Індикатор aliev fx volumes дозволить визначити тиковий обсяг

indikator-aliev-fx-volumes

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Aliev FX Volumes. Обсяги грають дуже важливу роль в процесі торгівлі. На біржах це проторгувалася акції, ф`ючерси і контракти, які були продані або куплені за один робочий день. На ринку Форекс дізнатися точний обсяг неможливо, тому багатьом трейдерам доводиться використовувати спеціальні індикатори тикових обсягів. Яскравим представником цієї категорії є індикатор Aliev FX Volumes.

Завантажити індикатор Aliev FX Volumes ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів і зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите на графік індикатор з вікна «Навігатор».

Форекс є цілою системою, яка об`єднує кілька ринків. Конкретного місця розташування у нього немає, він є віртуальним. Угоди на цьому валютному ринку можна відкривати в будь-який час доби, крім вихідних.

Варто також відзначити, що багато спекулянтів використовують кредитне плече, тобто створюють ордера на позикові кошти. Саме з цих причин визначити реальний обсяг неможливо.

indikator-aliev-fx-volumes

Але інформація про тикових обсягах може стати дуже корисною в трейдингу. Незважаючи на те, що загальний обсяг торгівлі побачити не можна, тиків відображають обсяг конкретної біржі. Тиковий обсяг з найбільшою біржі можна застосовувати як реальний, так як він буде відображати інтереси більшої частини спекулянтів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Індикатор Aliev FX Volumes

Раніше я вже описувала безліч різних тикових індикаторів, знайти які ви можете тут. Нагадаю, що тиків індикатори відображають весь обсяг, а показують лише кількість ринкових угод у певного брокера. Найбільшою популярністю користуються ті алгоритми, які показують дані перевіреного брокера.

Індикатор Aliev FX Volumes є дуже затребуваним алгоритмом. По суті, він відображає кількість коливань за певний проміжок часу, при цьому, даний інструмент підходить для використання на будь-якій валютній парі і тайм-фреймі.

indikator-aliev-fx-volumes

Aliev FX Volumes являє собою інструмент для виявлення вертикальних тикових обсягів. Він є більш вдосконаленою версією інструменту ClusterDelta Volume, алгоритму відображає обсяг поточних ф`ючерсних контрактів.

Індикатор Aliev FX Volumes є прекрасним алгоритмом, який може стати відмінним помічником в трейдингу. Даний алгоритм відрізняється простотою в застосуванні і високою ефективністю.

Індикатор Aliev FX Volumes надає наступну інформацію:

 1. Кількість тиків за певний відрізок часу.
 2. Місця, де найбільше учасників відкривають угоди.
 3. Тиковий обсяг для кожної свічки.
 4. Загальна кількість тиків за день, яке відображається в правому нижньому кутку.

Налаштування індикатора Aliev FX Volumes

indikator-aliev-fx-volumes

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

 • BarsToCout - в цьому рядку вказується кількість свічок, на основі яких здійснюється побудова гістограми.
 • Далі йдуть налаштування кольорів для відображення тикових обсягів. У стандартних налаштуваннях червоним кольором вказується кількість тиків над свічок, зеленим - над висхідній, жовтий - над свічкою доджі. indikator-aliev-fx-volumes
 • Size point - тут вказується розмір чисел, які малюються над свічками.
 • Use point - тут ви можете активувати відображення тикових обсягів над свічками.
 • Use alerts - в цьому рядку можна активувати звукове оповіщення при зміні ситуації на ринку.

Що показує кольорова гістограма

Гістограма індикатора видає наступну інформацію:

 • У разі якщо стовпчик є жирним, це говорить про те, що на ринку присутня ціновий рух тривалістю більше трьох свічок в даному напрямку.
 • Синій колір говорить про наявність бичачих свічок, а червоний - ведмежих.
 • Коричневий стовпчик з`являється при появі на графіку низхідній свічки після висхідній.
 • Стовпець блакитного кольору з`являється при появі на графіку висхідній свічки після низхідній.
 • Жовтий стовпчик з`являється в момент появи на графіки доджі, тобто коли ціна відкриття дорівнює ціні закриття.

Індикатор Aliev FX Volumes є досить ефективним інструментом, який в умілих руках приносить колосальний прибуток.

Сподіваюся, це відео допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато іншого цікавого. Бажаю всім удачі і хороших прибутки.