Індикатор fibo machine pro - інструмент на основі рівнів Фібоначчі

indikator-fibo-machine-pro

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Fibo Machine Pro. Даний алгоритм функціонує на основі рівнів Фібоначчі, про які я вже неодноразово розповідала.

Опис індикатора Fibo Machine Pro

Індикатор Fibo Machine Pro підходить для використання на будь-якій валютній парі, але найкраще застосовувати його для торгівлі на парах з високою волатильністю. Відмінно для цих цілей підходять такі пари, як євро / фунт, фунт / долар, а також крос-пари, такі як євро / фунт.

Що стосується тайм-фрейму, то він теж може бути будь-яким. При цьому, чим більше він буде, тим надійнішими будуть сигнали. Творець радить застосовувати алгоритм на тайм-фреймах від M30.

Описуваний сьогодні алгоритм будує на графіку рівні Фібоначчі, які можуть істотно поліпшити ефективність торгівлі. При цьому, індикатор можна використовувати в якості єдиного індикатора для визначення відповідних точок для входу і виходу з ринку. Однак подібний підхід багато трейдерів вважають недоцільним.

Завантажити індикатор Fibo Machine Pro ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший алгоритм. Просто завантажуєте архів і зберігаєте його в кореневий каталог MT4, після чого перезапускаєте термінал. Далі вибираєте одну з доступних пар, відрізок часу і переносите на графік інструмент з віконця «Навігатор».

У вкладці «Вхідні параметри» відображаються всі настройки інструменту, які означають наступне:

 • Show informer - в цьому рядку ви можете активувати відображення інформаційного віконця.
 • Corner - в цьому рядку ви може вибрати місце розміщення інформаційного віконця на графіку. У стандартних налаштуваннях вибрано відображення в лівому верхньому кутку.
 • Use Open Alert - тут ви можете активувати вікно з настройками створення ордера.
 • UseCloseAlert - тут ви можете активувати оповіщення при перетинів ціновим рівнем цільової позначки.
 • Use Email - тут ви можете активувати оповіщення на поштову скриньку.

indikator-fibo-machine-pro

Інформер видає багато корисної інформації, але на результативність торгівлі вони ніяк не впливає.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-fibo-machine-pro

Інформер надає трейдеру наступну інформацію:

 • Використовувана валютна пара і тайм-фрейм.
 • Entry Level - тут вказується кращий рівень для входу в ринок.
 • Stop Loss - тут вказується рівень для установки стопа.
 • TP Safe / Medium / Agressive - це спосіб закриття угоди в залежності від безпеки торгівлі. Це може бути безпечний метод, помірний і агресивний.
 • Current / Power Trend - тут вказується поточний напрямок тенденції і її сила.

Сигнали, що видаються індикатором Fibo Machine Pro

Індикатор Fibo Machine Pro не може самостійно відкривати ордера, тому трейдеру це потрібно робити вручну.

indikator-fibo-machine-pro

Відразу ж після запуску даного алгоритму, ви зможете побачити головний його мінус, який полягає в невеликому стопі, який розташовується дуже близько від точки входу в ринок. Так що при найменшому відкат угода може закритися по стопу.

В теорії такий метод установки стопа є правильним, але на практиці він далеко не завжди спрацьовує. Багато починаючі трейдери будують сітку Фібоначчі там, де її не повинно бути, що і призводить до плачевних наслідків.

indikator-fibo-machine-pro

В цьому випадку перспективи отримання істотного доходу не можна назвати серйозними. Якщо ви звернете увагу на область, яка знаходиться між найактивнішими рівнями, то можете помітити, що з однаковою ймовірністю можна очікувати як відкат, так і пробиття. Якщо ви вирішите встановити Take-Profit поблизу від найвищого рівня, то суттєвої корекції вам доведеться чекати протягом досить тривалого часу.

На наступній картинці Fibo Machine Pro суміщений зі звичайними рівнями Фібоначчі.

indikator-fibo-machine-pro

Після ознайомлення з розташованої вище картинкою, ви можете помітити, що лінії обох інструментів дублюють один одного. Це дозволяє зробити висновок, що твердження автора цього інструменту про те, що він застосовує унікальну методику розрахунку далекі від істини. Різниця між цими двома інструментами полягає в місці розташування лінії Aggressive Take-Profit, ця лінія знаходиться вище позначки 76,4.

Професійні трейдери рекомендують застосовувати індикатор Fibo Machine Pro лише в ролі допоміжного інструменту для відкриття позицій. При цьому, необхідно строго дотримуватися особливих рекомендацій:

 1. Відкриття ордерів необхідно здійснювати лише в момент, коли при сильному тренді відбувається корекція. Як це виглядає, показано на наступній картинці. indikator-fibo-machine-pro Тільки в подібній ситуації виникає висока ймовірність того, що ви зможете зловити сильний рух цінового рівня, яке відбудеться після завершення корекції.
 1. Для підтвердження отриманих від цього інструменту сигналів найкраще застосовувати методики графічного аналізу. Як інструменти для підтвердження сигналів, що надходять можна застосовувати лінії тренду, цінові канали і т.д.
 2. Не рекомендується встановлювати Take-Profit поблизу від лінії Agressive. Подібний варіант установки Тейку підходить тільки великим гравцям, які застосовують методи довгострокової торгівлі.
 3. Якщо вказане Fibo Machine Pro місце установки Stop-Loss розташовується дуже близько від місця створення позиції, то краще за все трохи збільшити цю дистанцію. Також в подібній ситуації ви можете встановити Stop-Loss поблизу від минулого мінімуму / максимуму.
 4. Ні в якому разі не застосовуйте цей інструмент для відкриття позицій на коротких часових відрізках. Це пов`язано з тим, що на тимчасових інтервалах М1, М5 і М15 виникає безліч помилкових сигналів, що в підсумку призведе до великих втрат.

Інструмент Fibo Machine Pro є досить корисним інструментом за умови, що ви навчитеся його грамотно застосовувати. Для отримання необхідних навичок роботи з цим інструментом, слід потренуватися протягом певного часу на демо-рахунку.