Чи можливий заробіток на хайп?

Вітаю всіх своїх постійних читачів, а також тих, хто в пошуках гідного заробітку в інтернеті вперше опинився на сторінках мого ресурсу! Мало кому в наші дні вдалося уникнути наслідків кризи. Багато хто втратив спокій і сон в пошуках коштів, для того, щоб розрахуватися з кредитами. У таких ситуаціях все ми намагаємося знайти можливості отримання додаткового джерела доходу. Пропоную в цей раз розглянути, досить популярний на сьогоднішній день, заробіток на хайп.

Напевно, практично кожен користувач мережі натрапляв в мережі на рекламу таких проектів, як Хайпи. Варто зауважити, що рекламуються вони більш ніж активно! Але, незважаючи на дуже привабливі умови, пропоновані їх творцями, необхідно більш детально з'ясувати - що саме являють собою ці самі хайпи.

Друзі мої, відразу хотів би звернути вашу увагу на той момент, що розглянутий нами вид заробітку в інтернеті може здатися вельми привабливим для тих, хто шукає максимальних прибутків при мінімальних зусиллях. Інформація, викладена нижче, буде орієнтована насамперед на те, щоб потенційні учасники таких проектів не стали жертвами шахраїв, яких зараз, на превеликий жаль, розвелося надто багато.

Що ж собою являють хайп?

Для відповіді на це питання, в першу чергу потрібно розшифрувати сам термін HYIP, є абревіатурою від "High Yield Investment Program".Якщо перекласти з англійської, то ми отримаємо більш ніж привабливу назву проектів, а саме - "високоприбуткової інвестиційної програма". Ось нам з вами і належить розібратися, а чи є ці програми саме інвестиційними?

Спочатку основою всіх хайпів було надання своїм вкладникам просто найбільших (в порівнянні з банківськими) відсотків, що нараховуються на їх депозити. Але, збільшення вкладених коштів можливе за умови появи нових учасників системи.

Тут ви можете цілком обгрунтовано провести чітку паралель з банальними фінансовими пірамідами. Насправді, схожість просто разюча. Однак, ми не будемо налаштовувати на виключно негативне сприйняття даної теми, оскільки мій блог присвячений в тому числі і можливості заробітку в мережі інтернет. Саме з цієї причини ми розглянемо хайп з точки зору отримання реального прибутку з мінімальними ризиками втратити свої кровні.

З урахуванням великої ймовірності стати жертвою шахраїв, участь в HYIP можна порівняти більше з грою в казино, ніж з повноцінним інвестуванням своїх коштів. На жаль, багатьом довелося опинитися в ситуаціях, коли вони не могли натішитися сумами на своїх рахунках, поки в один прекрасний день проект просто не закрився без здійснення виплат.

На сьогоднішній день існує декілька видів хайпів. Крім того, перед тим, як внести депозит, можна самостійно провести максимальну перевірку проекту. І мова йде не тільки про те, щоб проаналізувати опубліковані на тематичних форумах відгуки.

Види хайп

Будь-який з описаних проектів заснований на, так званій схемі "Чарльза Понці", яка полягає в тому, що перші вкладники отримують свої відсотки за рахунок коштів, вкладених наступними учасниками.Популярність свою хайпи придбали паралельно з тим, як інтернет став ставати більш масовим і з'явилися електронні платіжні системи.

На дворі зараз 2015 рік і простори всесвітньої павутини просто наповнені всілякими пропозиціями заробити від 1 до 50 відсотків на добу на свій депозит, практично нічого для цього не роблячи.

Всі існуючі проекти можна умовно розділити на три основні категорії, а саме:

  1. "Нізкопроцентнікі", що пропонують не більше 15% прибутку на місяць. Існує закономірність - чим нижче процентна ставка, тим довше існує проект. Крім того, переважна більшість таких хайпів здатні витримати досить великий наплив нових учасників. Я б рекомендував для них застосування тактики часткового реінвестування. Для початку ви вводити порівняно невелику суму, а після того, як переконаєтеся в надійності проекту, можете її збільшити. З одного боку збільшується термін інвестицій, але, при цьому мінімізуються ризики втрати своїх коштів. У більшості випадків, саме "нізкопроцентнікі" можна охарактеризувати, як інвестиційні проекти
  2. "Среднепроцентнікі" (що пропонують від 16 до 60 відсотків щомісячних нарахувань). Дану категорію більшість експертів розцінюють як найбільш прибутковою. Тривалість існування таких хайпів становить в середньому від 3 до 9 місяців. В даному випадку я б радив вам спочатку переконатися в тому, що перші виплати вкладникам вже зроблені, а тільки після цього вкладати самим
  3. "Фастів" - це проекти, які мають потенційну прибутковість більше 60%. Хоч як би були привабливі подібні умови, на практиці такі хайпи припиняють свою діяльність вже через кілька тижнів, а, може бути і днів.Інвестувати в них, звичайно ж, можна, але з великою обережністю. Робити це слід виключно на старті проекту і після ретельної його перевірки.

Ще однією відмінною рисою будь-якого хайпа є наявність реферальной програми. За кожного, залученого вами, нового учасника ви будете отримувати винагороду у вигляді відсотків від його вкладу. При цьому, існує і таке поняття, як рефбек. Це повернення реферером певної частини комісії своєму рефералу. Іншими словами, роблячи внесок у проект, можна відразу ж отримати частину коштів у вигляді повернення

Підводячи підсумок, я повинен акцентувати увагу на тому, що вирішивши інвестувати в хайпи, ми не можемо заздалегідь бути впевненими в його надійності. З цієї причини до всіх подібних проектів слід ставитися скептично , оскільки, навіть сама ретельна перевірка не дасть стовідсоткової гарантії збереження коштів, не кажучи вже про потенційних доходах. Тому витратьте свій дорогоцінний час на детальне вивчення всіх нюансів, оперуючи мінімальним внеском або, використовуючи можливість участі без вкладень.

Бажаю всім максимальних доходів і прибуткового інвестиційного портфеля. Щиро сподіваюся, що викладена інформація дозволить всім читачам поліпшити своє фінансове становище. До швидких зустрічей, друзі!