Чи реально виправити кредитну історію за гроші і як це зробити?

Вітаю! У Росії з недавніх пір процвітає новий вид бізнесу під назвою "видалення або виправлення кредитної історії". Послуга доступна в будь-якому великому російському місті Санкт-Петербург, Перм, Ростов, Ярославль і інших.

За невелику плату спритні підприємці обіцяють прибрати з баз даних банків і БКІ інформацію про прострочені кредити. Або повністю "стерти" кредитну історію з серверів.

Сьогодні ми поговоримо про те, наскільки законно пропозицію виправити кредитну історію за гроші.

Зміст

 • 1 Варіанти з кримінальною відповідальністю
  • 1. 1 Тимчасова "заморозка"
  • 1. 2 Злом бази даних
  • 1. 3 Підкуп працівника БКІ
  • 1. 4 Шахрайство в квадраті
 • 2 Як легально поліпшити кредитну історію?
 • 3 Інші легальні варіанти "відбілювання" КІ
  • 3. 1 Виключіть помилки з вини банку
  • 3. 2 Поясніть кредитору причини прострочення в старому банку
  • 3. 3 Зачекайте пару років
  • 3. 4 Візьміть "дорогий" кредит і погасіть його
  • 3. 5 Змініть паспорт і прізвище
  • 3. 6 Подружитеся з банком

Варіанти з кримінальною відповідальністю

Тимчасова "заморозка"

За 15-20 тис. Рублів від імені позичальника подається претензія про те, що в кредитній історії містяться недостовірні відомості. Поки БКІ проводить перевірку, позичальник може подавати до банку документи на оформлення кредиту.

Справа в тому, що на період розслідувань і перевірок БКІ тимчасово вилучає з баз "проблемну" кредитну історію.Нібито витягує ... Підтверджень того, що цей спосіб "працює" я ніде не знайшов. До речі, частіше за інших міст таку схему пропонує Москва.

Злом бази даних

Легенда: за бажанням замовника хакери (або ті, хто ними представляється) зламують сервер БКІ і видаляють звідти "зайву" інформацію. Теоретично, це цілком можливо: "комп'ютерні" генії зламують і урядові сайти, і особисте листування президентів.

На практиці ж подібна "послуга" має коштувати не 500 і навіть не 5000 рублів. Крім того, будь-яка інформація сьогодні дублюється на декількох носіях. Так що при бажанні її можна відновити з архіву або з іншого носія.

О, а ще в Мережі за 100 рублів продається купа спецпрограм, які зламують будь-яку базу. Ну, тут я навіть коментувати не буду.

Підкуп працівника БКІ

Цілком реальний варіант, враховуючи рівень корупції в Росії. Знову-таки, що заважає жадібному співробітнику БКІ взяти гроші і нічого не зробити? Подібна ситуація нещодавно сталася в Іркутську.

Та й не у всіх співробітників Бюро є доступ до баз і можливість щось там видаляти і коригувати. До того ж так серйозно ризикувати можна лише за дуже хороші гроші.

Знову-таки вся інформація в базах гарантовано дублюється і не раз. Так що, на мій погляд, овчинка вичинки явно не варто.

Шахрайство в квадраті

Це взагалі вищий пілотаж! Мало того, що операції по виправленню або видалення кредитної історії автоматично підпадають під кримінальну статтю. Але окремі товариші примудряються навіть "обманювати на шахрайстві".

В Мережі є купа онлайн-сервісів по знищенню кредитної історії. Посередник нібито видаляє "компромат" і висилає позичальникові чистенький звіт БКІ.До слова, коштує така послуга в районі 10 000 рублів (ціни я бачив на міському форумі Челябінськ).

Зрозуміло, що ніхто нічого насправді не видаляє. І в поліцію заяву на шахраїв написати не вийде.

