Індикатор ipanel - універсальний інструмент для комплексного аналізу

ipanel

Індикатор iPanel є багатофункціональним інструмент для здійснення точного аналізу ситуації, що склалася на валютному ринку. Цей індикатор має функції найнадійніших інструментів для аналізу ринку.

Індикатор iPanel, завдяки своїй універсальності і простоті використання, користується величезною популярністю серед трейдерів практично з усього світу.

iPanel є комплексний універсальний інструмент, який може відображати сигнали інструментів, що входять до його складу на різних тайм-фреймах. Отримувані сигнали відображаються на торговому графіку в легко читається формі - у вигляді таблиці, такий же як на картинці, розташованої нижче.

indikator-ipanel

Після вибору відповідної валютної пари на торговому графіку з`явиться таблиця, в якій за допомогою стрілок буде відображатися тенденція руху цінового рівня на різних тайм-фреймах.

Крім того, індикатор iPanel виводить на торговий графік підсумкову панель, яка відображає поточну ситуацію на ринку для застосовуваної валютної пари.

skachat-ipanel

На цій панелі відображає такі дані:

  1. «Up» свідчить про те, що на графіку панує висхідна тенденція.
  2. «Down» є сигналом того, що на ринку панує спадна тенденція.

Крім того, на панелі виводиться процентне співвідношення, яке дає можливість виміряти силу, яка панує на ринку тенденціі.Індікатор iPanel в змозі проводити аналіз поточної ситуації на тайм-фреймах від М1 до H4.

iPanel. Алгоритм функціонування індикатора

Для отримання максимально точної інформації про поточний стан на валютному ринку індикатор iPanel застосовує такі інструменти:

  • Осцилятор Стохастик, який володіє характеристиками 8, 3 і 3.
  • Індикатор MACD, який застосовується для точного визначення сили панівної тенденції. Крім того, даний інструмент дозволяє відсівати помилкові сигнали в разі їх отримання. Даний інструмент має характеристики 12, 24 і 6.
  • Індикатор CCI, який володіє налаштуванням 14.
  • Індикатор RSI, який володіє періодом 14.
  • Ковзаючі середні EMA з різними періодами. Так для визначення довгострокової перспективи застосовується повільна змінна середня, для середньострокової перспективи застосовуються ковзаючі середні, що володіють періодами 52 і 26, а для виявлення короткострокової перспективи застосовуються ковзаючі середні, що володіють періодами 8 і 5.

Дізнатися про особливості функціонування описаних вище інструментів ви можете на сторінках мого блогу.

Установка і оптимізація

Даний інструмент для визначення реальної ситуації на валютному ринку поширюється абсолютно безкоштовно, завантажити iPanel ви можете, скориставшись посиланням, розташованій ніже.Для того щоб встановити індикатор iPanel, необхідно встановити файли з скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Далі вам необхідно перезапустити Метатрейдер 4, вибрати відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенести на графік два індикатори, як на картинці, розміщеної нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

ipanel

Після перенесення цих індикатор на торговий графік перед вами з`являться вікна з настройками, за допомогою яких ви зможете внести зміни в початкові характеристики.

Після активації індикатора iPanel_Indicators, перед вами з`явиться вікно з настройками, точно таке ж як на розміщеної нижче зображенні.

ipanel

Якщо ви є початківцем трейдером, то рекомендується вносити зміни тільки в рядок «Corner», яка визначає розташування вікна інструменту на торговому графіку. Якщо ви володієте необхідним досвідом, то можете внести зміни в характеристики індикаторів, які будуть відображатися на панелі.

Після активації iPanel_Trend перед вами з`явиться вікно з його налаштуваннями, яке володіє всього трьома характеристиками, що відповідають за його розташування на торговому графіку. Крім рядки «Corner», тут знаходяться рядки, які відповідають за осі координат X і Y. Як виглядає це вікно, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

ipanel

Після завершення процесу встановлення, необхідно натиснути на кнопку «Ок», після чого індикатор iPanel почне функціонувати. Він автоматично почне аналізувати поточну ситуацію на валютному ринку і відобразить отриману інформацію на торговому графіку.

Застосування iPanel для ведення торгів

Оптимальним сигналом індикатора iPanel для створення угод є ситуація, коли, як мінімум, два з використовуваних інструментів будуть показувати один і той же тренд на аналізованих тайм-фреймах. В цей час в підсумковому вікні одна з характеристик повинна володіти значенням від 90%. Якщо ви є прихильником безпечного ведення торгів, то для визначення відповідної точки для створення угод і установки Stop-Loss найкраще використовувати додаткові інструменти.

Успішні трейдери Форекс рекомендують для супроводу позицій застосовувати ручний трейлинг-стоп, який полягає в самостійному переміщенні Stop-Loss на рівень змінних середніх. Така особливість ведення торгів дозволить збільшити обсяг отримуваного прибутку, а також істотно знизити рівень ризику.

На сьогоднішній день існує безліч способів застосування індикатора iPanel. Він може виконувати роль помічника в процесі виконання повноцінного аналізу поточного стану на валютному ринку. При використанні індикатора iPanel з іншими надійними індикаторами ви зможете отримувати максимально достовірну інформацію для створення прибуткових ордерів.

Перед тим, як почати використовувати індикатор iPanel для ведення торгів на реальні грошові кошти, необхідно в обов`язковому порядку протестувати його на демо-рахунку в Метатрейдер.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати індикатор iPanel для отримання достовірної інформації про ситуацію на валютному ринку Форекс. Це дозволить вам отримувати стабільний прибуток і стати дійсно успішним трейдером.