Індикатор macd rsi - зручний інструмент для торгівлі

indikator-macd-rsi

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор MACD RSI. Як ви могли здогадатися з назви, даний інструмент працює на основі двох індикаторів: MACD і RSI. Індикатор MACD RSI є інструментом RSI, накладений на МАКД. Обидва інструменти виводяться окремо непогані результати, а разом вони працюють ще краще.

Опис індикатора MACD RSI

Отже, індикатор MACD RSI є комплексний інструмент, який працює на основі двох досить ефективних алгоритмів. Індикатор MACD відображає різницю між осциллятором і його ж згладжуванням. Основна крива індикатора МАКД відображає показання осцилятора, а сигнальна крива - це згладжена осцилятора.

Працює індикатор MACD на основі двох експоненційних ковзних середніх з періодами 12 і 26. Самі криві на графіку не видно, але алгоритм виявляє різницю між даними кривими і відображає дані у вигляді гістограми. Хочу відзначити, що обидві ковзаючі середні можуть по різному розташовуватися по відношенню один до одного, тому гістограма може розташовуватися або в плюсовій або в мінусовій зоні.

Другий індикатор називається RSI. Даний алгоритм теж є осциллятором і він також, як і MACD, впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4. Даний алгоритм виглядає у вигляді кривої, яка відображає поточну силу тренда. RSI здійснює порівняння абсолютних величин цінового рівня за аналізований відрізок часу зі значеннями падіння на тому ж часовому інтервалі. Отримані дані відображаються у вигляді кривої, яка коливається між рівнями 30 і 70.

У даного алгоритму є тільки одна настройка, яку можна оптимізувати. Це період, який алгоритм буде використовувати для проведення розрахунків. У стандартних параметрах це значення дорівнює 14. Цей параметр слід оптимізувати відповідно до поточної активності на графіку.

indikator-macd-rsi

Хочу відразу зазначити, що під час високої активності лінія інструменту індикатора часто проходить через позначки 30/70, але це зовсім не можна сприймати як сигнали, так як така поведінка кривої можна пояснити великою кількістю шуму. При подібному положенні справ рекомендується вибрати більш високий період, наприклад, до 21.

Наш сьогоднішній герой працює відразу на основі двох індикаторів. Індикатор MACD видає сигнали з невеликим запізненням, а ось RSI навпаки є швидким, і тому часто видає помилкові сигнали. Щоб ліквідувати недоліки даних двох індикаторів трейдери вирішили об`єднати дані осцилятори в один, так і був створений індикатор MACD RSI.

На наступній картинці ви можете побачити індикатор MACD RSI в дії.

indikator-macd-rsi

Як ви могли помітити, цей інструмент відображає дані в окремому вікні під графіком. Там є і гістограма MACD і його сигнальна крива, а також крива RSI і навіть рівні 30 і 70. Крива RSI відзначена зеленим кольором. indikator-macd-rsi

Налаштування MACD RSI

Завантажити індикатор MACD RSI ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Встановлюється він як і будь-який інший інструмент. Просто завантажуєте архів, зберігаєте їх в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм, а потім переносите на графік індикатор з вікна «Навігатор».

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки інструменту, які означають наступне:

  • MA - Ця установка потрібна для масштабування MACD і RSI, щоб вони хоча б приблизно збігалися і не прикривали значення один одного. Дане значення доведеться налаштовувати вручну в залежності від використовуваного тайм-фрейму.
  • Slow EMA - в цьому рядку вказується період для повільної експоненційної ковзної середньої для індикатора MACD.
  • FastEMA - в цьому рядку вказується період для швидкої експоненційної ковзної середньої для індикатора MACD.
  • Signal SMA - це стандартна настройка індикатора MACD.
  • RSI Period - тут вказується період для інструменту RSI.

Правила застосування індикатор MACD RSI

Індикатор MACD RSI прекрасно підходить для виявлення дивергенції. До того ж MACD прекрасно відображає розворотні моменти, особливо на невеликих тимчасових інтервалах.

У якості сигналів для входу в ринок можна розглядати перетину лінії RSI з сигнальної кривої індикатора МАКД. Застосовувати даний алгоритм в торгівлі просто. Угоди на купівлю рекомендується відкривати в тому випадку, якщо сигнальна крива інструменту перетинає гистограмму в мінусовій зоні, а крива RSI в цей час перетинає рівень 30 знизу вгору.

indikator-macd-rsi

Угоди на продаж рекомендується відкривати в тому випадку, якщо сигнальна крива МАКД перетинає гистограмму в плюсовій зоні, а крива RSI в цей час перетинає рівень 70 зверху вниз.

indikator-macd-rsi

Даний індикатор показує непогані результати в ході тестування, навіть на старших тимчасових інтервалах. Додатково даний індикатор можна використовувати з індикаторами тренда, можна з легкими середніми або смугами Боллинджера. indikator-macd-rsi

Стратегія на основі індикатора MACD RSI

Сьогодні я розповім вам про стратегію на основі індикатора MACD RSI, яка називається «H4 Fibonacci Method». Дана торгова методика припаде до душі любителям довгостроковій торгівлі, а саме тим, хто вважає за краще утримувати відкритими угоди протягом декількох днів. Дана стратегія підходить для застосування на будь-якій валютній парі, але її творець радить використовувати її на парі за участю долара.

Стратегія «H4 Fibonacci Method» передбачає відкриття угод на чотиригодинному тайм-фреймі, а відстеження напрямку тренда на денному. Отже, на денний тайм-фрейм потрібно встановити MACD RSI з наступними настройками MA 2, RSI Period 5, все інше залишаємо без змін. На чотиригодинний тайм-фрейм встановлюємо MA з періодом 100, яку виділяємо зеленим кольором, і MA з періодом 150, яку виділяємо червоним кольором. На цьому ж тайм-фреймі потрібно побудувати рівні Фібоначчі. В результаті на H4 ми отримаємо таку картинку.

indikator-macd-rsi

Описувана стратегія відрізняється простотою. Короткі ордера рекомендується відкривати тоді, коли на денному графіку крива RSI розташовується в мінусовій зоні, якщо ж вона знаходиться в плюсовій зоні, потрібно розглядати угоди на покупку. Далі відстежуємо відбувається на чотиригодинному графіку. Як тільки зелена крива перетне червону зверху вниз, потрібно побудувати рівні Фібоначчі. Після цього чекаємо повернення ціни в діапазон 38,2-61,8%. Як тільки свічка зариється нижче, рекомендується створити коротку позицію. Угоди на купівлю відкриваються в повністю зворотній ситуації.

У висновку хочу сказати, що індикатор MACD RSI є складним, але досить корисним алгоритмом, на основі якого можна створити воістину ефективну торговельну методику. Можна також використовувати даний індикатор як доповнення до вашої основної торговельної стратегії.

Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого. Бажаю всім удачі і хороших прибутків.