Інфопанелі price action спростить роботу трейдера

infopanel-price-action

Раніше я вже розповідала в своїх попередніх статтях про те, що в наш час широко розвивається автоматична торгівля. Автоматизація позбавляє від необхідності гадати в процесі торгівлі. Коли угоди створюються строго відповідно до певної програмою, трейдер позбавляється від необхідності шукати сетапи там, де їх немає. Сьогодні я вам розповім про досить корисну інфопанелі Price Action. Творці даного алгоритму виявили три сильних патерну і створили програму для їх автоматичного виявлення. Трейдеру залишається тільки вибрати правильний напрямок угоди, побудувати рівні підтримки і опору, щоб підтвердити патерн, а після цього здійснити вхід в ринок.

Рекомендації щодо застосування інфопанелі Price Action

Даний індикатор називається Price Action Dashboard, він підходить для застосування на будь-яких валютних парах. Що стосується тайм-фреймів, то бажано, щоб вони були старше вартового, а найкраще використовувати денний графік.

Інструмент підходить для використання в Метатрейдер 4 в будь-який час доби.

Встановлення та налаштування

Установка даного алгоритму здійснюється як і будь-якого іншого індикатора. Завантажити інфопанелі Price Action ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Після установки досить перетягнути мишкою значок індикатора на відкритий графік. Для зручності інструмент можна встановити на окремий графік, а аналіз проводити на другому такому ж графіку.

Отже, для коректної роботи в налаштуваннях індикатора потрібно вказати валютні пари, на яких буде здійснюватися пошук сетап. Для цього використовується рядок Symbols, в якій в стандартних настройках вказані три пари, а саме євро / долар, фунт / долар і долар / ієна.

При бажанні в цей рядок можна вказати будь-яку іншу валютну пару або сировину. Після цього йдуть настройки активації тайм-фреймів, на яких буде здійснюватися пошук. У стандартних налаштуваннях M1, M5, M15 і MN деактивовані. Ви можете змінити ці настройки, але робити це не рекомендується, так як патерни є сенс шукати тільки на тайм-фреймах старше вартового.

Далі йдуть налаштування способу сортування, а також вид таблиці.

price-action-dashboard

Після цього ви можете побачити налаштування Пін-бару, пошук якого здійснює індикатор. У рядку «Max Body Tail Ratio» вказується максимальне співвідношення тіла до хвоста.

Багато настройки стосуються тільки зовнішнього вигляду панелі, а також способів оповіщення в разі появи сигналу.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

infopanel-price-action

Є також налаштування патерну "Double Bar" і вертикального бару. Після настройки індикатора, потрібно натиснути на «Ок», після чого на графіку повинна з`явитися таблиця сетап. Зліва направо йдуть наступні стовпчики:

  1. Символ.
  2. Часовий інтервал.
  3. Напрямок тренда.
  4. Назва виявленої фігури.
  5. Скільки часу назад була сформована фігура.
  6. Ціна завершення побудови Сетап.
  7. Графік.

Таблицю можна відсортувати по потрібних вам значенням, для цього потрібно клацнути мишкою на відповідний стовпчик.

infopanel-price-action

Клацнувши за назвою графіка, ви перейдете на сам сетап. У поточного графіка зміниться символ, а сам сетап буде відзначений смайликом.

infopanel-price-action

У момент появи на графіках патернів, ви будете отримувати звукові оповіщення.

infopanel-price-action

Наш сьогоднішній герой виявляє тільки три патерну, а саме модель поглинання, Double High / Double Low, а також пін-бар. Double High / Double Low з`являється в тому випадку, коли у сусідніх барів однакові практично Хай і Лоу.

Правила застосування індикатора

Спочатку творці радять дочекатися сигналу від індикатора. Після цього необхідно подивитися на розташування паттерна щодо рівнів підтримки і опору. Залежно від розташування можна визначити достовірність отриманого сигналу. Якщо ціна розташовується близько до ціни опору, то варто почекати з відкриттям угод на покупку, а якщо біля рівня підтримки - на продаж.

Якщо сигнал є сумнівним, від нього краще відмовитися, можна також поставити для угоди невелику мету. При прийнятті рішення про відкриття угоди варто також враховувати напрям тренда.

infopanel-price-action

Можна також поглянути на більш старший тайм-фрейм і подивитися, що там відбувається.

Отже, інфопанелі Price Action припаде до душі як досвідченим, так і початківцям трейдерам. Перші отримують можливість заощадити власний час, а другі можуть не псувати собі очі, вишукуючи на графіку патерни. Багато трейдерів використовують для торгівлі тільки Пін-бар. Новачкам я б порадила наслідувати їхній приклад, щоб не розпорошувати увагу на пошук сетап там, де їх взагалі немає.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал!