Market depth - ефективний індикатор для успішної торгівлі

market-depth

Market Depth є спеціальним інструментом, який істотно розширює можливості терміналу MetaTrader 4. Цей індикатор надає можливість спостерігати не тільки за поточним станом ціни, але і за глибиною ринку попиту, а також пропозиції. Інструмент виглядає у вигляді цінової сходи, яка надає трейдерам певну кількість переваг, що дозволяють з максимально високою точністю визначати напрямок ціни і здійснювати прибуткові операції.

Для того щоб використовувати цей інструмент, вам необхідно завантажити його, а також оформити підписку на інформацію постачальника ліквідності.

Цей інструмент є інтегрованим з ліквідністю Бостон Прайм, що дає йому можливість підтримувати дванадцять рівнів ринку. Крім того, він володіє консолідованим режимом відображення ліквідності найбільших американських банків. Завдяки високому рівню точності одержуваної інформації, трейдер може вибрати оптимальний час для входу в ринок. Market Depth дозволяє працювати з більш ніж шістдесятьма валютними парами, а також з ринком золота. Market Depth є склянкою другого рівня, тобто він надає трейдерам інформацію про відкладення угодах, які розташовуються за межами спреда.Етот інструмент був спочатку розроблений для роботи на біржі, але потім він був адаптований для метратрейдер 4, що дозволило досвідченим і починаючим трейдерам використовувати його для аналізу ситуації на ринку і відкриття прибуткових ордерів.

Принцип дії Market Depth

Запустивши цей інструмент, перед вами з`явиться стакан котирувань, який відображає поточний рівень ціни, а також в графічному вигляді обсяг відкладених ордерів на покупку і продаж.

market-depth

Відкладені ордери на покупку за цінами вище поточного значення стануть зеленими. Довжина смуги відображає обсяг відкладених угод при досягненні ціни певного рівня. Відкладені ордери на продаж відображаються червоним кольором і розташовуються нижче рівня ціни. Цифрова розмітка індикатора дозволяє трейдеру визначити обсяг відкладених угод, які відповідають різним значенням ціни.

Читаємо - навчання Форекс курси

Установка Market Depth

На самому початку вам необхідно скачати індикатор і зберегти архів на жорсткому диску вашого компьютера.Далее вам необхідно розпакувати завантажений архів і встановити його вміст в кореневу папку торгового терміналу. Комп`ютер вам запропонує скопіювати папку «MQL4» з заміною, вам необхідно натиснути кнопку «OK»

market-depth

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Для того щоб переконатися, що установка пройшла успішно, необхідно перевірити наявність файлу «MarketDepth» за адресою «Metatrader4 / MQL4 / experts».

market-depth

Потім вам необхідно перезапустити торговельний термінал. В панелі індикатора необхідно знайти інструмент Market Depth і запустити його, після чого перед вами з`явиться наступна картина.

market-depth

Стакан завжди розташовується горизонтально, але при бажанні його положення можна змінити праворуч (як на малюнку) наліво.

З покроковою інструкцією установки Market Depth ви можете ознайомитися на відео, розташованому нижче.

Застосування Market Depth для скальпинга

Для того щоб полегшити використання індикатора Market Depth для відкриття ордерів, був створений спеціальний скальперскій привід під назвою One-Click Trading.

market-depth

Ця програма спеціально призначене для роботи з MetaTrader 4, воно дає можливість максимально оперативно відкривати і закривати ордера. Ознайомившись з малюнком, представленим вище, ви зможете досить легко освоїти управління цим додатком.

Торгівля на Форекс за допомогою цього додатка здійснюється досить просто. Вам необхідно, перш за все, орієнтуватися на дві цифри: сумарний обсяг попиту і сумарний обсяг пропозиції. Якщо обсяг попиту істотно перевищує сумарний обсяг пропозиції, то необхідно відкривати відкладені ордери на покупку. Як тільки обидва показники будуть мати приблизно однаковим значенням, слід закрити угоди, не чекаючи зміни напрямку тренда. Ордери на продаж слід відкривати в тому випадку, коли пропозиція перевищує сумарний обсяг попиту.