Інвестиційні монети: інвестування або збереження?

Я щиро радий в черговий раз привітати всіх моїх постійних читачів і, звичайно ж, тих, хто вперше відвідав мій ресурс. Я знову пропоную всім вам зробити черговий крок з фінансової стабільності і незалежності.

Упевнений, що мета кожної сучасної людини - це забезпечене життя і впевненість у завтрашньому дні, домогтися якої можна, грамотно інвестую свій капітал, що створить джерело постійного доходу. Розглядаючи як об'єкт інвестицій дорогоцінні метали, ми вже стикалися з таким поняттям, як інвестиційні монети.

На сьогоднішній день переважна більшість банків пропонують своїм клієнтам більш ніж широкий асортимент подібних виробів. Крім вартості самого металу, їх цінність може значно збільшуватися з часом за рахунок унікальності. Наприклад, досить великою популярністю в 2015 році користуються інвестиційні монети до 70 річчя перемоги.

Варто відзначити, що вкладення в дорогоцінні метали зазначеним чином є більш вигідними, ніж придбання злитків дорогоцінних металів. В першу чергу це обумовлено тим, що при здійсненні будь-яких операцій з вас не буде стягуватися ПДВ. Крім того, не доведеться оплачувати послуги банку по зберіганню вашого майна. Придбати або продати монети можна в будь-який час, без будь-яких ускладнень.