Індикатор autochartist - ефективний помічник трейдера

indikator-autochartist

Напевно ви вже знаєте, що без проведення технічного аналізу ринку передбачити подальший рух ціни практично неможливо. Раніше ринковим спекулянтам доводилося вручну креслити графіки, щоб хоч якось передбачити подальший розвиток подій. У наш же час існує маса різних програм, які суттєво полегшують трейдинг. Однією з таких програм є індикатор Autochartist, про який ми і поговоримо сьогодні.

Опис індикатора Autochartist

Індикатор Autochartist здійснює виявлення графічних фігур онлайн, які можна використовувати в якості сигналів для входу і виходу з ринку. Даний алгоритм існує в двох версіях - у формі індикатора для Метатрейдер 4 або онлайн програми. Цей індикатор в змозі виконувати такі функції:

 1. Виявляти поворотні фігури на графіку.
 2. Виявляти сильні лінії підтримки / опору.
 3. Виявляти волатильність ринку.
 4. Виявляти фігури Фібоначчі.
Індикатор Autochartist підходить для застосування на тимчасових інтервалах від M15. Аналіз волатильності ринку дає можливість відкоригувати розміри Тейку і стопів.

Сильні сторони індикатора Autochartist

Індикатор Autochartist наділений масою різних переваг, серед яких особливої уваги заслуговують наступні:

 1. З його допомогою істотно полегшується трейдинг, так як індикатор самостійно шукає фігури, важливі цінові рівні і так далі.
 2. Завантажити цей індикатор ви можете абсолютно безкоштовно.
 3. Індикатор з деяким випередженням видає сигнали, тобто, виявляє фігури ще до того, як вони закінчать своє формування, а це може сприятливо позначитися на підсумковому доході.
 4. Тонка настройка дозволяє експериментувати, а також виявляти тільки ваші фігури.
 5. Autochartist може бути встановлений в Метатрейдер 4, а також може працювати як веб-додаток. До того ж, він може працювати на будь-яких мобільних пристроях.

Мінуси індикатора Autochartist

Серед слабких сторін індикатора Autochartist варто відзначити наступні:

 1. Часом інструмент видає сигнали з затримкою, через що їх доводиться пропускати. Часто це трапляється перед виходом важливої економічної новини, коли спостерігається різке збільшення волатильності на ринку.
 2. Щоб навчитися використовувати цей інструмент, потрібно витратити певну кількість часу.
 3. Далеко не всі брокери дозволяють трейдерам застосовувати сигнали даного алгоритму.

Установка індикатора Autochartist

Даний індикатор ви можете скачати у деяких брокерів, в тому числі і у Афорекс. Саме у цього брокера я і буду працювати. Спочатку потрібно зареєструвати у цього брокера рахунок. Далі потрібно з кабінету трейдера перейти за адресою «Сервіси Autochartist».

indikator-autochartist

Після цього перед трейдером відкриється дві версії даного алгоритму, плагін для МТ4 і веб-інтерфейс.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-autochartist

З установкою плагіна, сподіваюся, ви впораєтеся своїми силами, до того ж, додається детальна інструкція. Я ж вам розповім про те, як використовувати даний індикатор через веб-інтерфейс.

Як тільки ви відкриєте додаток, перед вами з`явиться віконце, де вам буде запропоновано виконати підписку на розсилку сповіщень. Тут ви зможете вибрати торговельну сесію, мова, і поштовий ящик, куди вам будуть приходити дана інформація.

Далі перед вами з`явиться робочий інтерфейс, де ви зможете побачити 5 розділів.

 1. У вкладці «Торгові можливості» ви зможете побачити всі сигнали на різних активах. Для вибору відповідних для вас сигналів, необхідно налаштувати «Фільтр результатів». Це основне віконце, в якому можна відслідковувати виникнення фігур. Клікнувши по картинці, ви зможете побачити графік у збільшеному вигляді. Справа розташовується інформаційна панель, яка показує надійність і точність фігури. indikator-autochartist Як тільки ви оберете валютну пару, вся інформація по ній відобразиться в правій частині.
 2. У вкладці «Аналіз волатильності» ви зможете побачити прогноз руху ціна по кожному активу. indikator-autochartist
 3. Статистика результативності. У цьому розділі ви можете побачити минулі фігури, які були спрогнозовані і відпрацювати. Так, наприклад, у вкладці «Паттерни Форекс» ви можете помітити, що найкраще працюють такі фігури, як «Голова і плечі», «Прямокутник» і так далі. indikator-autochartist
 4. Повідомлення / оповіщення. У цьому розділі ви можете налаштувати розсилку з прогнозами, економічними новинами і торговими сигналами на вашу електронну пошту.
 5. Торговельне спільнота. У цьому розділі ви зможете знайти навчальні матеріали, відео, а також керівництво користувача, яке вам полегшить знайомство з індикатором Autochartist

Індикатор Autochartist є дуже корисним в торгівлі алгоритмом. З його допомогою ви завжди будете в курсі про виниклі фігурах на графіку. Складність полягає лише в визначенні кращого сигналу.

Трейдери можуть вибрати як консервативний підхід, так і агресивний. Консервативний метод передбачає використання в торгівлі більш надійних фігур, тобто сильних розворотів патернів. Даний метод рекомендується початківцям трейдерам. Агресивний метод передбачає використання ширшого переліку сигналів. Але варто пам`ятати, що агресивний метод є більш ризикованим, хоч і більш прибутковим.

Даний алгоритм відмінно підійде тим трейдерам, які вважають за краще ведення внутрішньоденної торгівлі, а також використовують в торгівлі патерни Форекс. Хочу також відзначити, що дане додаток не завжди видає точні сигнали. Користувачі даної програми все одно повинні ретельно перевіряти надходять сигнали від даного індикатора.

Я б порадила вам використовувати даний індикатор як доповнення до вашої основної торговельної стратегії. Загалом, в будь-якому випадку зверніть увагу на даний індикатор і протестуйте його на демо-рахунку, можливо, вам вдасться з його допомогою збільшити прибутковість вашої торгової стратегії.

Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку.