Індикатор super signals channel - зручний інструмент для новачків

indikator-super-signals-channel

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Super Signals Channel. Цей алгоритм відображає на екрані канал ціни і видає досить точні сигнали для входу в ринок. Його можна застосовувати на будь-яких валютних парах і тайм-фреймах, але найкраще функціонує він на відрізках часу від H1.

Індикатор Super Signals Channel відрізняється простотою в застосуванні. Він відображає на екрані канал ціни і малює стрілки двох кольорів. Даний інструмент призначений для відкриття ордерів на відбій від країв цінового коридору. Як виглядає даний інструмент в дії, ви можете побачити на наступній картинці. skachat-indikator-super-signals-channel

Принцип роботи

Індикатор Super Signals Channel працює на базі інструменту зигзаги, але в ході розрахунку враховує екстремальні значення, а не ціновий рівень закриття, як більшість поширених інструментів. Стрілки індикатор малює в тих ситуаціях, коли ціновий рівень досягає екстремуму, який спостерігався на заданому числі свічок. По всій видимості індикатор виробляє обчислення на основі абсолютних значень цін. Пропоную вам для порівняння перенести на графік інструмент Смуги Боллинджера.

indikator-super-signals-channel

Зверніть увагу на те, що наш сьогоднішній герой дещо раніше видає сигнали.

Важливо: в настройках індикатора можна змінити ширину каналу.

Встановлення та налаштування

Завантажити індикатор Super Signals Channel ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший індикатор. Архів, що скачав зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте MT4.

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

  • Signal Gap - в цій терміні ви можете задати дистанцію між ціною і сигнальними стрілками, які сповіщають про появу відповідного моменту для відкриття ордера.
  • Show Bars - в цьому рядку вказується кількість свічок, на основі яких індикатор виконує розрахунок. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано значення 500. Якщо на використовуваної вами валютній парі багато шуму, це значення можна трохи збільшити.

Якщо ви не володієте достатнім досвідом в оптимізації технічних інструментів, раджу вам застосовувати Super Signals Channel зі стандартними настройками.

Правила застосування

На сьогоднішній день існує дві методики застосування даного інструменту на валютному ринку. Перший метод передбачає ведення торгівлі на основі стрілок індикатора Super Signals Channel, тобто, при появі червоної стрілки створюємо ордер на продаж, а при зеленої - на покупку.

Другий спосіб є більш прибутковим, він передбачає торгівлю всередині каналу, не звертаючи уваги на стрілочки. У нижній кривої, яка пофарбована в зелений колір, потрібно купувати, а у червоної кривої продавати.

Даний інструмент можна також застосовувати для установки стопів для ордерів, створених з якоїсь іншої методикою. При відкритті ордера на покупку стоп виставляємо біля зеленої кривої, а при створенні ордера на продаж - біля червоної. Деяким трейдерам такий стоп здасться надмірно великим, але зате він точно дозволить вам отримати максимум доходу від тренда.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-super-signals-channel

Також даний інструмент можна застосовувати з індикатором ATP, тоді можна відкривати угоди при появі стрілок, як для внутрішньоденної торгівлі так і для торгів в короткостроковій перспективі. Індикатор SSC використовується також і для торгівлі на відкладених ордерах:

  • Угода Buy Stop встановлюється на 5-10 пипсов вище зеленої кривої, а стоп встановлюється на 5-10 пипсов нижче зеленої кривої.
  • Угода Sell Stop встановлюється на 5-10 пипсов нижче червоної кривої, а стоп встановлюється на 5-10 пипсов вище червоної кривої.

Деякі трейдери використовують даний інструмент відразу на різних часових інтервалах одночасно, тоді сигнали виходять більш надійними. Коли стрілочка з`являється відразу на двох або більше тайм-Фремо, то такий сигнал можна вважати надійним.

Можна також застосовувати цей інструмент з індикатором Зигзаг. indikator-super-signals-channel

Важливо: при використанні індикатор SSC для внутрішньоденної торгівлі, обов`язково встановлюйте стопи.

Правила застосування індикатора на бінарних опціонах

Наш сьогоднішній герой прекрасно справляється з побудовою цінових рівнів, тому його можна застосовувати і для торгівлі на бінарних опціонах. Даний інструмент підходить для застосування на будь-якому тайм-фреймі, так як розрахунок він робить на основі поточної волатильності. Багато трейдерів запевняють, що індикатор Super Signals Channel точніше навіть, ніж Trend і HI-Lo. indikator-super-signals-channel

Слабка сторона алгоритму

Слабка сторона алгоритму полягає в тому, що він перемальовує свої показання. Але якщо використовувати великі тимчасові інтервали, тоді ви практично не помітите цього недоліку. На коротких тайм-фреймах до години цей недолік може зробити істотний вплив на результат торгівлі. На коротких тайм-фреймах цінові рівні будуються кілька спотвореними, а стрілки з`являються не зовсім в підходящі моменти.

Super Signals Channel представляє собою простий і досить ефективний інструмент для середньостроковій торгівлі. Я б порадила придивитися до цього інструменту новачкам на ринку Форекс, так як з його допомогою ви зможете освоїти технологію торгівлі на відбій від кордонів цінового каналу.

За допомогою об`ємного індикатора можна відокремити справжні розвороти від спекулятивних стрибків.

Можна також використовувати цей інструмент в якості доповнення до вашої основної торговельної стратегії, щоб збільшити загальну прибутковість вашої торгівлі. Навчитися грамотно оптимізувати і застосовувати цей інструмент годі й демо-рахунку.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх у коментарях і я обов`язково на них відповім.

Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!