Ринок після виборів: третій день і знову РАСПОДАЖА


Хоча до відкриття ринку ще більше години, ф'ючерс на індекс S & P 500 просів вже так низько, що регулярна сесії абсолютно точно почнеться сильно нижче вчорашнього закриття, ознаменувавши третій день розпродажів на ринках на третій день після результатів виборів в США.
Третій день на ринок продовжують надавати вкрай негативний вплив побоювання про низькі шанси на прийняття владою США заходів по боротьбі з "фіскальним обривом" після того як за підсумками виборів вівторка стало зрозуміло, що Конгресу буде вкрай складно прийти до компромісу з приводу того як вирішувати проблеми з бюджетом, оскільки нижня і верхня палати як і раніше контролюються різними партіями.
Додатковим негативом для ринку стали прийшли вчора з Європи новини про те, що лідери єврозони затримають надання Греції наступного траншу допомоги розміром 31 млрд євро до тих пір поки не побачать звіт про стан справ в країні від інспекційної комісії Трійки міжнародних кредиторів.
Крім того, повідомлення від агентства Fitch вчора про те, що рейтинг Іспанії "буде швидше знижений, ніж ні", не дивлячись на те, що він і так знаходиться в безпосередній близькості від "сміттєвого рівня" стало ще одним негативом для ринків, що і знайшло відображення сьогодні вранці в динаміці на європейських майданчиків.
На цьому тлі вийшли сильно гірше очікувань дані про промислове виробництво у Франції, підтвердивши намічених на початку тижня негативний аналогічного показника Німеччини, також посприяли загальному негативному настрою на ринках.
Ще одним фактором, який закріпив "розпродажної" настрою став вчорашній акукціон з розміщення 30-лентніх держоблігацій США, який привернув досить високий попит.
Єдиним макроекономічним позитивом сьогодні до відкриття ринку є дані краще очікувань про промвиробництва в Китаї, укупі з вийшла там же статистикою кращими за очікування про роздрібні продажі. Хоча дані про економіці Піднебесної традиційно і вважаються важливими для ринків, той факт що вони вийшли вранці і вже враховані ринком, вони навряд чи будуть сприяти його зростанню сьогодні після відкриття торгів.
По ходу сьогоднішньої сесії деякий вліяеніе на хід торгів можуть надати дані про настрої споживачів від Рейтер і університету штату Мічиган.
Вдалих торогов! =)