Чи можливо заробляти на нерухомості без вкладень?

Вітаю Вас, дорогі читачі і передплатники мого блогу про фінанси, інвестиції та способи заробітку! Минулого разу я вже писав про декілька способів заробітку на нерухомості. Сьогоднішній матеріал я хочу присвятити саме тематиці заробляння грошей, яка, в той чи іншій мірі, цікава кожному жителю нашої великої і неосяжної країни. Перед початком прочитання, дайте відповідь самі собі на питання - чи є у мене стартовий капітал для того, щоб забезпечити своє майбутнє і майбутнє своїх близьких?

Упевнений, що хоча б половина респондентів відповість тверде "ні". Чи означає це те, що до кінця Ваших днів Ви будете змушені животіти в бідності, перебиваючись від зарплати до авансу? ! Зовсім ні, адже саме для цієї мети я і публікую тут корисні нариси і міркування. Отже, сьогодні поговоримо про те, чи буває заробіток на нерухомості без вкладень, і які є способи заробітку в цій сфері взагалі.

Що робити з нерухомістю - як заробити на оренді

Візьмемо, наприклад, добову оренду житла, зокрема, квартир. На моє переконання, це один з найбільш практичних і безпечних способів для серйозного додаткового доходу без стартового капіталу з боку. Це саме та послуга, яка користується активним попитом і буде затребувана і в подальшому.

Звичайно, найбільших дивідендів слід очікувати від здачі добових квадратних метрів в великих містах і мегаполісах.Проте, ідея працює і для менших міст - потрібно тільки приділити більше уваги району розташування нерухомості. Наприклад, більше шансів на хороший дохід, якщо вона буде розташовуватися поблизу залізничного або автовокзалу, в безпосередньому центрі населеного пункту.

Безсумнівним плюсом таких вкладень є відсутність необхідності якогось особливого досвіду в проведенні подібних операцій. Справитися з таким завданням зможе навіть початківець бізнесмен або студент. Послуги готелів по кишені далеко не кожному гостю, а, найчастіше, готельного пропозиції в заданому районі недостатньо для покриття потреб (наприклад, під час ділових або розважальних заходів, що проходять у Вашому місті).

Ви запитаєте мене - але як же стати власником нерухомості без грошей? І далі я відповім, як зробити це з мінімальними витратами.

Все, що Вам знадобиться - це провести ретельний аналіз нерухомості в своєму місті і зняти вигідний об'єкт на тривалий термін, а потім здавати його подобово або навіть погодинно. Звичайно, доведеться зробити невеликі вкладення і самому виступати в ролі ріелтора, але ці інвестиції не йдуть ні в які порівняння з покупкою квартири у власність.

Який же може бути вихлоп від таких операцій? Як показує практика, короткострокова оренда дорожче довгостроковій в 2, 5-3 рази за вартістю, що і буде основою для Вашого регулярного доходу. Згодом можна буде розвернутися, напрацювавши перший досвід і здавати вже кілька подібних ласих об'єктів.

Як саме можна здавати квартири або кімнати на короткий термін? дуже просто - за допомогою сервісу Airbnb! До речі, за реєстрацію на сайті ви отримаєте в подарунок 1000 р.

Додаткові підказки

Обов'язково враховуйте в таких операціях фактор сезонності. Будь-які затяжні свята і вихідні дні стануть для Вас додатковим джерелом прибутку. Гості міста, які відпочивають і просто молодь люблять орендувати подобово і погодинно квартири на новорічних святах, "травневі дні" і під час інших затяжних канікул. Не забудьте про категорії студентів - період їх "активності" по зніманню житла припадає на час здачі сесії, вступних іспитів, початку навчального року і т. П.

Способи залучення капіталу для покупки квартири

Надалі Ви напевно обросте постійної клієнтської базою, і самі станете джерелом інтересу у ріелторів, які підшукують житло для своїх клієнтів на короткостроковій основі.

Для того, щоб розкрутитися на перших порах, не забудьте запропонувати грошову винагороду тим, хто буде приводити клієнтів, поки Ваш номер телефону не стане відомий серед споживачів подібної послуги. Повторюся, що для такого бізнесу не потрібно будь-яких серйозних фінансових вкладень, але доведеться затратити свій час і сили.

