Індикатор relative vigor index покаже настрій ринку

indikator-rvi

Назва індикатора «Relative Vigor Index» перекладається на російську мову, як індекс бадьорості. Даний інструмент був створений знаменитим трейдером на ім`я Д. Ейлерс. Індикатор RVI був представлений на суд публіки на початку 2002 року, інформація про нього була надрукована в журналі під назвою «Stock and Commodities».

Індикатор Relative Vigor Index був розроблений на основі ідеї про те, що ціна закриття за часів панування на ринку висхідної тенденції повинна розташовуватися вище ціни відкриття. На цій ідеї засновані всі наявні на сьогоднішній день осцилятори.

Розрахунок індикатора RVI здійснюється за допомогою такого ж методу, як і в осцилляторе Стохастік. Основна відмінність між цими двома інструментами полягає в тому, що індикатор Relative Vigor Index здійснює порівняння рівнів закриття з рівнями відкриття, а не з мінімальним значенням цінового рівня за аналізований період, як це робить осцилятор Стохастик.

Отже, індекс відносної бадьорості в змозі відобразити реальну зміну цінового рівня за аналізований період. Залежно від використовуваного для ведення торгів тайм-фрейму, цей період може становити як одну годину, так і цілий день.

Індикатор RVI. опис інструменту

В процесі виконання технічного аналізу валютного ринку, індикатор Relative Vigor Index застосовується для виявлення сили панівної в даний час тенденції, що дозволяє досить точно визначити ймовірність її продолженія.Создатель даного інструменту стверджує, що ціновий рівень являє собою відображення оцінки наявних на момент ведення торгів у учасників ринку активів. Індикатор RVI здійснює порівняння цінового рівня закриття з діапазоном цін валютної пари. Підсумковий результат відображається на торговому графіку в згладженому вигляді за допомогою ковзної середньої, розрахованої за допомогою цих значень, яка показує усереднене значення рівноваги за аналізований відрізок часу.

Для відображення описаної вище інформації застосовується змінна середня, яка володіє періодом 4. Вона виступає у вигляді сигнальної лінії, яка дозволяє зменшити можливу невизначеність.

Індикатор RVI включає в себе дві лінії: швидку, що володіє зеленим відтінком, що відповідає за енергію ринкового руху і ринкової рівноваги в аналізованому періоді, а також більш повільну - червону, яка відображає ті ж показники для більш довгого часового відрізку.

relative-vigor-index

Під час ведення торгів необхідно звертати увагу на розташування цих ліній по відношенню один до одного. У разі якщо зелена лінія індикатора розташовується вище червоної, то це свідчить про те, що на ринку більше покупців, в цей час рекомендується створювати угоди на придбання валюти. Якщо червона лінія розташовується вище зеленої, то це говорить про те, що на ринку переважають продавці, в такі моменти рекомендується створювати угоди на реалізацію валюти.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Головна відмінність індикатора RVI від інших аналогічних інструментів полягає в тому, що він не відображає зони перекупленності / перепроданості. З цієї причини раджу вам використовувати даний індикатор в парі з Money Flow Index.

Завантажити індикатор RVI ви можете, перейшовши за посиланням, розміщеної нижче. indikator-rvi

Правила застосування індикатора RVI

У зв`язку з тим, що даний індикатор відображає циклічні зміни цін на ринку Форекс, його рекомендується застосовувати при наявності тренда. Під час консолідації на ринку Форекс від визначення точок входу за даним індикатором найкраще відмовитися.

Перетин ліній індикатора сигналізує про зміну тенденції на протилежну.

При використанні даного індикатора слід звертати увагу на такі сигнали:

  • Якщо зелена лінія перетинає червону від низу до верху, то це є ознакою того, що пора відкривати довгу позицію. Stop-Loss при цьому слід встановити біля останнього локального мінімуму.
  • Якщо зелена лінія перетинає червону зверху вниз, то це є ознакою того, що пора відкривати угоди на продаж. Stop-Loss в цьому випадку необхідно встановити біля останнього локального максимуму.

indeks-otnositelnoj-bodrosti

Крім цього, індикатор RVI видає підтверджують сигнали коректності відкриття угоди. Отже, якщо лінії індикатора піднімаються вгору, то це говорить про те, що на ринку панує висхідний тренд, якщо падають - спадний. Так, наприклад, якщо ви відкрили операцію на покупку при перетині ліній і потім вони стали збільшуватися, значить точка для входу була знайдена правильно.

Мінуси індикатора RVI

Як і у будь-якого іншого інструменту, у індикатора RVI є і деякі недоліки, які полягають в невеликому запізненні і видачу великої кількості помилкових сигналів. Саме з цих причин я вам настійно рекомендую застосовувати RVI в парі з 1 або 2 індикаторами. Це можуть бути: індикатор Alligator або Промені Елдера.

Щоб бути в курсі всіх ефективних радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.