Йшов сорок перший день навчання дейтрейдинг

День 23. "Мінус" (08. 06.2016, середа)

Шановний Адміністратор, вже не в перший раз виникає наступна проблема. При спробі подгрузки картинки (кнопка "Upload"), натискаю "Виберіть файл" і нічого не відбувається, а через хвилину-дві з'являється вікно огляду. При цьому, при натисканні на картинку вікно закривається, а картинка не додається. Не виключаю, що це якась проблема у мене з робочим комп'ютером, але все ж.

У цей день усвідомив, що треба-таки збагнути хороше робоче місце для торгівлі. Але швидко все не виходить і довелося торгувати практично "на коліні". У вихідні треба буде впритул зайнятися облаштуванням "робочого місця".

Отже, що ж привніс вівторок в торгівлю?

Стакі дня (на зразок $ RL вчора і $ KITE позавчора) упустив. З них можна відзначити, наприклад, $ PGG Який Олексій скинув вже під клоуз. Такого руху не бачив давно. Ну і виходячи з цього можна припустити, що дня в сильний плюс або мінус не вийшло.

$ CTRP зробив все, як нас вчили, вихід з даунтренда на підвищених обсягах, проторговка, сквіз, але далеко не пішло. 42 виявився рівнем-магнітом, звідки папірець так нікуди і не сходила до закриття. Хоча, треба було заходити центів на 10-20 раніше, але було зовсім страшно))

$ VWM Не пробувши. 20, а потім після спайка почав рости, навіть обсяги начебто трохи більше стали. Зайшов після відкоту на рівні.60. Ну, власне, це і є кінець історії)

Олексій сказав, що цей трейд навіть не варто робити. Папір сходила долар вгору-вниз, так що по суті це Рендж. Але ж намагаюся відстежувати входи в Рендж. Щось неуважний став)

Чекаю вихідних і нового робочого місця.

Всім зручною торгівлі!)