Індикатор бінарних опціонів six Second Trades (60 секунд)

Бінарні опціони привертають все більше уваги трейдерів, які звикли до валютного ринку. І адже дійсно є свої переваги і у цього інструменту. Тому давайте розглянемо

індикатор Six Second Trades , який розроблений для торгівлі на опціонах «60 секунд». Нагадаємо, що опціон 60 секунд з'явився порівняно недавно, і він передбачає, що термін дії контракту складає всього декілька хвилин. При цьому прибуток обмежена 100%, і немає необхідності глибоко вдаватися в аналіз, досить спрогнозувати рух тільки хвилинної свічки.

Більшість опціонних брокерів надають веб-платформу для торгів, аналіз на яких проводити вкрай важко. Тому ми пропонуємо вам аналізувати інструмент в звичному MetaTrader 4, і переносити свої операції до брокера. Більшість компаній пропонує широкий список активів, в тому числі і бінарні опціони на валютні пари, а значить, аналізувати можна просто EURUSD.

Індикатор Six Second Trades

встановлюємо на євро долар на хвилинний графік і чекаємо сигналу. В принципі, це звичайний сигнальний індикатор, який показує нам, що потрібно робити: купувати чи продавати. Алгоритм роботи закритий, але, найімовірніше в ньому використані стандартні індикатори трейда, начебто ковзають середніх. Експерти ForTrader. org також відзначають, що індикатор бінарних опціонів «60 секунд» виставляє сигнал в ході поточного бару на попередньому, тобто оцінювати його ефективність потрібно за наступним бару, що дещо ускладнює сприйняття.

Індикатор бінарних опціонів «60 секунд»

В будь-якому випадку, коли ви помічаєте поява червоної точки - це сигнал здійснювати операцію Put, якщо зелену, то Call.Переплутати щось складно.

Завантажити індикатор Six Second Trades