Індикатор breakout - помічник для торгівлі по стратегії «лондонський вибух»

indikator-breakout

Всім привіт! Сьогодні я вирішила розповісти про індикатор BreakOut, але перед тим як приступити до його безпосереднього опису, варто зробити невеликий вступ. Напевно ви вже чули про нашумілої свого часу стратегії під назвою «Лондонський вибух», яка користується популярністю і до цього дня. Якщо ви ще не чули про неї, то я вам розповім, дана стратегія передбачає торгівлю на пробій коридору, утвореного під час азіатської торгової сесії. Такий же принцип торгівлі закладений в основу стратегії «Початок», більш докладно про яку ви можете дізнатися тут.

У зв`язку з тим, що даний спосіб торгівлі припав трейдерам до душі, з часом стали з`являтися спеціальні індикатори, які допомагають побудувати коридор. Саме таким інструментом і є індикатор BreakOut, про який і піде мова далі.

Опис індикатора BreakOut

BreakOut Panca Eagle - це повна назва індикатора BreakOut. Головне призначення цього інструменту полягає в побудові цінового каналу під час роботи азіатської торгової сесії. Як правило, в цей час на ринку спостерігається флет, а подальше пробиття побудованого каналу визначає подальший рух цени.Індікатор показує трейдеру відразу кілька важливих зон, виділяючи їх різними кольорами. Отже, синім кольором індикатор виділяє загальний торговельний діапазон, зеленим - відступи від локальних максимумів і мінімумів, а помаранчевим - основний діапазон.

Як виглядає індикатор BreakOut в дії, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

skachat-indikator-breakout

Даний інструмент розроблявся спеціально для Метатрейдер 4. Завантажити індикатор BreakOut ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Установка індикатора здійснюється за стандартною схемою. Завантажуєте архіви, зберігаєте їх в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор». Більш докладно про те, як встановити індикатор в MT4, ви можете дізнатися тут. Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розташованої нижче.

Налаштування індикатора BreakOut

indikator-breakout

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора BreakOut, які означають наступне:

  • Number Of Days - кількість днів, на які буде нанесена розмітка індикатора.
  • Period Begin - тут вказується час початку основного діапазону (рамка оранжевого кольору).
  • Period End - тут вказується час закінчення основного діапазону.
  • Box End - тут вказується час, коли буде закритий загальний діапазон, який позначається синім кольором.
  • Box Break Out_Offset - тут вказується відстань від локальних мінімумів і максимумів, від якого залежить висота зелених прямокутників.

Завдяки додаткового налаштування Box End, даний індикатор можна використовувати і для визначення ще одного важливого цінового каналу, який починається з відкриття дня і закінчується в момент відкриття європейської та американської торгових сесій.

Зверніть увагу на малюнок, представлений нижче.

breakout

Після помаранчевої рамки триває синій прямокутник, який позначає цінової канал до відкриття американської торговельної сесії. Перед відкриттям американської торговельної сесії, як правило, з`являється ще один сильний імпульс у зв`язку зі збільшенням обсягів, який також можна використовувати для отримання прибутку.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Важливо: для того щоб індикатор BreakOut працював коректно, необхідно правильно внести час початку і закінчення роботи тієї чи іншої торгової сесії в настройки.

Час потрібно вказати відповідно до вашим брокером, в стандартних настройках час вказано за Гринвічем. Про те, як правильно налаштувати час я вже розповідала, знайти це ви можете тут.

При налаштуванні даного індикатора належну увагу варто приділити значенням відстані від локальних максимумів і мінімумів. Правильно налаштувавши це значення, ви зможете позбутися від хибних сигналів, які можуть виникнути через шумів. Налаштовувати це значення варто в залежності від волатильності валютної пари.

Угоди на купівлю рекомендується відкривати в разі закриття свічки вище прямокутника зеленого кольору. Стоп-лосс встановлюється за нижньою межею синього прямокутника. Досвідчені трейдери радять відкривати ордера без тейк-профіту, а закривати їх через 2-2,5 години після відкриття лондонської сесії, коли більша частина трейдерів йде на ланч.

Для визначення моменту закриття ордера можна використовувати ковзаючі середні. Отже, як тільки більш швидка перетнеться з повільнішою ковзної середньої, ордер рекомендується закрити.

Угоди на продаж відкриваються в разі закриття свічки нижче прямокутника зеленого кольору, а стоп-лосс встановлюється за верхньою межею синього прямокутника. Тейк-профіт теж не встановлюємо, ордер закриваємо при перетині ковзних середніх.

Другий варіант застосування індикатора BreakOut

Так як під час налаштування цього інструменту можна вказати в характеристиках практично будь-який час, індикатор BreakOut можна оптимізувати таким чином, щоб він відображав мінімальні і максимальні значення цінового рівня за різні дні.

Для того, щоб інструмент міг вирішувати описані вище завдання, слід залишити без зміни значення в рядку «Period Begin», а в рядки «Box End» і «Period End» ввести час закінчення торгового дня. Крім того, слід виключити відступ. Для цих цілей в рядок «Box Break Out_Offset» необхідно внести значення 0. Після проведення описаних вище операцій, на торговому графіку ви зможете побачити наступну картину.

indikator-breakout

За допомогою індикатора BreakOut таким чином, ви зможете значно полегшити собі проведення технічного аналізу ринку.

Сподіваюся, сьогоднішній урок допоможе вам у збільшенні прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів, підписуйтесь на мою розсилку.