Новини ринку криптовалюта # 7

SegWit2X активований

Переважна більшість Майнер проголосували за активацію пропозиції SegWit2X, з цього моменту протистояння навколо масштабування мережі біткойн можна вважати закінченим. Таким чином, активація SegWit відбудеться відповідно до плану Bitcoin Core - підтримка BIP141 становитиме 100%, так як пули, які не підтримали BIP91 або BIP141, залишилися в меншості і їх блоки не братимуться без шкоди для мережі, поки вони не оновлять своє ПО. На думку деяких членів bitcoin-спільноти в мережі стався хардфорк: нові правила створення блоків не сумісні зі старими, проте мережа не помітить "випадання" декількох блоків на добу, тому що хешрейт "незгодних" занадто малий для підтримки альтернативної ланцюга. Завдяки масовій підтримці BIP141 його активація пройде в звичайному порядку - після досягнення 95% порога потужностей Майнер. У поточному періоді голосуючих блоків недостатньо, проте в наступному, який розпочнеться 27 липня і закінчиться 9 або 10 серпня, активація відбудеться майже з 100% вірогідністю.

Ротшильди інвестують в біткойн

У мережі з'явилися матеріали фонду Rothschild Investment Corporation, спрямовані в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC). Згідно з поданим списком активів всесвітньо відомий інвестфонд придбав акції Bitcoin Investment Trust (GBTC) на суму близько $ 210 тис. Акції Bitcoin Investment Trust є публічно котируються цінні папери, курс яких формується відповідно до ціни біткоіни. Такі активи покликані розширити можливості інвестування за допомогою традиційного інвестиційного інструменту - акцій біржового фонду (ETF). Завдяки такому підходу інвестори позбавлені від необхідності покупки і зберігання криптовалюта. Публічна торгівля акціями під тікером GBTC була відкрита ще в березні 2015 року. Кожна з акцій фонду становить близько десятої частини від поточної ціни біткоіни. Так само слід зазначити, що на початку цього року компанія Rothschild & Co виступила із заявою про дії зловмисників, які використовують під вивіскою сім'ї Ротшильдів шахрайську кріптовалютную схему.

Біржа Gemini анонсувала щоденні аукціони ефіру

Команда Gemini заявила, що їх аукціон має всі переваги позабіржової торгівлі без накладних витрат і спрямований на збільшення обсягів торгівлі між клієнтами за справедливою ціною, зіставивши максимальну кількість ордерів на покупку і продаж. Платформа робить основний упор на бізнес і інвесторів, дозволяє здійснювати операції і зберігати біткоіни і ефір на рахунках сервісу. На даний момент платформа реалізує щоденні двосторонні аукціони біткоіни, а починаючи з 28 липня будуть проводиться так само аукціони ефіру. Нововведення надасть можливість виробляти великі і малі обсяги торгів не підлягаючи внутрішньоденним коливань цін. Згідно з механізмом аукціону всі підходящі ордери заповнюються за ціною, при якій згодні торгувати найбільшу кількість учасників аукціону. За 10 хвилин до початку аукціону, орієнтовні ціни транслюються користувачам через API Gemini і безпосередньо на платформу. Нова ціна аукціону розраховується на основі вже надійшли заявок кожну хвилину до моменту його початку, і кожні 15 секунд протягом останньої хвилини перед закриттям. Дана реалізація дуже схожа на "closing cross", який використовується на електронних біржах Nasdaq, NYSE Arca, Bats.

ФРС запропонували створити власну криптовалюта

Faster Payments Task Force - робоча група ФРС по вивченню можливостей прискорення платежів, отримала кілька пропозицій щодо можливого використання технології блокчейн, в т. ч. і створення власної криптовалюта.
У свіжій доповіді описуються отримані пропозиції по оптимізації процесів, деякі з них були безпосередньо пов'язані з використанням технології блокчейн. Зокрема, Eccho, Hub Culture, Kalypton Group, Nanopay Corporation, Ripple, Thought Matrix Consulting і Xalgorithms. Однако найбільш примітним виявилася пропозиція компанії Wingcash про створення власної криптовалюта.
"WingCash Faster Payment Network представляє собою програмну платформу, власником і оператором якої виступає Федеральний Резерв і регулююча організація. Федеральний Резерв буде випускати цифрову валюту (цифрові Fed notes) і прив'язаний до домену Fednotes. com", - йдеться в реченні.
Можливо, ця пропозиція може стати першим реальним кроком на шляху до реалізації концепції державної цифровий монети США (Fedcoin). Така ідея обговорюється вже досить давно і часто використовується в якості наочної ілюстрації технології блокчейн і її можливостей. Варто відзначити, що роботу над створенням національної криптовалюта вже ведуть влади Китаю, також подібна ідея може бути реалізовано і в Росії.

Лондонська біржа розробить блокчейн-технологію для цифрового випуску приватних цінних паперів

Нещодавно стало відомо про партнерство Лондонській фондовій біржі (LSEG) і IBM з метою розробки блокчейн-технологій для цифрового випуску приватних цінних паперів в малому і середньому бізнесі Європи. Результатом співпраці стане платформа з обмеженням прав доступу і що базується на блокчейне Hyperledger Fabric 1. 0. Її використання дозволить спростити відстеження та управління інформацією акціонерів, а також відкрити нові можливості для торгівлі та інвестування. Дане рішення замінить електронні таблиці і паперові записи, в яких, кожна сторона як правило має свою власну версію інформації. У свою чергу, перехід на блокчейн дозволить компаніям забезпечити більшу прозорість і керованість, що в майбутньому дасть можливість завоювати довіру потенційних інвесторів.За словами менеджера з комерційних технологічним інноваціям LSEG Девіда Харріса (David Harris), це також дозволить їм краще взаємодіяти з акціонерами.
"Спільне використання важливих даних в мережах акціонерів в рамках традиційної системи - досить складний процес. IBM здатна усунути деякі бар'єри в традиційних методах передачі - те саме, що зробив Інтернет для обміну інформацією в кінці 1990-х років", - заявила Марі Вік (Marie Wieck), топ-менеджер IBM.