Стратегія «останній поцілунок»

strategiya-poslednij-poceluj

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію з красивою назвою «Останній поцілунок». Творцем цієї торгової методики є професійний спекулянт Т. Уразаліев. Він власне і поділився даної торгової стратегією з тисячами трейдерів. Урзаліев розповів, що протягом перших шести років він не знав нічого про ринок Форекс, і втратив багато грошей. Але коли йому вдалося розробити стратегію «Останній поцілунок», все кардинально змінилося, і рахунок трейдера почав поступово збільшуватися.

Стратегія Останній поцілунок передбачає застосування лише ліній Фібоначчі, про які я вже неодноразово розповідала у своїх попередніх статтях. Торгова методика, про яку ви дізнаєтеся сьогодні, дозволяє отримувати від тренда максимум прибутку, так як вона дозволяє здійснювати відкриття ордерів на початку зародження тенденції, і закривати угоди на самому піку. Оцінка ринкової ситуації по даній торговій методики для новачків на ринку Форекс може бути не простий, тому рекомендую їм протягом декількох днів потренуватися на демо-рахунку, щоб повністю зрозуміти принцип роботи даної торгової методики.

Плюси стратегії Останній поцілунок

  1. Високий рівень прибутковості. Ведення торгів по цій стратегії може здійснюватися двома способами: агресивним і консервативним методом, все залежить від того, на що трейдер здатний піти під час торгів.
  2. Універсальність. Стратегія Останній поцілунок підходить для застосування на будь-якій парі і сировину.
  3. Обмеження ризиків. Стратегія передбачає використання стопів, причому співвідношення Take-Profit до Stop-Loss становить 3 до 1.
  4. Простота в застосуванні. При торгівлі по цій методики створення позицій не потрібно використовувати велику кількість індикаторів, стежити за публікацією важливих економічних новин і проводити аналіз графіків на різних часових інтервалах.
  5. Сигнали ви будете отримувати щодня. За даної стратегії ви зможете відкривати позиції майже кожен день, що припаде до душі новачкам. Позиції відкриваються на термін від години до трьох діб.

Як застосовувати стратегію «Останній поцілунок»

Стратегія Останній поцілунок підходить для застосування на графіках H1 і H4. Як вже було сказано раніше, валютні пари можуть бути будь-якими, але творець стратегії радить застосовувати її на наступних парах: євро / долар, фунт / долар і золото. Початковий депозит повинен дорівнювати 100 доларам при відкритті угод розміром 0,01 лота, при використанні на центової рахунку достатньо капіталу в розмірі 10 доларів.

Як налаштувати рівні Фібоначчі

Перед описом методики створення позицій, необхідно дізнатися подробиці про побудову рівнів Фібоначчі. Знаходимо даний інструмент в торговій платформі Метатрейдер 4 і створюємо рівні на екрані. На наступному етапі клацаємо по пунктирною лінії і переходимо в розділ «Властивості Fibo». В цьому розділі нас цікавить підпункт «Рівні Фібоначчі», де можна поміняти кольорове відображення і товщину рівнів. У цьому ж розділі ми зможемо додати необхідні нам додаткові позначки.

До стандартних позначок нам слід додати нові 76,4 і 685,4, щоб графік не був перевантаженим, рекомендується позбутися від відміток 23,6, 38,2 і 61,8. Для додавання нового рівня, натискаєте на кнопку «Додати», і вказуєте значення нового рівня, потім знову натискаєте на «Додати», створюєте другий рівень, після чого натискаєте на кнопку «Ок». Припустимо, вам потрібно додати позначку 76,4, тоді в лівій частині рядка вказуєте значення 0,764, а в правій вказуєте 76,4, щоб додати рівень 685,4, в лівій частині пишіть 6,854, а в правій - 685,4. Позбутися від відміток, які нам не потрібні, досить просто: виділяєте непотрібну позначку і натискаєте на кнопку «Видалити».

В кінцевому підсумку у нас повинні залишитися такі рівні: 0; 76,4; 100; 161.8; 261,8; 423.6; 685,4. Рівень 76,4 потрібен для розміщення стопів, 100 - для входу в ринок, 161,8 - для доливання угод, 261,8, 423,6, 685,4 - для установки першого, другого і третього Тейк відповідно.

Щоб процес створення ордерів був простішим, нам необхідно, щоб поруч з кожним рівнем вказувалася ціна. Для цього в розділі «Рівні», в правій частині рядка після значення рівня потрібно через пробіл вказати символи «% $». При бажанні поблизу зі значенням рівня можна підписати його призначення, робиться це також, але вже в правій частині рядка. Як це виглядає, ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-poslednij-poceluj

Після натискання на кнопку «Ок», на вашому моніторі виникне ідентична картина.

strategiya-poslednij-poceluj

Тепер вам не доведеться самостійно виявляти ціну, на якому розташовується рівень, вручну. Ви просто відкриваєте ордер, і вказуєте тейк і стоп на рівнях, які вам показує індикатор. Все досить зрозуміло і просто.

