого в Греції: 38-річний Олександр Винник за твердженням влади, від мивал "$ 4 млрд. готівки через біткоіни платформу, починаючи з 2011 року". Винник, був затриманий за відмивання грошей, злочинну змову і операції з готівковими грошима, отриманими незаконним способом. Влада США, як повідомляється, будуть екстрадувати його на підставі ордера, виданого на початку цього року в Каліфорнії. За повідомленням Reuters, Винник "пов'язаний з кріптовалютной біржею BTC-e". Згідно з останніми твітів біржі, робота буде відновлена ​​чере 5-10 днів. Примітним залишається факт, що даний арешт відбувається на тлі більш масштабних подій: закриття AlphaBay і Hansa - двох з найпопулярніших темних онлайн ринків світу, а так само недавньої заяви про зупинку Bitmixer.io