В очікуванні даних по запасах нафти

Доброго дня.

Візьму на себе відповідальність припустити, що нафта, після вчорашнього пробиття максимумів в районі 50. 8, зможе продемонструвати помірне зростання вище нинішніх рівнів.

Вчора, я вже відзначав, що був налаштований по ведмежі, хоча і робив акцент на поджатия ціни під рівень, після чого і пішов пробою.


Ситуація в моменті кардинально змінилася і тепер варто розглядати інструмент в сторону пробою.

Можливо цього процесу допоможе вихід даних по запасах, в яких очікується зниження запасів сирої нафти. Публікація новин намічена на сьогодні на 17-30 за київським і московським часом часу.

Найближчою метою. яку переслідуватиме нафту в ході даного руху вгору, може виявитися рівень опору, що прийшов з історії в точці 52. 3.


А також, варто відзначити важливий момент, що в разі продовження висхідного тренда, попереду нас чекає тільки точка 62. 3, яка знаходиться на 10 доларів вище першого опору. Це говорить про те, що в цьому проміжки немає ніяких зупинок і ціна може піти дуже різко і швидко.


Хоча, не виключено, що ціна може зупинитися і в районі 55 доларів за барель. Тут все буде залежати від новинного фону.


Тому ідеальною точкою входу може виступити дзеркальний рівень минулих днів, який ми визначили в точці 51, 3 І тільки в разі ретест і утримання ціни в цій зоні, можна розглядати лонг.


Є ймовірність, що нафта продовжить безвідкатний зростання і тоді потрібно спостерігати за ситуацією в моменті і приймати рішення біля повітряних рівнів, які будуть формуватися.


Вдалих Вам угод.