Індикатор trend striker extreme оперативно визначить тренд

indikator-trend-striker-extreme

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Trend striker extreme. Всі існуючі на сьогоднішній день індикатори працюють на підставі певних алгоритмів, вони полегшують процес здійснення аналізу та торгівлі. Деякі трейдери вважають індикатори марними в торгівлі, інші, навпаки, не можуть собі уявити трейдинг без їх застосування.

В ході тестування будь-якого індикатора на історії цілком можливо побачити непогані результати роботи. Однак в ході застосування їх на практиці все виявляється не так вже й райдужно, так як багато алгоритми перемальовували свої показання в залежності від поведінки ціни.

ckachat-trend-striker-extreme

Саме через перемальовування багато трейдерів відмовляються від застосування інструментів і негативно висловлюються на адресу індикаторних торгових стратегій. Але, на щастя, на сьогоднішній день створені і такі алгоритми, які не володіють даними недоліком. Багато індикатори призначаються для використання вчасно чітко вираженої тенденції на ринку, а ось під час флета дані інструменти починають видавати велику кількість хибних сигналів.

Індикатор Trend striker extreme є трендовим алгоритмом, яка не перемальовує свої показання, саме про нього ми і поговоримо далі.

Опис Trend striker extreme

Індикатор Trend striker extreme є дуже корисним алгоритмом, який може сприятливо позначитися на загальній прибутковості.

Цей інструмент виглядає в формі гістограми, яка може бути двох кольорів:

  1. Синій колір говорить про те, що на ринку зароджується висхідний тренд.
  2. Червоний говорить про те, що на ринку зароджується спадний тренд.

Творець алгоритму радить розглядати угоди на покупку в тому випадку, коли гістограма горить синім кольором, і на продаж - червоним. Деякі трейдери широко використовують даний алгоритм для скальпинга, він підходить для застосування на п`ятихвилинній тайм-фреймі. На тайм-фреймі M1 використовувати його недоцільно, так як через велику спреда і маленького доходу на одну угоду трейдинг стає збитковим.

Завантажити Trend striker extreme ви можете за посиланням, розташованій нижче.

оптимізація інструменту

Встановлюється інструмент за звичною схемою. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, часовий інтервал і переносите інструмент з віконця «Навігатор» на відкритий графік.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-trend-striker-extreme

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

  • Тake Profit- в цьому рядку вказується величина Тейк.
  • Stop Loss - тут вказується розмір стопа.
  • Period- ця настройка є дуже важливою, вона робить прямий вплив на кількість сигналів. Незважаючи на те, що це значення дорівнює 45, і це стандартне значення для всіх валют, але при збільшенні волатильності і зменшення тайм-фрейму рекомендується це значення збільшувати, щоб отримувати більш точні сигнали. У такому випадку аналіз буде більш точним.
  • Alerts - в цьому рядку ви можете активувати звукове оповіщення індикатора в разі появи сигналу.
  • EmailOn- тут ви можете активувати оповіщення і появі сигналу на вашу електронну пошту.

Деякі трейдери негативно висловлюються на адресу даного індикатора через те, що він сильно захаращує графік. Звичайно ж, він ускладнює застосування інших алгоритмів, але в цілому не все так вже й погано.

Серед перевага даного індикатора варто виділити наступні:

  • Простота в налаштуванні.
  • Видані сигнали є досить надійними.
  • Робота без перемальовування.

indikator-trend-striker-extreme

Індикатор Trend striker extreme показує напрямок тренда. Досвідчені трейдери знають, що напрямок тренда можна використовувати в якості миттєвого сигналу для входу в ринок, якщо тренд триває вже протягом певного часу.

Хочу також відзначити, що індикатор видає сигнали з невеликим запізненням. Вести торги тільки на основі даного алгоритму недоцільно, його найкраще поєднувати з якимось осциллятором.

Поєднання індикатора Trend striker extreme з іншими алгоритмами

Якщо запустити індикатор Trend striker extreme разом з індикатором MACD, ви зможете переконатися, що перший алгоритм є трендовим, так як сигнали вони видають приблизно в один і той же час.

indikator-trend-striker-extreme

Крім осциляторів, для підтвердження сигналів від індикатора Trend striker extreme можна використовувати патерни Форекс. Трейдери, які віддають перевагу скальпинг, часто застосовують цей алгоритм на M5. На наступній картинці ви зможете побачити цей алгоритм у дії. Зверніть увагу на кількість сигналів, які є досить надійними.

indikator-trend-striker-extreme

Хочу відразу зазначити, що значення періоду потрібно обов`язково налаштувати в залежності від використовуваного вами активу.