Інвестиції

Amazon можливо припинить роботу з UPS і FedEx

Amazon розвиває свої власні служби доставки щоб скоротити витрати . Гігант електронної комерції може заощадити $ 1, 1 млрд в рік не використовуючи UPS і FedEx, заявили в Citigroup . Крім того, компанія зможе краще забезпечити надійність своїх поставок, яка є ключовим завданням Amazon. com. «У цьому середовищі споживачі відбирають швидкість доставки майже так само, як ціну коли вони приймають рішення про покупку,» пояснив Hottovy, аналітик Morningstar.

Amazon здивував автомобільну промисловість

Amazon Amazon. com (NASDAQ: AMZN) здивував автомобільну промисловість запуском нового автомобільного порталу, який дозволяє споживачам переглядати докладні відомості про сотні нових і класичних автомобілів. Але все ж портал не дозволяє купувати транспортного засобу - по крайней мере, ще немає. Але новий сайт є ознакою того, що Amazon думає про те, щоб почати процес з продажу автомобілів, і що має наслідки для багатьох гравців в авто бізнесі.

Apple лідирував в зростанні основних індексів

Все три основні індекси (Dow Jones, NASDAQ і S & P 500) закрилися з підвищенням в четвер, на чолі з ростом Apple (AAPL: NASDAQ), що забезпечила найбільший приріст на ринках. «Головне, що сьогодні не про економічну мова Дональда Трампа або навіть злегка розчаровують економічних даних, він був про компанію Apple і про її постачальників,» CNBC, Боб Пізані (Bob Pisani).

Аналіз акцій netflix

Можливо, акції Netflix, Inc . (NASDAQ: NFLX) будуть продовжувати рости. NFLX зловив бичачий тренд і, можливо, каталізатором зростання можуть бути чутки, про можливий викуп компанії. Ми використовуємо біржові діаграми в якості основи інвестиційного аналізу. Наступна діаграма ілюструє довгострокову тенденцію акцій NFLX: Діаграма вище ілюструє переважну тенденцію, є дві паралельні лінії, які визначають її, це висхідний канал, який має дві лінії тренда, які визначають верхні і нижні межі.

Арбітражна стратегія по російським акціям

Арбітражна стратегія - це покупка і продаж однієї і тієї ж акції на різних біржах, при цьому прибуток витягується з різниці в ціні. В цілому арбітражна стратегія не несе істотних ризиків, оскільки, з одного боку купується, з іншого боку продається один і той же інструмент. Справа в тому, що одні й ті ж російські акції торгуються на різних міжнародних біржах.

Батареї tesla заощадять понад $ 500 000 водоканалу

Tesla Motors неодноразово демонструє зростаючий попит на акумульований енергію, і зараз в набагато більшому масштабі. Тільки що оголошено що система зберігання енергії з використанням батарей Tesla буде застосовуватися для водоканалу Orange County, штат Каліфорнія. Advanced Microgrid Solutions (AMS) розроблятиме, фінансувати, встановлювати і управляти зберіганням енергії використовуючи батареї Tesla в Irvine Ranch Water District.

Банки відреагували на зростання ставок в США

Рішення ФРС підвищити процентні ставки збільшить виручку по всій банківській індустрії, особливо в Bank of America . Після того, як аналітики передбачали підвищення процентної ставки протягом більшої частини 2016 року, Федеральна резервна система, нарешті, прийшла до цього. Центральний банк завершив чергове засідання Комітету з монетарної політики в середу, випустивши заяву про те, що воно прийняло рішення підвищити ставку на 25 базисних пунктів, або 0, 25%.

Berkshire Hathaway додасть ще $ 29 млрд

Новий президент США Дональд Трамп висуває нову податкову рефому для корпорацій, повідомляє Bloomberg за даними банку Barclays. Суть реформи полягає в зниженні податків з 35 до 15% , що дозволить компанії відомого Уоррена Баффета Berkshire Hathaway додати 29 млрд. Доларів, це вже після того, як тільки після обрання нового президента компанія відразу стала дорожче на 11 млрд доларів, акції піднялися на 8%.

Boeing розглядає виробництво великий версії 737

Авіаконцерн Boeing (BA: NYSE) вивчає можливість створення і виробництва більшого літака 737 MAX737 під назвою назвою 737 MAX 10, який може бути випущений після того, як його менший аналог MAX 7 буде літати з 2019 року. Акції Boeing закрилися в четвер з підвищенням після звістки про будівництво великого літака в лінійці 737, з метою боротьби зі зростаючою конкуренцією з боку Airbus, який також виготовляє свою велику авіалайнера.

British American Tobacco не вдалося купити Reynolds

N "style =" transform: translate3d (0px, 0px, 0px); "> Американський виробник сигарет Reynolds American Inc відмовився від угоди зі злиття з компанією British American Tobacco Plc . Британська компанія минулого місяця запропонувала злиття за $ 47 млрд . Reynolds воліла шукати пропозицію з більш високою ціною.

Індекс bEL 20

Бельгія - компактне і малонаселених держава, і переважна кількість компаній орієнтоване на загальноєвропейський ринок. До 2010 року, коли не було жорсткої вимоги про присутність 20 компаній в BEL 20 Index, їх число часом знижувався до 10. Не в останню чергу - через жорстких вимог, що пред'являються біржею до учасників.

Австралійська фондова біржа

На відміну від більшості великих бірж, Australian Stock Exchange ( ASX ) працює щодня, без вихідних. Останні кілька років вона стабільно входить до п'ятірки найбільших і динамічно розвиваються світових ринків і займає друге місце серед Азіатсько-Тихоокеанських країн. Загальна капіталізація становить 1, 5 трлн.

Bloomberg TV онлайн

Bloomberg TV - міжнародний телевізійний канал (live tv), лідер фінансової інформації та ділових новин. Дивитися Bloomerg онлайн Про телеканалі Телеканал Bloomberg Television був створений в місті Нью-Йорк, в 1994 році. Його глядацька аудиторія налічує 310 мільйонів чоловік. Штат компанії складається з понад двох тисяч професіоналів.

Інвестиції в реальний оффлайн бізнес

Краудінвестінговий проект SIMEX ( не плутати з Сінгапурської фондовою біржею ) - біржа інвестицій в реальний оффлайн бізнес , дивним чином поєднує інвестиції в реальний бізнес і біржову торгівлю. Суть полягає в тому, що в SIMEX приходять компанії які шукають інвесторів. Компанії надають детальний бізнес план, звіти, адреси, телефони, що дає можливість прийти і подивитися як розвивається бізнес.

Майбутнє boeing при Трампа

Boeing Co, в своєму прес - релізі в неділю, оголосили про укладення угоди з Air Iran на поставку 80 літаків, які включає в себе 50 «737 MAX 8s,» 15 «777-300ERs» і 15 «777-9s» на суму $ 16, 6 млрд за каталожними цінами, на основі свого меморандуму про угоду (MOA) з Iran Air було оголошено в червні, а контракт був досягнутий в рамках умов ліцензії уряду США, виданому Boeing у вересні .

Брокер ІнстаФорекс

Так або інакше, про компанії ІнстаФорекс - " Брокер №1 в Азії ", начувся більшість трейдерів. Пропонуючи безліч бонусів і можливостей для безкоштовного навчання, компанія зацікавлює новачків в світі трейдингу; професіоналів своєї справи ІнстаФорекс привертає умовами торгівлі, а також зручними сервісами для інвестування і копіювання угод.

Чорний список брокерів бінарних опціонів

24Hcapital bnry good-option option-world 4xp bo-bank goptions optionsxo 24xp bocapital gtimarkets phenixoption 50option bossoptions gtoptions planetoption 77options boursofx idmarkets prestigebanq abcbinaire boursoland ikkotrader priva-trade agfmarkets boursomarket ingbroker pro-binary ajbrowdercapital brokerinternationalbank intercontinentalmarkets royaldebank astonmarkets brokerofgeneve invest-binary scottoption bancdemonaco cedarfinance ioptioneu startoptions bankandbinary cititrader ksftrade

Через facebook можна замовити поїсти

Починаючи з сьогоднішнього дня користувачі Facebook в США отримали можливість замовляти їжу додому зі сторінок ресторанів, розміщених в соціальній мережі. Це ще одна спроба сервісу зв'язати між собою користувачів і бізнес, пише Reuters . Крім покупок їжі за допомогою нової функції власники акаунтів Facebook зможуть купувати квитки в кіно, бронювати апартаменти і відвідування салонів, уточнюється в блозі компанії.

Брюссельська фондова біржа

Euronext Brussels вважається найбільшою біржею Бельгії, крім якої діють ще два майданчики регіонального значення. Брюссельська фондова біржа займає 11 місце по рейтингу найбільших бірж світу, з капіталізацією в 539, 392 млрд. Доларів. 22 вересня 2000 року біржа Брюсселя об'єдналася з біржами Парижа і Амстердама, утворивши першу загальноєвропейську біржу - Euronext Brussels .

Цільова ціна boeing Co $ 151, 727

Акції Boeing Co (NYSE: BA) має рейтинг 2, 09 на основі головних аналітиків 11 найбільших брокерських контор. На цій рейтинговою шкалою, наведено '1' означає сильний сигнал до покупки. Прогноз і аналіз цін акцій Boeing Фахівці які в даний момент вже володіють акціями Boeing вказують цільову ціну в $ 151.