Індикатор очей форекс - комплексний інструмент для аналізу молодших тайм-фреймів

indikator-glaz

Індикатор Око являє собою затребуваний серед трейдерів інструмент, що дозволяє проводити аналіз поточної ситуації на ринку.

Цей індикатор виглядає на торговому графіку в формі точок в локальних мінімумах / максимумах цінового рівня і ліній, які з`єднують ці точки. Індикатор Око дозволяє оперативно і з високою точністю виявляти напрям тенденції, яка панує на валютному ринку в поточний момент.

Сигнали, що видаються індикатором, є максимально достовірними на тайм-фреймі Н1. Якщо ви вирішили застосовувати індикатор Око Форекс, то вам слід пам`ятати, що в період бічного руху цінового рівня можливе виникнення хибних сигналів, для відсіювання яких рекомендується застосовувати додаткові інструменти.

Як виглядає індикатор Око на торговому графіку, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

indikator-glaz-foreks

У процесі ведення торгів при русі цінового рівня цей інструмент виявляє області, в яких може відбутися зміна тенденції. Знаючи місце повороту цінового рівня, трейдер зможе вирішити, коли саме краще відкривати ордера.

indikator-glaz-skachat

Індикатор Око був розроблений для аналізу поточної ситуація на тайм-фреймах від М15 до Н1. Крім описаних вище сигналів, даний інструмент вказує точний час до відкриття наступного бару. Ця інформація обов`язково знадобиться в процесі вибору підходящого моменту для створення ордера. Індикатор Око може похвалитися інтегрованими алгоритмами, які з досить високим рівнем точності в змозі передбачити зміна цінового рівня, що дозволяє при створенні ордера грамотно виставити рівні Stop-Loss і Take-Profit.

На торговому графіку індикатор Око за допомогою горизонтальних рівнів відображає точки ймовірного повороту цінового рівня. Ця особливість дозволяє більш впевнено орієнтуватися на валютному ринку і вибирати оптимальний час для створення ордерів.

Індикатор Око. Установка і оптимізація

Цей інструмент поширюється абсолютно безкоштовно. Індикатор Око завантажити ви можете, скориставшись розміщеною нижче ссилкой.Установка індикатора Око здійснюється так само, як і будь-якого іншого подібного інструменту. Якщо ви є початківцем трейдером, то найкраще застосовувати цей індикатор зі стандартними настройками, так як в противному випадку він може функціонувати не коректно.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Особливості застосування радника Око

Для ведення торгів на невеликих тайм-фреймах, необхідно орієнтуватися на точки синього і червоного кольорів (при бажанні колір ви можете змінити в характеристиках індикатора). Сині точки виникають в тому випадку, коли на ринку виникає сприятлива ситуація для створення ордерів на покупку, а червоні - на продаж.

indikator-glaz

Також індикатор в стані визначати пануючу на ринку тенденцію, яка відображається в спеціальному вікні. Uptrend свідчить про те, що на ринку сприятлива ситуація для відкриття угод на придбання валюти, Downtrend - на продаж. SidewayTrend є свідченням того, що на ринку присутня бічний рух цінового рівня (флет).

indikator-glaz

Індикатор Око здійснює також побудова ліній підтримки і опору. При використанні стандартних налаштувань інструменту лінії червоного і синього відтінку відображають рівні підтримки / опору за минулу добу. Пунктирними лініями відображаються поточне значення цих рівнів, що дуже зручно для виконання аналізу.

Якщо ви уважно подивитеся на індикатор Око, то зможете помітити, що він малює також на графіку жовті кружечки, які можуть бути з точками синього і червоного кольорів. Такі значки є сигналом до того, що пора закривати ордера.

Для зручності трейдерів гуртки з`єднані між собою по черзі жовтою лінією. Як правило, жовті кружечки виникають біля рівнів підтримки і опору. Вони відображають екстремуми цінового рівня і є провісниками швидкої зміни тренда.

Отже, дорогі трейдери, індикатор Око самостійно визначає точки повороту тренда і сигналізує про це трейдеру. Слід також зазначити, що в процесі настройки інструменту ви можете внести в спеціальну рядок свою електронну адресу, після чого Око буде оповіщати трейдера про швидке розвороті, що також зручно для трейдерів, які не можуть цілодобово перебувати перед екраном комп`ютера.

Погодьтеся, що такий інструмент стане прекрасним доповненням до вашої колекції індикаторів. Індикатор Око може застосовуватися як самостійно, так і в парі з іншими інструментами, такими як індикатор Alligator і Money Flow Index.

Перед застосуванням індикатора для ведення торгів на власні кошти, обов`язково протестуйте його на демо рахунку.

Сподіваюся, цей індикатор допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Для того щоб бути в курсі всіх ефективних інструментів і стратегій, підписуйтесь на розсилку.