Індикатор scalper ma полегшить скальпинг новачкам

indikator-scalper-ma

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Scalper MA, який судячи з назви призначається для скальпинга. Даний алгоритм припаде до душі новачкам на Форекс, так як він відрізняється простотою в застосуванні. Незважаючи на це індикатор Scalper MA є ефективним алгоритмом, який в умілих руках може приносити непоганий дохід.

Скальпинг є спосіб торгівлі, що передбачає відкриття великої кількості угод протягом одного робочого дня, але з невеликим прибутком. Протягом одного дня трейдер може відкрити від 30 до 1000 угод, причому більша частина створюється на тайм-фреймах M1 і M5.

Варто також відзначити, що для заробітку на скальпинга, трейдеру потрібно використовувати велику кредитне плече. Найчастіше розмір кредитного плеча коливається в діапазоні 1к200 - 1к500.

Під час скальпинга важливо також не забувати про спред, розмір якого може сильно вплинути на результат торгівлі. Скальпера перед торгівлею обов`язково потрібно перевіряти розмір спреду.

Скальпинг не є затребуваним серед трейдерів зі стажем, швидше за все, причина криється в тому, що вони можуть вести торги на основі своїх особистих торгових методик, які на їхню думку є найефективнішими. Більш того, деякі досвідчені трейдери запевняють що скальпінговие індикатори не в змозі точно виявити місця для створення позицій, а також для їх закриття, тому використовувати їх для торгівлі не доцільно.

Опис індикатора Scalper MA

Працює індикатор Scalper MA на основі ковзної середньої. Змінюючи параметр кривої, можна вплинути на роботу алгоритму. Цей інструмент призначається для використання на будь-якій парі, рекомендовані тайм-фрейми: M1 і M5. Для торгівлі рекомендується використовувати активи з невеликим спредом.

Головне призначення цього інструменту полягає у видачі сигналів для створення позицій. У момент появи відповідних точок для створення позиції інструмент малює стрілочки. Якщо стрілка спрямована вгору, значить пора створювати ордера на покупку, а якщо вниз - на продаж.

Індикатор Scalper MA добре також виявляє тенденцію, якщо стовпчики горять червоним кольором, це говорить про те, що на ринку спадний тренд, а якщо синім - висхідний. У разі якщо цінової каналу розширюється, збільшується і розмір стовпців.

Головна особливість даного алгоритму полягає в тому, що він більше підходить новачкам, так як відрізняється високою простотою в застосуванні.

indikator-scalper-ma

Інструмент відображає на екрані сині та червоні свічки як під, так і над ціною, а як тільки змінюється напрямок з`являється стрілка. Даний алгоритм дуже схожий на Heiken Ashi, та й принципи використання у них однакові.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка індикатора Scalper MA

Завантажити індикатор Scalper MA ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється даний алгоритм як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте графік, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор».

У вкладці «Відображення» потрібно поставити галочку навпроти того тайм-фрейму, на основі якого повинен працювати інструмент.

indikator-scalper-ma

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні характеристики інструменту, які означають наступне:

  • Перші три рядки відповідають за налаштування ковзної середньої її тип і крок індикатора. Змінювати ці значення не рекомендується.
  • Далі йдуть настройки відображення індикатора на графіку. У рядку UP ви можете змінити колір індикатора при наявності спадного тренда, а DOWN - висхідного. У стандартних налаштуваннях вони позначені синім і червоним кольорами відповідно.
  • У рядку Signal ви можете активувати звукове оповіщення в разі появи сигналу на ринку. За допомогою даної функції вам не доведеться постійно перебувати перед монітором.

Стратегія на основі індикатора Scalper MA

Вести торгівлю на ринку тільки на основі Scalper MA не рекомендується, так як він часто видає помилкові сигнали. Пропоную вашій увазі методику створення позицій на основі Scalper MA, яка показує більш високі результати по прибутковості.

Стратегія передбачає вхід в ринок відповідно до стрілками індикатора.

indikator-scalper-ma

Закриття ордера здійснюється за будь-якою зручною для вас методу. У класичному скальпинга угоди закриваються при досягненні прибутку в розмірі 3-5 пунктів. Якщо використовувати індикатор Scalper MA, то можна здійснювати закриття ордера при появі зворотного сигналу, в такому випадку прибутковість одного ордера може досягти 30-40 пунктів.

Хочу відразу зазначити, що індикатор Scalper MA часто видає помилкові сигнали, тому його рекомендується використовувати в комплексі з іншими алгоритмами. Відмінно для цих цілей підходить індикатор Channel, який повинен бути встановлений на тайм-фрейм M30.

Угоди рекомендується відкривати в тому випадку, якщо обидва інструменту видають однакові свідчення. Як тільки на хвилинному графіку індикатор Scalper MA видасть сигнал на покупку, нам треба поглянути на Channel на M30, і якщо тунель буде спрямований вгору, тоді і рекомендується відкривати угоди на покупку. Якщо ж тунель буде спрямований вниз або перебуватиме в горизонтальному положенні, тоді від відкриття угоди найкраще відмовитися. Для відсіювання хибних сигналів можна використовувати і інші алгоритми. Перед використанням цієї стратегії для торгівлі на реальні гроші, обов`язково потренуйтеся на демо-рахунку.

Індикатор Scalper MA є підходящим для новачків на ринку Форекс, але пам`ятайте, що часом він видає помилкові сигнали. Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!