Підстрахуватися в такій ситуації можна, лише зробивши запит свою кредитну історію в БКІ: самостійно або через офіційних посередників. І зробити це потрібно до перерахування грошей на карту. А краще - взагалі не зв'язуватися з подібними конторами ... Адже 99% зневірених боржників просто стають жертвами шахраїв.

Як легально поліпшити кредитну історію?

Десятки контор в Мережі беруться за поліпшення і виправлення кредитною історією легальними способами (наприклад, сервіс "ПрогрессКард").

У чому суть?

На першому етапі співробітники сервісу аналізують поточний стан кредитної історії і виявляють помилки і слабкі місця. Позичальнику видаються детальні рекомендації щодо виходу з ситуації.

На другому етапі позичальник отримує нову позику (схвалення 100%), який потрібно погасити точно в строк. Співробітники "ПрогрессКард" контролюють виконання рекомендацій і зміна кредитного рейтингу. Інформація про отримання і погашення "контрольного" позики передається в найбільші БКІ країни.

За 1-6 місяців формується позитивна кредитна історія. Кредитний рейтинг підвищується - і позичальнику знову доступні банківські кредити в будь-якому банку.

По суті, "ПрогрессКард" - звичайна мікрофінансових організація, але з опцією "виправлення кредитної історії".

Інші легальні варіанти "відбілювання" КІ

Виключіть помилки з вини банку

Якщо кредитна історія зіпсована в результаті банальної помилки, відправте в БКІ письмову заяву з копією всіх підтверджуючих документів.Такі звернення зазвичай розглядають не довше 30 днів.

Якщо в документах є помилка - БКІ внесе зміни і відправить виправлену кредитну історію в усі банки, які її запитували протягом шести останніх місяців.

Поясніть кредитору причини прострочення в старому банку

Цей варіант підійде в тому випадку, якщо старий кредит Ви все-таки закрили, а кредитна історія так і залишилася зіпсованою. Якщо минулого разу Ви допустили прострочення з поважної причини, поясніть це новому кредитору.

Підійде довідка про серйозну хворобу або запис у трудовій книжці про звільнення. Пакет документів краще посилити "позитивними" документами: рекомендаціями з місця роботи, документами про власність на майно (квартира, гараж, авто).

У банку дуже люблять такі "непрямі докази" платоспроможності позичальника. Навіть якщо оформляється кредит без застави.

Зачекайте пару років

Теоретично, в БКІ кредитні історії зберігаються протягом 15 років. Але на вимогу банку зазвичай відправляється інформація за останні 2-3 роки. Потрапити без кредитів пару років. І цілком ймовірно, отримаєте нову позику на нормальних умовах.

Візьміть "дорогий" кредит і погасіть його

Перекрийте минулі прострочення новою позикою. На ринку є купа кредитних продуктів, які видаються без довідки про доходи і з "неідеальної" кредитною історією. Правда, і ставки там будуть набагато вище, ніж за стандартними кредитами.

Безпрограшний варіант - позики в МФО. Там видають кредити практично всім.

Змініть паспорт і прізвище

Співробітники БКІ - НЕ супермени. І цілком ймовірно, що за новим номером паспорта банку видадуть ідеально чисту кредитну історію (таке недавно сталося в Барнаулі).А буває, що БКІ оперативно відстежує і коректує навіть банальну зміну прізвища після заміжжя.

Подружитеся з банком

Якщо в якомусь банку хороші умови кредитування, але гроші Вам не дають через погану кредитну історію, можна спробувати "зайти з тилу".

Оформіть у банку внесок, дебетову або кредитну карту. У 2017 році Ви автоматично потрапите в категорію "постійний клієнт". І можете спробувати оформити кредит навіть із зіпсованою КІ. Якщо, звичайно, за цей час Ви не допускали прострочень по кредитній карті.

А як Ви виправляли зіпсовану кредитну історію? Підписуйтесь на оновлення та діліться посиланнями на свіжі пости з друзями в соціальних мережах!