Індикатор heiken ashi зробить свічковий аналіз значно простіше

heiken-ashi

Практика показує, що для того, щоб отримувати стабільний дохід від ведення торгів на ринку Форекс, трейдер просто зобов`язаний навчитися точно прогнозувати зміни цінового рівня. Для того, щоб впоратися з цим завданням, використовуються різноманітні інструменти для проведення аналізу. На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних інструментів для проведення аналізу є індикатор Heiken Ashi.

Цей інструмент, завдяки застосуванню методики згладжування, в стані перетворити торгову сесію в легко прогнозоване рух цінового рівня. Від стандартного свічкового аналізу (японські свічки) цінової графік, створюваний індикатором Heiken Ashi, відрізняється простотою використання, а також можливістю значно легше проводити аналіз. Саме завдяки описаним вище переваг Heiken Ashi оптимально підходить для початківців трейдеров.Также необхідно відзначити, що даний індикатор здійснює фільтрацію рухів цінового рівня, що володіють низькою частотою, що, в свою чергу, істотно спрощує прогнозування змін ціни як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Heiken Ashi індикатор є досить зручним інструментом для проведення аналізу на валютному ринку. Він був створений на базі стандартних японських свічок, але на відміну від них цей індикатор згладжує невеликі коливання, що, в свою чергу, спрощує визначення відповідного моменту для входження на ринок.

Heiken Ashi. Алгоритм роботи індикатора

Даний інструмент поширюється абсолютно безкоштовно, Heiken Ashi завантажити ви можете за посиланням, розміщеної ніже.На наступному етапі вам необхідно розпакувати вміст скачав архіву в каталог даних Метатрейдер 4. Потім вам слід перезапустити торговельну платформу і перенести індикатор з навігатора на використовуваний валютний графік. Якщо ви все зробите правильно, то перед вами відкриється вікно з настройками, таке ж як на представленої нижче зображенні.

heiken-ashi-indikator

Творці даного інструменту не передбачили можливість зміни його налаштувань. При бажанні ви зможете тільки поміняти відтінок свічок, які відображаються на валютному графіку.

Так як Heiken Ashi працює на основі японських свічок, що видається їм інформація трохи запізнюється. Завдяки цій особливості вдається практично повністю виключити вплив ринкового шуму, що дає можливість не сприймати помилкові руху цінового рівня.

Читати - форекс навчання відео безкоштовно

Використання сигналів індикатора

Heiken Ashi індикатор є всього лише інструментом, який допомагає трейдеру грамотно аналізувати ситуацію на валютному ринку Форекс. Для того, щоб приймати рішення про входження на ринок, трейдер зобов`язаний грамотно сприймати сигнали даного інструменту.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Індикатор Heiken Ashi видає п`ять основних сигналів:

  • Зелений відтінок свічок при відсутності тіней є свідченням наявності на ринку досить сильною висхідної тенденції, яка має тривати протягом тривалого проміжку часу, за умови, що не виникне якихось форс-мажорів.
  • Свічки з тілом зеленого відтінку і невеликий тінню свідчать про те, що висхідний тренд є стабільним і протягом певного часу не планується ніякої ринковий поворот.
  • Свічки червоного кольору без тіней є сигналом про наявність потужної низхідній тенденцій, яка володіє тривалим і стійким характером.
  • Свічки з тілом червоного відтінку і невеликими тінями свідчать про те, що панівна на ринку спадна тенденції незабаром вичерпається і станеться поворот цінового рівня.
  • Свічки червоного і зеленого відтінку з невеликим тілом і великими тінями є сигнал про те, що панівна тенденції незабаром зміниться на протилежну.

Професійні трейдери рекомендують використовувати індикатор Heiken Ashi в парі з осциллятором стохастік. Дані інструменти дозволяють отримувати досить чіткі сигнали для входження на ринок.

Для того, щоб створити угоду на покупку, стохастік зобов`язаний розташовуватися під відміткою 20, а Heiken Ashi подавати сигнал про розворот цінового рівня. Як це виглядає, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

heiken-ashi-skachat

Для того, щоб відкрити угоду на реалізацію валюти, Стохастік повинен розташовуватися над відміткою 80, а індикатор Heiken Ashi повинен видавати сигнал про швидке розвороті цінового рівня. З тим як виглядає подібна ситуація, ви можете ознайомитися на зображенні, представленої нижче.

heiken-ashi

При використанні цих інструментів для ведення торгів на валютному ринку, рівні Take-Profit і Stop-Loss встановлюються відповідно до використовуваної стратегією, а також до переваг трейдера.

Слід пам`ятати, що описана вище тактика створення ордерів не може розцінюватися як повноцінна стратегія ведення торгів, а являє собою приклад роботи індикатора Heiken Ashi з іншими інструментами.

Особливості індикатора Heiken Ashi

Цей торговельний інструмент володіє величезною кількістю переваг, серед яких особливої уваги заслуговують:

  • Мінімальна кількість хибних сигналів, завдяки функції згладжування.
  • Оперативне виявлення пануючого на ринку настрою.
  • Можливість адаптації практично до будь-якої стратегії ведення торгів.
  • Можливість отримання досить точних сигналів як на старших, так і на молодших тайм-фреймах.

На жаль, даний інструмент, крім очевидних переваг, має і деякі недоліки. Головним мінусом даного індикатора є те, що через невелику запізнювання сигналів необхідним рівнем ефективності він володіє тільки на тайм-фреймах вище H1. З цієї причини для ведення торгівлі на тайм-фреймах H1 і нижче вам буде потрібно використовувати додаткові інструменти для підтвердження сигналів, видаваних індикатором.

Перед тим, як використовувати цей інструмент для ведення торгів, в обов`язковому порядку протестуйте його на демо рахунку. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам стати успішним трейдером.