Фігура «Останній поцілунок»

Тепер прийшла пора поговорити про фігуру «Останній поцілунок». Цей патерн є свічковий комбінації, яка утворює новий мінімум / максимум, що сигналізує про майбутнім повороті ціна. Щоб було легше зрозуміти цю стратегію на потрібно розглянути приклади відкриття угод по цій стратегії.

Для відкриття угоди на покупку на графіку повинен утворитися новий локальний мінімум. Після цього нам необхідно побудувати сітку Фібоначчі від максимуму до мінімуму ціни. Як це правильно зробити, ви можете побачити на наступній картинці.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

strategiya-poslednij-poceluj

Далі чекаємо того моменту, коли ціна закриється над відміткою 100. Як тільки свічка закриється над цією відміткою, рекомендується відкрити позицію на придбання валюти. Якщо позиція буде відкрита між відмітками 100 і 161,8, тоді Take-Profit слід розмістити біля позначки 261,8. Якщо ж закриття свічки відбудеться над відміткою 161,8, тоді ми створюємо позицію з Тейку, розташованим біля значення 423,6. Стоп-лосс завжди розміщується на позначці 76,4. У цьому прикладі ціновий рівень зміг досягти відміток 261,8 і 423,6.

Угода на продаж відкривається в тому випадку, якщо на графіку з`являється новий максимум. Далі ми будуємо сітку Фібоначчі від максима до мінімуму ціни. Описаний вище порядок дій показаний на наступній картинці.

strategiya-poslednij-poceluj

Потім потрібно дочекатися ситуації, коли ціна закриється під відміткою 100.Как тільки свічка закриється під цією відміткою, рекомендується створити позицію на реалізацію валюти. Якщо угода буде відкрита між відмітками 100 і 161,8, тоді Take-Profit потрібно розмістити на пару пипсов вище позначки 261,8. Якщо закриття свічки відбудеться під відміткою 161,8, тоді ми створюємо позицію з Тейку, розташованим трохи вище позначки 423,6. Стоп завжди встановлюється на позначці 76,4. На зображенні місця відкриття ордерів відзначені галочками, що володіють зеленим відтінком, а стопи, які спрацювали, хрестами.

strategiya-poslednij-poceluj

Наша стратегія передбачає вхід в ринок після кожного спрацював стопа, поки ціновий рівень не наблизиться до Тейку. Причому, у міру зміни цінового рівня, потрібно здійснювати перебудову ліній Фібоначчі, дотягаючи їх до нового максимуму / мінімуму. Зверніть увагу на те, що після трьох помилкових позицій, ціна все-таки досягла Take-Profit, і ми отримали тейк, який в чотири рази більше стопа.

різновиди патернів

Стратегія «Останній поцілунок» передбачає використання трьох видів патернів:

  1. Одноколірні.
  2. Різнокольорові.
  3. Свічка в свічці.

Одноколірні коридори ми вже розглянули, тепер давайте поговоримо про інші види. Різнобарвні розворотні патерни «Останній поцілунок» складаються з двох свічок різних кольорів. Як він виглядає, ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-poslednij-poceluj

Вище наведено приклад відкриття позиції на покупку, а на наступній картинці ви можете побачити приклад відкриття угоди на продаж.

strategiya-poslednij-poceluj

Фігура «свічка в свічці» складається з пари свічок, однією бичачої, інший ведмежою. Ця фігура нагадує модель поглинання, тобто, тіло однієї свічки повністю закриває другу. Приклад цієї свічковий комбінації ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-poslednij-poceluj

На попередньої картинки був приклад відкриття позиції на придбання валюти, а на наступній показаний приклад відкриття позиції на реалізацію валюти.

strategiya-poslednij-poceluj

Важливо пам`ятати, що одноколірний поворотний коридор видає більш надійні сигнали, а при застосуванні інших типів може статися спрацьовування великої кількості Stop-Loss.

Збільшенні прибутковості стратегії

Консервативний варіант цього методу створення позицій дозволяє отримувати дохід в розмірі до 20% від застосовуваного депозиту. Агресивний варіант збільшує це число до 50-100 відсотків. Розробник це методики радить застосовувати метод Мартінгейла. Завдяки цьому вдається компенсувати збитки від невдалих угод і непогано заробити. Причому кожен наступний ордер після збиткового можна збільшувати як в два рази, так і менше. Все залежить від того, що ви бажаєте отримати від торгівлі. Спочатку рекомендується, звичайно ж, використовувати консервативний варіант, а після цього перейти плавно до агресивної.

Отже, стратегія «Останній поцілунок» для багатьох трейдерів є певним Граалем. Дана торгова методика відрізняється високою простотою і ефективністю. Творець даної стратегії не так просто розповів про неї трейдерам, він вважає, що чим більше трейдерів будуть вести торги по ній, тим більше будуть відпрацьовуватися сигнали, так як стратегія враховує психологію ринку, а також важливі рівні великих учасників ринку. Сподіваюся, дана стратегія допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів, свіжих прогнозів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал. Бажаю всім удачі і хороших прибутків.