Інвестиції в саму швидко зростаючу криптовалюта в світі можуть принести до 1000% річних

Вітаю вас на моєму блозі, дорогі друзі. У цій статті розглянемо дуже цікаву тему - інвестування біткоіни. Про криптовалюта ми вже говорили раніше, але ось що цікаво. Спершу біткоіни сприймалися більшістю інвесторів як свого роду хакерська жарт. Але тепер торгівля криптовалюта набрала таких обертів, що багато хто став розглядати її як можливий варіант для вкладення коштів. Так чи можна заробити на біткоіни?

Аверс і реверс біткоіни

Що таке біткоіни я вже розповідав в попередніх статтях. Тепер давайте поговоримо про переваги і недоліки криптовалюта як інвестиційного інструменту.

Звичайно ж, одним з головних показників, який цікавий будь-якому інвестору, є прибутковість. Якби 5 років тому ви купили біткоіни на $ 1, 000, то зараз, при поточному курсі, у вас би на рахунку було $ 233, 000, тобто ваші вкладення зросли б більш ніж в 200 разів! Однак таке зростання супроводжувався і значними періодичними обвалами цін.

В кінці листопада 2013 року ціна досягла $ 1, 000 за 1 біткоіни, в січні 2014 року - вона звалилася нижче $ 600 і продовжувала спадну динаміку аж до лютого 2015. Зараз курс потроху відновлюється. Взагалі вважається, що до 2029 року, коли повністю припинитися емісія біткоіни, ціна однієї монети складе $ 13, 000. Так що теоретично валюта ще має потенціал для зростання.

Серед інших плюсів криптовалюта - анонімність і децентралізірованность. Це дає можливість інвестувати в біткоіни без зазначення відомостей про себе. Під час транзакцій можна бачити тільки адреса гаманця, а для його реєстрації ніякої інформації про себе не потрібно.

Децентралізірованность означає відсутність центрального контролюючого органу, а як наслідок - обов'язкової комісії за перекази, що при операціях з великими сумами може відігравати важливу роль для деяких інвесторів.

Що стосується слабких сторін біткоіни, то їх теж не мало. Постійні хакерські атаки, крадіжки біткоіни з гаманців, невизначеність із законодавчим регулюванням, висока волатильність цін - всі ці ризики повинен враховувати кожен інвестор, вкладаючи гроші в валюту майбутнього.

Де взяти монети?

Існує кілька способів, як можна дістати біткоіни:

  • Купити. Як і будь-яка валюта, біткоіни продається на біржі. Звичайно, ви можете спробувати купити його безпосередньо, але вас, ймовірно, попросять першим перерахувати гроші, і після оплати нерідкі випадки шахрайства. На біржах, таких як наприклад CRYPTSY, криптовалюта можна купити за долари, євро і навіть рублі.
  • Обміняти. Крім бірж, існують спеціальні сервіси по обміну, такі як, наприклад цей. Вони конвертують будь-яку валюту з будь-яких гаманців і кредитних карт в біткоіни і назад за власним курсом.
  • Добути. Біткоіни не випускається центральним банком або іншим органом, генерація здійснюється самими користувачами шляхом вирішення складних математичних задач, які під силу лише потужної обчислювальної техніки. Як ми вже говорили раніше, для індивідуальних користувачів - це процес довгий і витратний, але цілком реальний.Деякі "добувачі" об'єднують свою техніку в пули і таким чином збільшують шанси здобути кріптозолото.
  • Виграти. Є спеціальні сайти, які дарують монети за певні дії - просто за участь в лотереї або перегляд рекламних роликів. Виграш може скласти від декількох центів до $ 200 без будь-яких вкладень. Гроші можна потім вивести на свій гаманець. Якщо ви азартні, спробуйте зайти на Freebitco або freebitcoinwin - там біткоіни розігруються щогодини.

біткоіни-гаманець

Для того щоб отримувати біткойни на свій рахунок потрібно спочатку завести спеціальний гаманець. Надійніше всього гаманці, які знаходяться прямо на вашому персональному комп'ютері або ноутбуці (наприклад, Bitcoin-Qt або Armory).

Але іноді потрібно мати доступ до монетам в будь-якому місці і в будь-який час. Тоді вам підійде онлайн-гаманець, щоб в нього увійти, потрібен тільки інтернет і будь-який пристрій для доступу в нього. Найпопулярніші онлайн-гаманці - My Wallet, InstaWallet, EasyWallet або Blockchain. Також існують гаманці для мобільних пристроїв.

Такі додатки як Bitcoin Wallet є автономними мобільними гаманцями, що не вимагають підключення до мережі і великого обсягу вільної пам'яті. Після того, як ви зареєстрували біткоіни-гаманець і отримали його адресу, ви можете почати купувати, обмінювати або витрачати свої біткоіни.

Але пам'ятайте, біткоіни з'явилися всього 7 років тому і ще не завоювали абсолютного довіри ні в інвесторів, ні у влади. Чи не вкладайте всі свої заощадження в одну лише криптовалюта, диверсифікуйте свій інвестиційний портфель. Підписуйтесь на мій блог і розповідайте друзям, як інвестувати з розумом.