IOption - брокер бінарних опціонів

Брокер бінарних опціонів Ioption не є новачком на ринку бінарних брокерів, які надають послуги з доступу на фінансові біржі. Тому ми не могли обійти стороною цю компанію і вирішили дати огляд по ній. Головний офіс компанії розташований на Кіпрі.

[Box type = "error" head = "УВАГА!!!"] У неділю 10 листопада 2013 року брокер бінарних опціонів Ioption повідомив свій відділ маркетингу, а також партнерів про те, щоб останні більше не залучали нових клієнтів. Трохи пізніше стало відомо, що iOption - банкрут. Цей брокер бінарних опіцонов був досить популярним. Власником виступала компанія IOTION GLOBAL GROUP 2012 LTD. 31 жовтня 2913 року брокер заявив про те, що він отримав ліцензію кіпрського регулятора CySEC. Правда на сайті регулятора немає інформації про те, що брокер має таку ліцензію. Спроби дізнатися у співробітників брокера, що трапилося з iOption не дали ніяких результатів.Ніхто не наважується сказати, що ж буде з рахунками трейдерів, а також скільки всього клієнтів було у компанії. Співробітники фірми відмовляються відповідати на подібні питання. До того ж, вони й самі не отримали ще розрахунок за жовтень. Тому в даній ситуації поки залишається лише чекати, що буде далі. І хоча те, що трапилося з iOption не зовсім добре для всієї індустрії бінарних опціонів, слід зазначити, що сама індустрія досить молода. Тому цей випадок не щось надзвичайне. Єдиний нюанс - саме той факт, що брокер ніким не регулювався і ставить під питання рахунки трейдерів. Тому трейдерам нема до кого звернутися. Адже iOption регулювався організаціями за місцем перебування клієнтів.

IOption - реєстрація та торгова платформа брокера

Процес реєстрації у брокера бінарних опціонів IOption займає всього кілька хвилин. Для цього, необхідно залишити деякі дані про себе і пройти в особистий кабінет. Після завершення процесу реєстрації, необхідно поповнити торговий рахунок. Зробити це можна за допомогою платіжних систем, які пропонує брокер. Серед них всі найпопулярніші сьогодні платіжні системи. Мінімальний депозит у брокера бінарних опціонів Ioption становить 100 доларів США. При цьому, прибуток по одній угоді досягає до 89 відсотків, що на сьогоднішній день є, мабуть, самим високим показником.

Що стосується торгової платформи брокера Ioption - це розробка компанії Spotoption. Торгувати на такій платформі досить просто. Вона зрозуміла і інтуїтивна і має дружній інтерфейс. Тому, практично відразу ж після реєстрації та внесення коштів на депозит, трейдер може почати роботу на фінансових ринках.

IOption - види опціонів, базові активи, служба підтримки брокера

Брокер бінарних опціонів IOption пропонує два види бінарних опціонів: прості цифрові контракти, в яких трейдеру необхідно визначитися з напрямком руху ціни на базовий актив, а також контракти на дотик, коли трейдер повинен визначити, чи торкнеться ціна базового активу певних рівнів чи ні.

Серед базових активів можна знайти як валютні пари міжнародного валютного ринку Форекс, індекси фондового ринку, акції, а також товари. Такий великий вибір допомагає трейдерам урізноманітнити свою торгівлю, хеджувати свої ризики.

Служба підтримки брокера спілкується з клієнтами на різних мовах. Є, в тому числі і підтримка російськомовних клієнтів.

IOption - навчання в компанії

Система навчання у брокера Ioption побудована за принципом многоступенчатости. Є своя академія від Ioption. В рамках цієї частини навчання, трейдер може відвідувати велику бібліотеку, де зібрані матеріали з тематики торгівлі на фінансових ринках, і велика увага приділена саме бінарних опціонах. Перший ступінь академії - це ознайомлювальний вебінар, в рамках якого тільки що прибулі трейдери знайомляться з ринком бінарних опціонів.

Також, є спеціальний курс, який розповідає клієнтам компанії про торговій платформі, в рамках курсу, клієнти отримують базові знання, які лягають в основу подальшого навчання.

Далі, трейдерам пропонується цілий набір курсів, де вони можуть познайомитися щільніше з технічним аналізом, його видами, індикаторами. Нарешті, вони можуть вивчити кілька прибуткових стратегій торгівлі і створити свою власну на їх основі.

Для тих, хто вже досить багато знає про бінарних опціонах, пропонується відкрити демо рахунок. Таким чином, трейдери можуть деякий час попрактикуватися в торгівлі бінарними опціонами перед тим, як почати торгувати реальними грошима.

IOption - переваги брокера

Говорячи про переваги цього брокера IOption Не можна не відзначити, що він пропонує своїм клієнтам не тільки досить якісну аналітику, але також і свої власні ринкові сигнали, що дуже допоможе не тільки початківцям ринковим спекулянтам, а й тим, у кого вже є певний досвід в роботі.