Інвестиції

Чистий прибуток hP знизилася до $ 492 млн

Виробник оргтехніки HP Inc (HPQ. N) повідомив про зниження чистого прибутку з 73 центів до 28 центів на акцію (з $ 1, 32 млрд до $ 492 млн). Після закриття торгової сесії у вівторок Hewlett-Packard опублікувала четвертий щоквартальний звіт фінансового року. Акції HP Inc знизилися на попередніх торгах більш ніж на 2% після публікації звіту.

Індикатор патернів price Action

Стратегія Прайс Екшн має на увазі роботу з "голими" графіками цін активів, без застосування будь-яких технічних індикаторів. Однак в цьому матеріалі, буде розглянуто цікавий індикатор CandleStick Pattern Indicator , далі скорочено - " CPI ", що автоматично розпізнає понад 30 патернів системи Price Action і сигналізує про них оператору, чим значно полегшує і спрощує процес трейдингу.

Що таке call і Put

Опціони Call і Put є класичними. Ці назви в бінарні опціони прийшли зі звичайних опціонних контрактів. Суть їх полягає в тому, що вони позначають напрямок базового активу контракту. Опціони Call Контракти Call означають, що до моменту експірації, вартість базового активу повинна вирости по відношенню до ціни на момент покупки.

Cisco Systems відзвітувала по кварталу

Cisco Systems Inc. (NASDAQ: CSCO) випустила свій звіт про доходи після закриття сьогоднішньої торгової сесії. Прибуток склав 61 цент на акцію або лише $ 3, 1 млрд на $ 12, 4 млрд виручки компанії за перший квартал фіскального 2017 року. Аналітики очікували прибуток у розмірі 59 центів на акцію на $ 12, 33 млрд виручки.

Deutsche Bank йде з США

Deutsche Bank розглядає можливість згорнути свої операції в США на тлі юридичних і капітальних витрат, відповідно до кількома звітами. Bloomberg і німецька газета Sueddeutsche Zeitung повідомляють, що управління в банку обговорило скорочення інвестиційних банківських операцій в США, щоб заощадити гроші.

Disney може купити Twitter

Walt Disney (DIS) розглядає заявку на покупку Twitter (TWTR) і працює з консультантомі в даний момент. Також серед потенційних покупців Alphabet (GOOGL), Microsoft, і Salesforce . Розвиток відео контенту на Twitter може добре повіліять на Дісней, а поки Twitter вже почав показувати потокове відео ігор НФЛ, коли як ESPN почала втрачати абонентів, з якої зараз співпрацює Дісней яка стає все більш агресивною в Інтернеті і недавно купила одну третину акцій потокової компанії BAMTech.

Депозитарії цінних паперів

Облік цінних паперів на ринку здійснюють спеціально уповноважені організації . Вони іменуються депозитаріями . Виникли вони внаслідок того, що біржі необхідно контролювати облік, витрата і випуск цінних паперів в бездокументарній формі, тобто в електронному вигляді. Може скластися ситуація, що і сам депозитарій підконтрольний одному з суб'єктів біржі.

Що таке Внутрішньоденна торгівля

Дей трейдинг - це самі короткострокові угоди на фондовому ринку. Сама назва цієї стратегії - Day Trading, або торгівля в середині - говорить про те, що стратегія використовує угоди, що проводяться протягом одного дня без перенесення угод на наступний день. Внутрішньоденна торгівля найбільш чутливо реагує на всі зміни ринку.

Дивідендна стратегія інвестування в акції

Дивідендна стратегія інвестування в акції полягає в реінвестування отриманих дивідендів від наявних акцій, в придбання додаткових цінних паперів. З кожним роком сума дивідендів буде збільшуватися пропорційно придбаним акціям. При цьому дану операцію можна повторювати на постійній основі. При зміні економічної ситуації на ринку, вартість компанії може змінюватися, але інвестор застрахований від будь-яких стрибків у біржових котируваннях.

Electronic Arts зазнав збитків

Electronic Arts (EA) повідомили у другому квартальному звіті про більш низькому доході ніж очікувалося. EA зазнала збитків у 13 центів на акцію. Компанія планує представити чистий збиток у розмірі 17 центів на акцію за третій квартал 2016 року. Виручка, згідно з прогнозами, складе близько $ 2. 04 млрд за квартал, нижчими за прогнози FactSet 2080000000 $.

