Інвестиції

Максимальний ризик

Значимість грамотного управління капіталом переоцінити неможливо. Професійний трейдер просто зобов'язаний вміти добре розраховувати ризики і послідовно реалізовувати свою стратегію, не піддаючись впливу емоцій. Відсутність будь-якого з цих умінь перетворює біржову торгівлю в банальне нажимание кнопок.

Індикатор Прискорення / Уповільнення

Індикатор Прискорення / Уповільнення ( Acceleration / Deceleration ) був створений відомим трейдером Біллом Вільямсом, автором відомих книг "Торговий хаос" і "Нові виміри в біржової торгівлі" . А D, Acceleration / Deceleration або Acceleration oscillator - називають інструментом, який визначає рушійну силу ринку.

7 Великих грошових помилок батьків

Ця стаття була перекладена з англійської мови одне з великих інтернет видань. Хороший спосіб пізнати як ставляться до життя і до грошей батьки в Америці. У цій статті можна зустріти заперечення багатьох хороших батьківських ідей, наприклад як пожертвувати всім заради дорогого навчання дитини. Для того щоб ви краще зрозуміли статтю, не забувайте про те, що не потрібно доводити все до крайнощів.

9 Причин надмірної торгівлі

Безсистемна торгівля змушує трейдера працювати все більше і більше, в надії на отримання прибутку. Доходить до того, що у них розвивається справжня залежність від трейдингу. Деякі трейдери починають торгувати занадто активно, здебільшого це стосується коротких позицій. А причина проста - трейдер не позначив для себе конструктивний метод торгівлі.

Ціна акції Аерофлот онлайн. Як і де купити

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аерофлот - Російські авіалінії" - найбільший авіаційний перевізник Росії і один з найбільших в світі. Поряд з компаніями Росія, Аврора, Донавіа, Перемога і OrenAir формує однойменну групу " Аерофлот ". В цілому транспортний парк включає понад 250 суден, що здійснюють рейси в 232 пункту призначення.

7 Вечірніх занять успішних людей

Від того, як починається день, багато в чому залежить все його подальший перебіг. Ранкові звички і процедури впливають на настрій і якість життя, мобілізуючи організм для активної і плідної діяльності. Правильно проведений вечір не менш важливий для людини. Деякі приємні і корисні ритуали допомагають розслабитися, відновлюючи сили для наступного дня.

Вперше в Росії pRIVATE MONEY Expo Forum

2 Грудня вперше в Росії пройде форум-виставка PRIVATE MONEY 2017 , присвячений тому, як заробляють, зберігають і примножують особистий статок, а також тому , як створюють множинні джерела доходу на все життя. PMF - це єдиний великий форум в Росії про створення та управлінні приватним капіталом для звичайних людей і інвесторів.

Графік акції bMW онлайн, прогнози і аналітика

Акції BMW AG ( Bayerische Motoren Werke AG, дослівно Баварське моторне виробництво ) - великий автомобільний виробник з Німеччини, відомий випуском цивільних і спортивних автомобілів, гібридів і електромобілів . Маючи велику кількість заводів на всіх континентах і ряд дослідницьких центрів, BMW випускає красиві і якісні автомобілі класу "преміум".

3 Надійних способу вести облік особистих фінансів

По-перше, враховувати витрати необхідно для більш ефективного ведення господарської діяльності. По-друге, це запобігає різні імпульсивні покупки. По-третє, через кілька місяців після початку обліку ви зможете простежити свої витрати і зрозуміти, на чому можна значно заощадити. Вирішили змінити своє життя на краще і почати враховувати витрати?

50 І 200 денні ковзаючі середні на ринку цінних паперів

Для того, що б торгівля на ринку цінних паперів приносила прибуток, потрібно уважно аналізувати рух цін вибраних активів. Якщо говорити про технічний аналіз, то тут вибір засобів для оцінки торгової обстановки досить великий, хоча одним з найпопулярніших, простих і потужних інструментів для цього залишаються ковзаючі середні .

Акції Газпрому на зльоті

Газпром - акції компанії з літа знаходилися в бічному тренді. У листопаді намітився вихід вгору з боковика, від нижньої межі 135 руб. На європейському ринку ситуація для Газпрому може істотно поліпшитися, з приходом Трампа. Оскільки Трамп буде зосереджуватися на економіці США і внутрішній політиці. Газпром домігся від ЄС послаблень щодо газопроводу Opal, який зменшить транзит через Україну.

