Індикатори хвиль Вульфа. особливості

indikatory-voln-vulfa

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатори хвиль Вульфа. Творцем даного алгоритму є відомий на весь світ трейдер Білл Вульф. Спочатку даний алгоритм розроблявся для ринку ф`ючерсів, але він виявився настільки ефективним, що його стали використовувати і на інших валютних ринках.

Найчастіше хвилі Вульфа використовуються для проведення технічного аналізу. Дана методика нагадує хвильову теорію Еліота, багато трейдерів визнають його більш ефективною. Метод Вульфа заснований на першому законі Ньютона, адаптованому під зміни цінового рівня.

Перший закон Ньютона говорить про те, що якщо на тіло не впливають зовнішні сили або їх дії компенсовані, тоді тіло знаходиться в стані спокою або рівномірно рухається по прямій лінії. Якщо розглядати це правило по відношенню до фінансового ринку, то тут зовнішніми силами виступають великі гравці або новинні повідомлення.

Теорія Білла Вульфа заснована на теорії про те, що будь-яка дія викликає таке ж протидія, що дозволяє трейдеру виявляти відповідні точки для входу в ринок. Варто також брати до уваги той факт, що дана теорія діє тільки в тому випадку, якщо на ринку є активність.

Хвилі Вульфа будуються по освіченим екстремумів. Розрахунки здійснюються за допомогою графічного патерну «клин». Побачити цей патерн ви можете на наступній картинці.

skachat-indikatory-voln-vulfa

Для полегшення роботи трейдерів, були створені спеціальні індикатори, які самостійно будують хвилі Вульфа.

Їх можна використовувати як окремий інструмент, а можна поєднувати з наступними інструментами:

  • Теорія Еліота.
  • Рівні Фібонначі.
  • Патерни Форекс.

Завантажити індикатори хвиль Вульфа ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Встановлюються дані інструменти за стандартною схемою. Архів, що скачав зберігаєте в кореневу папку, потім перезапускаєте Метатрейдер 4. Після цього вибираєте підходящу валютну пару і тайм-фрейм, і переносите на графік Вас індикатор з вікна «Навігатор».

Не дивлячись на те, що індикатори хвиль Вульфа здійснюють усі схеми самостійно, застосовувати їх на практиці не так вже й просто. Індикатори просто прорисовують вершини хвиль, а саме прогнозування трейдер повинен виконувати самостійно.

На просторах інтернету ви зможете знайти масу різних індикаторів для відображення хвиль Вульфа, але багато хто використовує індикатор під назвою «WolfeWave-04».

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Індикатор «WolfeWave-04»

Індикатор «WolfeWave-04» прекрасно виявляє необхідні вершини і досить точно здійснює побудову фігур на графіці. Варто також відзначити, що в залежності від версії, даний інструмент може здійснювати побудову як декількох хвиль, так і тільки останній. Даний інструмент зручно для візуального сприйняття здійснює побудову хвиль, що є вагомим його перевагою перед іншими аналогічними інструментами.

Індикатор хвиль Вульфа «WolfWave Nen»

В архів, що скачав ви знайдете також індикатор хвиль Вульфа під назвою «WolfWave Nen», створений на основі індикатора Зигзаг. Даний індикатор має 2 модифікації, які відрізняються між собою настройками.

Даний індикатор здійснює на графіку побудова тільки останнього патерну, після чого за допомогою цифр відзначає його вершини. Як виглядає даний інструмент в дії, ви можете побачити на наступному фото. indikatory-voln-vulfa

Важливо: При використанні таких індикаторів, остаточне побудова фігур доводиться здійснювати вручну.

Індикатор хвиль Вульфа «WolfWavesFind»

Найбільш популярним є індикатор під назвою «WolfWavesFind». Даний інструмент прекрасно відображає хвилі Вульфа і зрозуміло здійснює побудову.

Даний інструмент не потребує оптимізації і може бути використаний зі стандартними настройками.

Все екстремуми індикатор нумерує і виділяє свит-зону жовтим кольором. Потенційна фігура будується по 4 точкам, а в виділеної зоні індикатор передбачає появу п`ятої точки.

indikatory-voln-vulfa

В одному вікні інструмент може відобразити два «Вульфа» (спадний і висхідний). Повне формування «Вульфа» відбувається лише в ситуації, коли графік розташувався в світ-зоні або торкнувся її. Якщо на ринку склалася подібна ситуація, то вона виступає сигналом для відкриття ордера.

У подібні моменти над свічкою виникає спеціалізована мітка, відтінок якої безпосередньо залежить від присутності розбіжності між точками №5 і №3. При використанні стандартних налаштувань висхідний «Вульф» володіє синіми відтінком, а спадний - червоним.

Для визначення дивергенції інструмент застосовує перевірений індикатор MACD.

indikatory-voln-vulfa

Для отримання точних сигналів для створення ордерів рекомендується застосовувати цей інструмент в парі з іншими індикаторами.