LibraOption -отзиви про брокера

Представляємо огляд брокера LibraOption com і відгуки трейдерів про нього. Компанія останнім часом активно рекламується і цікава трейдерам. Хоча це той самий випадок, коли крім реклами нічого цікавого і немає. Брокер - чергова пустушка, з величезною кількістю негативних відгуків від трейдерів, які не можуть вивести назад свої гроші від це чесної британської компанії.

Про брокера LibraOption

Почну з опису торгових можливостей. Ось вони:

  • Мінімальний депозит - 100 доларів
  • Мінімальний лот - 10 доларів
  • Демо рахунок - немає
  • Регулювання - немає
  • Типи контрактів - 60 секунд

Виходить брокер, який почав свою роботу в 2016 році, демо рахунок не пропонує і регуляцій ніяких не має. Додамо сюди реєстрацію фірми на Сент-Вінсент і виходить весь шаблон брокера шахрая. Якщо повертатися до опису брокера, то на їхньому сайті я нічого цікавого не знайшов. Одні загальні слова "ми професіонали", "ми лідери ринку", "ми працюємо для трейдерів", "з нами заробляють все", "ми найчесніші" і так далі. Це теж цікава закономірність. Чим більше брокер, тим менше у нього пафосу в описі. Тут же пафос пре з усіх щілин.

LibraOption це розлучення чи ні?

Вивчаючи опис на сайті брокера я раптом виявив, що з контактів нам пропонується тільки пошта і російський номер телефону.

З одного боку логіка є. Якщо я зайшов на сайт з Росії, то і номер мені віддається з тієї країни. Але тоді якщо переключитися на вкладку з англійською мовою, там повинен перебувати британський номер. Але того немає. На англійській, німецькій і будь-який інший версії сайту тільки 1 номер телефону - російський (що на скріншоті вище). На мій погляд це перший показник того, що брокер шахрай. На західному ринку його ніхто не знає, там він не працює (та й хто б його туди пустив працювати без ліцензії), але на російський ринок він вийшов. І вже точно не для того, що "кожен трейдер отримав унікальну можливість вигідно торгувати".

Сигнали від брокера і його платформа

Давайте уявимо ситуацію. На ринок виходить серйозний брокер, який сам працює з ринками, має штат трейдерів і аналітиків. Цей брокер вирішує, що його трейдерам потрібні сигнали, які покращувати їх торгову результативність. Що зробить такий брокер? Логічно припустити, що він спробує воплатіть в сигналах одну із стратегій своїх трейдерів (аналітиків). Він подумає про те, щоб система була зрозумілою і клієнти, особливо з великими рахунками, могли звернутися за підтримкою і отримати консультацію. Великий брокер буде проводити навчання по користуванню сигналами. Логічно? За логікою LibraOption - немає!)) За їхньою логікою - великий брокер повинен повісити віджет від інвестінга і на цьому все. Я думаю тут все знають про яке віджеті йдеться, а ті хто має досвід в торгівлі знає, що він взагалі не працює.

Ще цікавіше з платформою. На представлений тільки один тип бінарних опціонів - 60 секунд. Таке відчуття, що брокера зробили по-швидкому, щоб пошуміти на ринку і потім так само швидко зникнути. Сьогодні вже всі знають про небезпеку торгувати на 60 секунд. Є, звичайно, і бажаючі працювати ризиковано, але як бути з іншими трейдерами велика частина яких працює з класичними контрактами?

Все ще сумніваєтеся, що проект шахрайський?

Я не буду довго розповідати про те, що і так очевидно. Пропоную вам самим відкрити 3 сайта: libraoption. com, binamero.com і platinumbin.com. А тепер пограйте в дитячу гру "знайти 5 відмінностей". А зробити це буде дуже важко, оскільки все 3 проекту є повною копією один одного. Це ще одна вірна ознака того, що ми говоримо про шахраїв.

Відгуки про LibraOption com

Початку березня 2017 потрапив на рекламу LibraOption. Зовні ніби нічого так брокер, практично нікому не поступається. почитав відгуки - теж негативу особливого немає. вирішив спробувати торгувати. Працював з ними 1 тиждень. Зробив кілька угод, після чого платформа стала дуже сильно зависати. Торгувати неможливо. Підтримка все спихає на мій інтернет (хоча інші сайти працюють нормально). Я зрозумів, що торгувати неможливо і замовив виведення коштів. Мій аккаунт видалили через 10 хвилин після заявки. Добре хоч гроші карткою поповнював. Думаю через чарджбек вийде повернути назад. Костянтин, Москва.

Не вірте проплаченим відгуками про LibraOption. Цей брокер шахрай. Вони кидає трейдерів на гроші. Спочатку розповідає казки, як у нього все чудово, але як тільки поповните рахунок - все, вважайте грошей немає.