Акції goldman Sachs ростуть перед оголошенням партнерів

В середу компанія Goldman Sachs оголосить новий клас партнерів, один з найбільш очікуваних заголовках на Уолл-стріт! Акції на минулій новини виросли в ціні а за сьогодні вони піднялися на $ 5, 56 (+3, 16%) . Очікуємо зростання і у вівторок. В даний час більше 400 з приблизно 35000 співробітників Goldman Sachs є партнерами.

Акції home Depot падають перед звітом

Завтра торговельна мережа з продажу інструментів для ремонту і будматеріалів The Home Depot Inc. (NYSE: HD) опублікує дані про доходи за третій квартал фінансового року: Q316. Аналітики очікують падіння прибутку до $ 1, 58 на акцію при доходах в розмірі $ 23 року 07 млрд за квартал. В середині серпня The Home Depot повідомила про показник прибутку на акцію в $ 1, 97, відповідно до консенсус-прогнозом.

Акції intel закріплюються в зростанні

Intel На початку 1990-х років, акції Intel могли бути куплені за менш ніж на один долар; 10 років по тому, ціна акцій досягла небувалого максимуму $ 53, 12 в серпні 2000 р Це склало 4900% прибутку. Intel акції впали з його рекордно високого рівня, досягнувши мінімуму $ 9, 13 в жовтні 2002 року. Інвесторам потрібно багато років щоб повернути збиток.

Акції та дані продажів автопрому в США

Підтримувані автовиробники в США відновленням економічного довіри після президентських виборів, споживачі стікалися в дилерські салони в листопаді. General Motors і Ford Motor перевершили очікування по продажм, давши своїм акціям поштовх в верх. Фондові індекси США досягнувши рекордно високого рівня, дали легкий доступ до кредитів завдяки сильній зайнятості і високих показників на ринку житла, покупцям автомобілів було мало причин соромитися в покупках.

Акції medtronic PLC впали

Акції Medtronic PLC (NYSE: MDT) пішли вниз -8. 66%, ціна опустилася до $ 73, 60. Компанія має 31. 14 млн. Акцій. SMA 50 (проста змінна середня) просіла на -12. 22% і SMA 200 - (Simple Moving Average) на -10. 26%. Акції мали максимум на $ 89. 27 і в один рік мінімум $ 70, 32. Medtronic plc - один з найбільших виробників медичного обладнання.

Акції pfizer додали в ретинг

Акції компанії Pfizer (PFE) виросли в ціні після того як рейтинг акції Pfizer був підвищений до «overweight» в Barclays. Банк вважає що фармацевтична компанія в даний час частіше використовують зарубіжні кошти для продуктивного M & A і повернення капіталу акціонерам, говорилося в поясненнях до зміни рейтингу.

Акції google мають оптимістичні прогнози

[REGUPFIRST]Акцій Алфавіт Inc (NASDAQ: GOOG) посковзнулися протягом майже двох тижнів. Починаючи з 24 жовтня, акції Google втратили чотири відсотки своєї вартості, хоча як здавалося вони готові встановити нові рекордні максимуми. Чи втратили свій блиск паперу Google? Навпаки - в разі Google, вони ніколи не були сильнішими.

Як купити акції apple в Росії, графік вартості онлайн

До кінця статті ви не просто дізнаєтеся де і як купити акції Apple фізичній особі, а й по іншому поглянете на просту історію «як я купив акції Еппл в 2001 за ціною 1, 5 долара за акцію замість iPod за $ 499 і сьогодні маю $ 84750 » . Якщо сьогодні ви хочете купити новий MacBook або iPhone але у вас не вистачає грошей - купіть акції Apple і заробіть на цьому.

Alibaba купить частку в Sanjiang Shopping Club

Китайський інтернет-рітейлер Alibaba Group купить близько 32% величезною мережі супермаркетів Sanjiang Shopping Club (третій за величиною в Китаї) за 2 млрд юанів ($ 290 млн) , повідомляє агентство Bloomberg. Alibaba отримає під свій контроль частину бізнесу з базою більше ніж в 1 млн клієнтів . Alibaba не вперше інвестує кошти в фізичні продажу.