Індикатор alligator - перевірений інструмент від б. Вільямса

indikator-alligator

Індикатор Алігатор є затребуваним інструментом для проведення аналізу ринку. Даний інструмент знайшов свою популярність серед трейдерів після виходу книги Б. Вільямса під назвою «Торговий хаос». У цій праці було детально розказано про цей інструмент, завдяки чому основи його використання змогли освоїти навіть початківці трейдери, що не володіють досвідом ведення торгів на Форекс.

Відповідно до проведених досліджень 70-80% часу валютний ринок перебуває в стані Рендж, тобто ціновий рівень розміщується в межах певного діапазону і не перетинає його межі. Таким чином, лише 20% часу функціонування Форекс є сприятливим для ведення торгів, так як саме в цей період існує яскраво виражена тенденція.

Індикатор Alligator розроблений для оперативного визначення напрямку панівної тенденції, а також для ефективної фільтрації періоду флета. Завдяки вдалому робочому алгоритм, індикатор Алігатор в змозі визначити початок зародження нової тенденції.

Індикатор Алігатор. Робочий алгоритм

Індикатор Алігатор складається з трьох що ковзають середніх, які володіють періодами п`ять, вісім і тринадцять, а також зміщенням три, п`ять і вісім. В процесі побудови цих ліній застосовується не ціновий рівень закриття, а медіана цінового рівня. Автор цього інструменту присвоїв лініях, які входять до складу індикатора, власні названія.Скользящая середня, яка має найбільшу довжину (зміщення 8 і період 13), носить назву «Щелепа алігатора». Вона відображає прогнозований ціновий рівень, який обчислюється на основі нових факторів на ринку і, по суті, відображає справедливу ринкову ціну. Багато трейдерів називають описану вище лінію «Лінією балансу». У ситуаціях, коли ціновий рівень розташовується над цією лінією можна говорити, що нові фактори були оцінені позитивно і висхідна тенденція буде продовжена. Якщо ціновий рівень знаходиться під «Щелепи алігатора», то нові чинники були розцінені ринком негативно і ціновий рівень буде падати.

Як виглядає індикатор Алігатор на торговому графіку, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

indikator-alligator

Аналіз сигналів, видаваних легкими середніми, що володіють більш низькими періодами, здійснюється за описаною вище схемою, але на більш короткому тайм-фреймі.

Б. Вільямс стверджував, що якщо лінії індикатора багато разів перетинають один одного, то «Алігатор» знаходиться в сплячому стані. Подібна ситуація є підтвердженням тривалої консолідації на валютному ринку, що сигналізує про те, що ціновий рівень буде перебувати у вузькому ціновому діапазоні.

Вільямс стверджував, що пробудження алігатора викликається сильним голодом, який змушує його полювати на ціни, до того моменту поки він не насититися. У цьому випадку мова йде про прорив торгового діапазону, міць якого знаходиться в прямому зв`язку з висотою попередньої консолідації та її тривалості.

Через деякий час після того, як індикатор насититися, полювання закінчиться, що призведе до звуження ковзають середніх. Автор індикатора радить саме в такий момент припинити торгівлю і дочекатися появи нових сигналів.

Правила використання індикатора Алігатор

Головне позитивне властивість даного індикатора полягає в тому, що його сигнали не можна тлумачити двояко, хоча він дуже часто видає помилкові сигнали в момент виникнення нової тенденції.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Найчастіше індикатор Алігатор застосовують для виявлення сили виникає тренда. Це визначається часом переплетення ковзають середніх. Чим довше вони переплітаються, тим сильніше буде зароджується тренд. На наступному малюнку ви можете побачити приклад такої ситуації.

indikator-alligator

Сигналом до відкриття угоди є збільшення дистанції між легкими середніми. Якщо діапазон між ними поступово збільшується, то це є сигналом можливого зародження тренду. Підготовку до відкриття угоди потрібно починати з виникнення на графіку першого фрактала.

Застосовувати індикатор Алігатор окремо від інших інструментів не рекомендується. Наприклад, сигнал до створення угоди на придбання валюти виникає в ситуаціях, коли з`являється розбіжність ковзних середніх, а ціновий рівень пробиває фрактал, спрямований вгору. Ордер відкривається на рівні фрактала або трохи вище ковзних середніх.

Сигналом до відкриття угоди на реалізацію валюти є ситуація, коли фрактал розташовується під усіма легкими середніми, після чого на графіку з`являється бар, розташований нижче, ніж фрактал. У деяких випадках рекомендується дочекатися появи на графіку другого бару, щоб виключити помилкові сигнали індикатора.

indikator-alligator

Якщо угода вже відкрита за сигналом, описаного вище, а на графіку виникає новий бар, який підтверджує вірність відкриття ордера, то це сигналізує про те, що до наявного ордеру можна додати ще один.

Індикатор Алігатор можна використовувати і для визначення тренда. У разі якщо 13-тіперіодная змінна середня знаходиться далеко від цінового рівня, а 8-міперіодная знаходиться між 13-ти і 5-тіперіоднимі, а пятіперіодная розташовується ближче до цінового рівня, то це свідчить про зароджується тренді. Чим більше відстань між легкими середніми, тим сильніше тренд. Якщо ж лінії перетинаються, то це сигналізує про закінчення тренда.

Стоп-Лосс рекомендується встановлювати на рівні 13-тіперіодной ковзної середньої. Можна також застосовувати для орієнтиру і інші криві, тут все залежить виключно від того, на який ризик здатний піти трейдер. Якщо встановлювати стопи біля інших ліній, то угоди будуть закриватися набагато швидше, що, в свою чергу, може привести до різкого скорочення доходу.

На основі даного індикатора створена велика кількість ефективних стратегій і осциляторів, яскравим прикладом серед яких є Awesome Oscillator. Для того щоб знизити число помилкових сигналів, найкраще використовувати Алігатор в парі з індикатором MFI.

Перед використанням індикатора обов`язково протестуйте його на демо-рахунку.