Індикатор customcandle - ефективний помічник трейдера

indikator-customcandle

Велика частина професійних трейдерів воліє застосовувати для оцінки поточної ситуації на ринку технічний аналіз, так як він дозволяє більш точно виявляти оптимальні місця для створення ордерів. Цей метод оцінки поточної ситуації на ринку передбачає виявлення закономірностей на торговому графіку як візуально, так і за допомогою спеціальних інструментів таких, як індикатор CustomCandle.

Найпоширеніша методика технічного аналізу - це оцінка зміни цінового рівня на свічковий графіку. Для виконання повноцінного аналізу, трейдеру необхідно одночасно стежити за ситуацією на декількох тимчасових інтервалах.

Постійне перемикання між тимчасовими відрізками розсіює увагу трейдера, через що він може пропустити оптимальний момент для відкриття ордера. Спеціально для полегшення роботи спекулянта і був створений індикатор CustomCandle, який виводить на екран інформацію з різних часових інтервалів.

Завантажити індикатор CustomCandle можна за допомогою посилання, яка знаходиться нижче.

Індикатор CustomCandle. оптимізація

Щоб встановити цей інструмент, необхідно скопіювати скачані файли в кореневу папку терміналу МТ4. Далі необхідно перезапустити торговельну платформу, вибрати пару, відрізок часу і активувати індикатор CustomCandle.

Цей інструмент має наступні характеристики:

  1. «TimeFrame». Ця характеристика дозволяє вибрати часовий інтервал, інформація з якого буде відображатися на екрані.
  2. «UpCandle». У цьому рядку ви можете вибрати відтінок, за допомогою якого на екрані будуть відображатися висхідні свічки.
  3. «DnCandle». У цьому рядку ви можете вибрати відтінок, за допомогою якого на екрані будуть відображатися спадні свічки.
  4. «DojiColor». У цьому рядку ви можете вибрати відтінок відображення на екрані доджей.
  5. «Widht». У цьому полі ви можете вибрати товщину контурів свічок, які будуть відображатися на екрані.
  6. «BGCandle». Ця характеристика відповідає за фон відображуваних на екрані свічок. Якщо в цей рядок внести значення «True», то тіло свічок буде закрашено, в іншому випадку на екрані будуть відображатися тільки їх контури.

indikator-customcandle

Так як інструмент не виконує ніяких обчислень, а застосовується для виведення візуальної інформації на екран, з його оптимізацією легко впорається навіть новачок.

Як було сказано вище, основним призначенням цього інструменту є відображення на екрані свічок з більш старшого тимчасового інтервалу. Індикатор CustomCandle істотно спрощує процес оцінки ситуації на ринку. При необхідності можна запустити кілька копій інструменту, що дозволяє одночасно отримувати інформацію з 2 тимчасових інтервалів. Щоб було простіше сприймати інформацію на екрані, в одній копії інструменту необхідно вибрати відображення зафарбованих тел свічок, а в іншій тільки контурів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-customcandle

Існує величезна кількість варіантів застосування цього інструменту, що робить його досить затребуваним серед досвідчених і початківців трейдерів.

Застосування індикатора Customcandle в торгівлі

На наступній картинці ви можете побачити використання індикатора з налаштуванням 60 (індикатор показує свічки з годинного графіка). У лівій частині графіка ви зможете помітити зародження ведмежого тренда.

Відкриття угоди на продаж можна здійснити в момент завершення годинного пін-бару. Операцію рекомендується відкрити відразу ж після закриття часовий свічки, а стоп рекомендується розмістити за максимумом пін-бару.

indikator-customcandle

На наступній картинці ви можете побачити комбінацію індикаторів з різними настройками. Відповідний момент для відкриття операції можна виявити за допомогою свічки зі старшого тайм-фрейму, а сам вхід здійснити щодо закриття свічки середнього порядку. Стоп також рекомендується встановити за максимумом пін-бару.

indikator-customcandle

Тепер давайте додатково встановимо на графік ковзаючу середню з періодом 50, яка буде виступати в ролі додаткового фільтра. Це дозволить нам створити угоду на відбій при закритті часовий свічки.

indikator-customcandle

На основі всього сказаного вище, не важко зробити висновок, що індикатор Customcandle дійсно може стати корисним індикатором, за допомогою якого можна значно збільшити ефективність торгівлі.

У зв`язку з тим, що індикатор можна налаштувати під відображення свічок з різних тайм-фреймів, даний алгоритм може стати основою якийсь мультивалютної торгової стратегії. За допомогою даного алгоритму набагато простіше проводити аналіз ринку, так як він видає більш повну картинку ситуації, що склалася.

Даний алгоритм надає можливість здійснювати вхід на самому початку зародження тренду, що дозволяє отримувати максимум прибутку від торгівлі.

Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!