Імпульсна торгівля

Трейдери, які торгують імпульси акцентують увагу на активно рухаються акціях, які показують хороший рух на великому обсязі. Час утримання позиції у імпульсного трейдера може становити кілька хвилин, кілька годин, а може тривати і всю торговельну сесію. Це залежить тільки від того як проходить цінове рух в папері і чи немає передумов до розвороту.

Підготовка до торгівлі імпульсного трейдера

Не менш ніж за годину до відкриття торгової сесії імпульсного трейдеру потрібно зробити відбір акцій для майбутньої торгівлі. Для цього йому потрібно: 1. Оцінити акції, в яких вчора спостерігалося сильне рух або був помічений вихід великого обсягу. 2. Подивитися що пишуть в чатах і форумах щоб виділити папери, які генерують найбільшу кількість чуток. 3. Звернути увагу на акції за якими будуть виходити або недавно вийшли новини, звіти про прибутки або рекомендації аналітиків. Акції з хорошим новинним фоном найвірогідніше будуть перебувати "в грі", через що в них очікуються на майбутній торгової сесії хороші цінові рухи на високому обсязі. Крім добре сходили і новинних акцій можна переглянути опціони на акції. Це робиться для того щоб постаратися знайти паперу з сильно збільшився обсягом колл-опціонів, так як зареєстроване збільшення обсягу колл-опціонів свідчить про те що очікується падіння або зростання ціни нижче або вище премії опціону.

Оцінка акцій для торгівлі після відкриття ринку

Після того як відкривається торгова сесія імпульсний трейдер спостерігає за списком відібраних акцій і їх реакції на загальне ринкове рух. Наприклад, чи ростуть його акції коли ринок падає, значні цінові рухи відбуваються в папір з його списку по відношенню до решти ринку, підтверджують чи відібрані акції очікування трейдера, які були зроблені ще вчасно торгівлі на премаркеті. У час спостереження акції, які не показали активності видаляються зі списку для того щоб трейдер міг сфокусувати свою увагу тільки на самих сильних паперах. Ці акції повинні відповідати хоча б одній із перелічених вимог: - цінові зміни в акції повинні бути викликані відомими зовнішніми факторами - папір повинна торгуватися на противагу ринку - торгівля в акції повинна проходити на значно підвищеному обсязі - папір повинна показувати дуже сильні цінові рухи

Торгівля імпульсів

Коли імпульсний трейдер бачить потенційну точку входу, то він не турбується про втрату 1-2 центів після початку імпульсу, так як передчасний вхід може часто призводити до втрат. Його цікавить тільки вхід у вже розпочатий імпульс. Після входу в позицію імпульсного трейдеру необхідно упевнитися, що ціновий рух триватиме в його напрямку, якщо цього не відбувається і відкрита позиція починає показувати збиток він не буде пересиджувати збиток і покриє угоду, як тільки його втрати сягнуть рівня передбаченими правилами торгової системи. Він розуміє що погані угоди неминучі і на підставі цього управління прибутковими операціями буде здійснюватися так щоб вони перекрили збитки.

Помилки при торгівлі імпульсів

- Передчасний вхід в позицію, до того як імпульс підтвердиться - Висиджування руху всім обсягом без покриття частин в на ключових точках - Відсутність належної уваги до відкритих позиціях через що можуть бути пропущені ознаки майбутнього розвороту - пересиджування збиткових угод і порушення правил ріскменеджмента Наведені вище пастки можуть легко залишити без депозиту навіть самого знає, але при цьому недисциплінованого трейдера.