Індикатор ffcal - інструмент для ведення торгів по новинах

indikator-ffcal

Багато трейдерів торгують виключно на новинах, коли, як правило, на ринку зароджуються тренди, що, в свою чергу, дозволяє їм непогано заробляти. Визначити напрямок зароджується тренда від виходу тієї чи іншої новини не так вже й складно, все залежить від того, сприятлива вона чи ні.

Так, наприклад, вихід новини з приводу ВВП або обсягах виробництва вплине на національну валюту держави. У зв`язку з тим, що торгівля по новинах дозволяє непогано заробляти, серед трейдерів великою популярністю користується календар економічних подій Форекс.Даже якщо трейдер не веде торгівлю по новинах, а застосовує певну стратегію, він також повинен стежити за виходом важливих новин, щоб не створювати ордера за півгодини до поновлення економічного календаря. Для полегшення роботи трейдерів, були створені спеціальні індикатори, які сповіщають спекулянта про швидкої публікації новини. Яскравим прикладом такого інструменту є індикатор FFcal, про який ми і поговоримо сьогодні.

Індикатори з цієї категорії практично не відрізняються один від одного. Наш сьогоднішній герой надає трейдеру всю необхідну інформацію про новини. Індикатор відображає прямо на ціновому графіку час виходу новини, її важливість, а також описує саму новину. До того ж індикатор можна налаштувати так, щоб він сповіщав трейдера тільки про важливі новини і видавав при цьому звуковий сигнал.

Як виглядає індикатор FFcal в дії, ви можете побачити на наступній картинці.

skachat-indikator-ffcal

Завантажити індикатор FFcal

Завантажити індикатора FFcal ви можете за посиланням, розташованій ніже.Устанавлівается даний індикатор за стандартною схемою. Просто завантажуєте архів і зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, яку потім перезапускаєте. Далі вибираєте підходящу валютну пару і переносите індикатор з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

indikator-ffcal

Спочатку даний інструмент розроблявся спеціально для торгової платформи Метатрейдер 4. Він підходить для застосування на будь-якій валютній парі на тимчасовому інтервалі M15.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Даний інструмент видає новини, які з`являються на сайті forexfactory.com.

Налаштування індикатора FFcal

Після перенесення індикатора на графік, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розташованої нижче.

indikator-ffcal

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

  • Include Hight - тут ви можете активувати відображення індикатором важливих економічних новин, які, як правило, призводять до зародження сильних трендів.
  • Include Medium - тут ви можете включити / відключити відображення індикатором економічних новин середнього ступеня важливості.
  • Include Low - тут ви можете включити / відключити відображення індикатором економічних новин низькою важливості.
  • Include Speaks - в цьому рядку ви можете активувати / деактивувати відображення індикатором заяв політиків, які можуть вплинути на графік ціни.
  • Alerts Min - в цьому рядку ви можете вибрати мелодію для звукового оповіщення про оновлення індикатора.

Всі інші настройки відповідають за кольорове відображення інформації на графіку. Вони не впливають на роботу індикатора, сподіваюся, з ними ви зможете самостійно розібратися.

Як використовувати індикатор в торгівлі

Торгівля по новинах, як правило, здійснюється шляхом відкриття відкладених ордерів. Угоди відкриваються на невеликий відрізок часу, головне завдання трейдера полягає в отриманні хоча б декількох пунктів після виходу новини. У разі виходу важливої новини, коли зароджується сильний тренд, трейдер намагається утримувати відкритий ордер, поки тренд не зміна свій напрямок. На важливі новини трейдер може заробляти більше 100 пунктів.

Пропоную вашій увазі один вельми ефективний метод застосування індикатора FFcal:

  1. За 10-20 мнуть до виходу новини, рекомендується створити 2 відкладених ордера на 25-30 пунктів вище і нижче поточної ціни на ринку. Це дозволить вам уникнути помилкових спрацьовувань ордерів в результаті можливих коливань ціни.
  2. За 2-3 хвилини ордера потрібно відкоригувати так, щоб вони розташовувалися на 5-10 пипсов вище і нижче поточної ціни.
  3. Відразу ж потрібно встановити стоп-лосс і тейк-профіт. Стоппа виставляється на відстані 2-5 пипсов, а ось тейк-профіт на відстані 10-30 пипсов, в залежності від важливості новини і використовуваної валютної пари.
  4. Після публікації новини, як тільки одна з угод спрацює, другу потрібно негайно видалити.
  5. Якщо через 10 хвилин після виходу новини жоден з ордерів не спрацює, їх потрібно видалити.

Здійснюючи торгівлю таким чином, рекомендується фіксувати прибуток автоматично. Коли ордер спрацював, а ціна до тейк-профіту ще не добралася, рекомендується перенести операцію в беззбиткове стан, тобто пересунути стоп-лосс. Далі ви вже можете спокійно чекати подальшого розвитку ситуації на ринку. Для того щоб взяти максимальний прибуток, можна використовувати трейлинг-стоп.