Джек Швагер - Технічний аналіз Повний курс

Трейдер зі світовою популярністю Джек Швагер широко прославився завдяки авторству серії книг "Біржові маги" і чудовому " Технічному аналізу. Повний курс ". Книга "Технічний аналіз. Повний курс" вийшла в 1995 році, витримала кілька перевидань і до сих пір залишається одним з ключових досліджень в сфері біржових ринків.

Що таке дивіденди по акціях і як їх отримати

Один з факторів прибутковості, на який розраховують інвестори, купуючи акції на фондовому ринку, крім зростання курсової вартості цінних паперів - це дивіденди по акціях. Акція по суті є частиною чинного бізнесу, який заробляє певну прибуток. Інвестор, що купує акції, стає співвласником цього бізнесу і має право на отримання частини цього прибутку.

Енциклопедія торговельних стратегій - Донна Л. МакКормік і Джеффрі Оуен Кац

Енциклопедія торговельних стратегій (The Encyclopedia of Trading Strategies) і її автори Донна Л. МакКормік , Джеффрі Оуен Кац розкажуть багато цікавого. Але книга не розрахована на починаючого трейдера, а текст сухий і місцями складний. Кац великий любитель математики і займається моделювання ринку і розробкою стратегій механічної торгівлі.

Де знайти і як вкласти в довірче управління

Передача особистих грошових коштів в довірче управління - один з кращих способів забезпечити собі стабільний пасивний дохід . Він доступний кожному, у кого є на руках деяка сума і бажання пустити її в справу. Якщо вірити статистичним даним IBISWorld , сьогодні більш 65% американців вибрали довірче управління грошима як основний інструмент для примноження своїх капіталів.

Маги ринку - Джек Швагер

5 Томів Джека Швагера « Маги ринку » представляють собою збірник інтерв'ю з 5 окремих частин, де великі трейдери, що працюють на різних ринках, діляться секретами успіху. Кожен том розглядає певні ринки і інструменти біржової торгівлі, а також представляє інтерв'ю з трейдерами, які домоглися успіху саме в цьому напрямку.

Енді Крігер - угода з плюсом в 300 млн

В світі торгівлі є люди-загадки, чия біографія покрита таємницею, а надбанням громадськості є лише одна угода. Енді Крігер - один з таких людей; відомо, що він народився в 1956 році, закінчив школу в Уортон і в 1984 році вступив на службу в Solomon Brothers , де трудився Білл Ліпшуц . Через два роки, набравшись сил і знань, він перебирається в Bankers Trust .

Економічний календар

Економічний календар показує макроекономічні показники по різних регіонах і запланований час для їх публікацій. Надаються дані з минулими значеннями, очікуваними і поточними. Важлива інформація для трейдерів які ведуть торгівлю на новинах . Економічний календар на сьогодні Роль економічного календаря на Форекс для трейдера Будь-трейдер фінансових ринків рано чи пізно приходить до думки про те, що йому потрібен такий інструмент, як календар економічних подій.

ETF WSKY - новий спосіб зберігання віскі

До стандартного дуету бурбона і скотча тепер можна додати ETF . Нещодавно з'явився біржовий індексний фонд, який присвячується всесвітньо відомому напою з витримкою. Далеко-далеко є місце, де стрілки годинника завжди вказують на п'ятій вечора - час, коли можна випити віскі. Раніше інвестування в напій можна було здійснювати, лише набуваючи пляшки з цим нектаром, проте сили волі заховати товар інвестування надовго не вистачало.

Приховані ризики eTF фондів

Чому інвестори воліють працювати з індексними біржовими фондами? Причина проста - вони прагнуть якось диверсифікувати свої ризики і отримати готовий портфель активів, який буде відповідати тому чи іншому індексу. Більшість таких фондів складаються з величезної кількості акцій. Інвестор навряд чи зміг би самостійно купити їх все.

Facebook вводить цензуру щоб повернутися в Китай

Facebook створює інструмент для цензури, щоб повернутися в Китай. Марк Цукерберг сказав, що він не хоче бути «арбітром істини» тим часом Facebook розробляє інструмент для цензури, щоб повернутися в Китай. Facebook був заблокований в 2009 році в Китаї, єдиний спосіб отримати доступ до соціальної мережі всередині Китаю був через віртуальну приватну мережу, програмне забезпечення, яке може використовуватися для обходу блокування.