Чи можна уникнути прослизання форекс?

Как избежать проскальзывания Форекс Хто з трейдерів не стикався з проскальзиваніем Форекс? Напевно, кожен задавав собі питання - як можна цього уникнути? Щоб ордер закрився по стоп лосс, а не нижче / вище, ніж це заплановано нами. Особливо часто прослизання Форекс (П.) проявляються при виході новин, коли значно збільшується волатильність валютних пар і спред. Це є причиною, чому багато новачків починають підозрювати свого брокера в шахрайстві. Насправді описані вище речі обумовлені в торгових умовах брокера Форекс і є звичайною справою.

На новинах найчастіше торгують трейдери з невеликим досвідом в трейдингу - тобто люди, які не сприймають Форекс-трейдинг як роботу, а більше як азартну гру, хобі або розвага. Тому багато новачків банально не помічають П. Більш досвідчені ж трейдери досить рідко торгують на новинах.

Що ж робити? Знайти брокера Форекс, який не допускає таких речей? Може, щось налаштувати в самому терміналі МТ4? Або без П. ніяк і це норма для ринку?

Чи можна уникнути прослизання Форекс?

За фактом, практично неможливо уникнути П. але можна максимально його зменшити, вибравши брокера Форекс з негайним виконанням ордерів. Виходить, що брокер буде працювати "собі на шкоду", періодично жертвуючи одним або декількома пунктами на користь клієнта. Це нормально і компенсується спредом і можливими одноразовими комісіями.

Також сьогодні майже всі брокери використовують функцію "обмеження прослизання". У терміналі МТ4 натисніть F9 і в самій нижній частині вікна відкриття ордера можна побачити напис "Використовувати максимальне відхилення від запитуваної ціни", яка активується галочкою.

проскальзывание на Форекс

рис.1

Встановивши галочку для цього напису і вказавши певну кількість пунктів, ми можемо бути впевнені, що ордер відкриється без П. або ж не відкриється (реквот), якщо стрибок ціни перевищить вказане вами кількість пунктів.

Частина трейдерів використовують скрипти або радників для торгівлі на новинах, але навіть висока швидкість відкриття ордера програмою не є 100% -ою гарантією входу або виходу в / з ринку за бажаною ціною.

Висновків з усього сказаного можна зробити 2:

1. Не торгуйте на новинах без належного досвіду.

2. при відкритті / закритті угоди завжди звертайте увагу на спред, поточну волатильність інструменту і ціну відкриття / закриття.

3. Не торгуйте великими обсягами, особливо на новинному ринку, поки не навчитеся швидко справлятися з відкриттям / закриттям / виставленням відкладених і стоп ордерів.

Дякую за увагу і вдалою торгівлі без прослизання Форекс!