Існують і інші можливості по заробітку на використанні нерухомості і без застосування значних вкладень. Я так докладно зупинився на оренді тому, що вважаю його найбільш практичним варіантом доходу.

Існує велика кількість відео в мережі, в яких детально розповідається про те, як і скільки можна заробити, якщо придбати нерухомість у власність. Навіть, якщо у Вас немає всієї суми цілком - не впадайте у відчай. Можна спробувати звернутися за іпотечної позикою в банк. Це може бути цікаво з таких міркувань:

  • Ви отримуєте високий офіційний дохід, який зможе переконати банківську установу в Вашої платоспроможності
  • У Вас раніше, в докризовий час, був хороший досвід обслуговування кредитів
  • У Вас існує депозитний вклад в цьому ж банку
  • Ви можете скористатися фінансуванням для молодих сімей, за якими сплачуються набагато менші відсотки за користування кредитом

Вважається, що в банку Тінькофф це зробити найпростіше.А що робити, якщо банк все-таки відмовив у видачі іпотечної позики і немає всієї суми для покупки заповітної нерухомості? Відповідь проста - шукати фінансування в іншому місці, наприклад, у вигляді залучення в Ваш проект інвестора з боку. Це може бути як знайомий або близький друг, так і зовсім стороння людина. Звичайно, Вам доведеться укласти угоду і оформити купівлю-продаж таким чином, щоб не забути підстрахуватися самому.

Повірте, що в нашій країні чимало людей, які хотіли б вкласти наявні у них гроші для їх примноження. І Ви з Вашим проектом заробітку на нерухомості можете з'явитися дуже до речі. Як тільки необхідна сума зібрана, підшукуйте нерухомий об'єкт, який був би перспективним для здачі в оренду. Крім того, вкладення в нерухомість самі по собі є гарною гарантією збереження коштів, але ж ми ведемо мову не тільки про те, щоб зберегти, а й збільшити.

Привабливість нежитлової нерухомості - як заробити

Звичайна добова і погодинна оренда житлових кімнат - це не єдиний варіант, як ефективно і з вигодою використовувати нерухомість. Що, якщо поглянути на ці ж квадратні метри, але вже з точки зору їх використання для бізнесу. Для цього потрібно:

  • Невеликий ремонт, установка кондиціонера
  • Придбання офісних меблів - шафи, столу, стільців, шкіряних крісел
  • Купівля мінімуму бізнес-обладнання (проектор, ЛІД-екран, електрочайник, кулер і т. П. )

Тепер Ви можете здавати свою нерухомість під бізнес-потреби: для проведення невеликих семінарів, переговорів, зустрічей, круглих столів або корпоративних зборів. Все буде залежати від площі нерухомості, її відповідності очікуванням людей з ділового світу і розкрученості пропозиції.Насправді, саме таких пропозицій через інтернет набагато менше, ніж традиційних житлових приміщень. Звичайно, в цьому випадку є сенс потурбуватися, щоб нерухомість знаходилася не в традиційному спальному районі.

При цьому способі оренди квартири можна розраховувати на те, що Вас ніхто не запитає про її призначення і доцільність переведення з житлового фонду в нежитловий. А ось для наступного способу заробітку це просто необхідно.

Йдеться про те, щоб здавати приміщення (якщо воно знаходиться на 1-му поверсі і в місці, де проходить людський потік) під магазин, склад, постійний офіс. Звичайно, доведеться обійти чимало інстанцій і отримати дозвільні документи. Зате в цьому випадку вартість квадратного метра такого житла зросте багаторазово. Ще один плюс: можна не турбуватися щодо ремонту, а перекласти його на плечі майбутнього орендаря, який зробить його під власні потреби.

Вообщем, друзі, існує чимало варіантів, як забезпечити собі основний або додатковий дохід, використовуючи нерухомість і не вкладаючи в цю справу великих заощаджень. Але доведеться вибрати один із напрямів, за яким Ви будете рухатися, а також залучити інвестиції з боку. Якщо Вам здався матеріал цікавим і корисним, запропонуйте підписатися на наш блог своїм друзям і колегам. До швидких зустрічей і фінансового Вам благополуччя!