Індикатор gann hilo - інструмент для точного визначення тренда

gann-hilo

Gann Hilo є індикатор, розроблений на основі відомої теорії Ганна. Даний інструмент прекрасно підходить для проведення технічного аналізу, так як відрізняється високим рівнем точності і простотою застосування. Індикатор Gann Hilo можна використовувати для ведення торгів як в якості самостійного інструменту, так і в складі торгової стратегії.

Gann Hilo відображається на торговому графіку у вигляді модифікованої ковзної середньої, він дає можливість досить точно виявляти панівну на даний момент тенденцію практично на будь-якому тайм-фреймі.

Головною перевагою даного інструменту є неймовірна простота застосування. Завдяки цій особливості, індикатор Gann Hilo підходить як для досвідчених, так і для початківців трейдерів.

Gann Hilo. Установка і настройка індикатора

Так як індикатор Gann Hilo поширюється безкоштовно, він користується величезною популярністю серед трейдерів практично по всьому світу. Для того, щоб завантажити індикатор Gann Hilo, вам необхідно скористатись лінком, розміщеної ніже.Скачав даний інструмент на жорсткий диск свого комп`ютера, вам необхідно розпакувати вміст отриманого архіву в каталог даних Метатрейдер 4. На наступному етапі слід перезапустити торговельну платформу для того, щоб зміни вступили в силу. Далі необхідно вибрати відповідну валютну пару і тайм-фрейм, а після це перенести індикатор з вікна навігатора на використовуваний графік.После виконання описаних вище дій перед вами з`явиться вікно з настройками інструменту, точно таке ж як на картинці, розміщеної нижче.

indikator-gann-hilo

У цього індикатора є лише один параметр, який можна змінити. Він носить назву «Lb» і відповідає за період ковзної середньої. Робочий алгоритм інструменту знаходиться в його програмному коді, з цієї причини внести в нього будь-які зміни не можна.

Головна відмінність індикатора Gann Hilo від звичної ковзної середньої полягає в тому, що лінії які вибудовує даний інструмент, є більш ламати. Також варто відзначити, що цей індикатор реагує на зміну тренда більш оперативно, ніж ковзаючі середні, що робить його свідчення більш точними.

Як індикатор Gann Hilo відображається на валютному графіку, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

gann-hilo-histo

Ознайомившись з представленим вище малюнком, ви можете помітити, що ламана лінія індикатора з досить високою точністю відображає місця розвороту панівної тенденції. Завдяки цій особливості, трейдер може легко аналізувати поточну ситуацію на валютному ринку, а також вибирати відповідний момент для відкриття ордерів.

Як було сказано вище, індикатор Gann Hilo можна використовувати для ведення торгів як окремо, так і в парі з іншими інструментами.

На сьогоднішній день існує модифікована версія даного індикатора під назвою Gann Hilo Histo, яка відрізняється від базової тим, що сигнали відображаються не на графіку, а в спеціальному вікні.

Правила використання індикатора Gann Hilo

У зв`язку з тим, що індикатор Gann Hilo є трендовим, для його використання необхідно вибрати валютну пару з високою волатильністю. У цю категорію входять такі валютні пари: євро / долар, євро / японська ієна, британський фунт стерлінгів / американський долар і так далі.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Що стосується тайм-фрейму, то він повинен бути коротким - до М15. Входження в ринок рекомендується здійснювати тільки в суворій відповідності з виданими індикатором сигналами.

Після вибору відповідної валютної пари і тайм-фрейму, переносимо на графік індикатор Gann Hilo з вікна навігатора. Після чого перед вами має з`явитися вікно, де у вкладці «Вхідні параметри» є рядок Lb - тут необхідно встановити значення 100. Після цього натискаємо на кнопку Ок і ведемо торгівлю, строго дотримуючись наступних правил.

У разі якщо лінія тренда перетинає лінію індикатора від низу до верху, трейдеру необхідно простежити за тим, щоб ціна продовжила свій рух, а на графіку утворилося як мінімум три свічки в тому ж напрямку. Для наочності пропоную вам ознайомитися з наступним малюнком:

gann-hilo

Потім необхідно дочекатися корекції ціни в бік лінії індикатора, після чого скористатися лінією тренда і побудувати її так, як це показано на наступному малюнку:

gann-hilo

Знайти лінію тренда можна за наступною адресою: Вставка / Лінії / Трендовая лінія.

Далі необхідно стежити за лінією тренда і лінією індикатора, як тільки друга перетне лінію тренда від низу до верху, а свічка закриється вище лінії індикатора Gann Hilo, необхідно створити слідком на покупку.

gann-hilo

Стоп-Лосс при цьому необхідно встановити біля лінії індикатора (на малюнку вона позначена синім кольором), а Тейк-Профіт повинен бути в 2 рази більше Стоп-Лосса і розташовуватися над лінією опору.

Угода на купівлю відкривається в повністю протилежних умовах. У цьому випадку лінія ціни повинна перетнути лінію індикатора зверху вниз, після чого вона повинна прямувати в сторону лінії індикатора (на малюнку вона позначена синім кольором).

Після цього будуємо лінію тренда і чекаємо коли ціна перетне її зверху вниз. Як тільки це відбувається, а на графіку закривається свічка, відкриваємо угоду на продаж. Стоп-Лосс при цьому встановлюємо біля рівня опору, а Тейк-Профіт повинен бути в 2 рази більше і встановлюється він від рівня підтримки.

gann-hilo

Індикатор Gann Hilo можна також використовувати разом з рівнями Фібоначчі. Таким чином ви зможете отримувати більш достовірні сигнали для входу в ринок, а також убезпечити свій торговий депозит.

Тепер ви знаєте, як правильно використовувати індикатор Gann Hilo, який є дуже ефективним інструментом для отримання прибутку на ринку Форекс. На його основі створено велику кількість комплексних індикаторів, які приносять своїм творцям непоганий прибуток. Яскравим прикладом такого продукту є індикатор Genesis Matrix, про який я вже розповідала раніше.

Перед тим як використовувати індикатор для торгівлі на реальні гроші, рекомендую вам протестувати його на центової або демо рахунку.