Важливо: прев'ю ребалансировки індексу nasdaq 100 - хто приходить, а хто йде?

Щорічна ребалансування індексу Nasdaq це році пройде 21 грудня, в результаті чого близько 10 нових компаній будуть додані в індекс замість деяких з тих, які є там зараз.
Учасники ринку традиційно звертають увагу на ребалансування найбільш значущих фондових індексів США, оскільки великі інвестиційні фонди після публікації точного списку змін почнуть скорочувати або збільшувати позиції в піддаються змінам паперах, що відкриває певні можливості для заробітку.
Оскільки Nasdaq оголосить повний список ребалансировки лише 14 грудня, зараз на ринку ніхто не знає точно які саме компанії стануть компонентами індексу, а які перестануть бути такими. Проте, в останні дні найбільші банки стали опубліковувати свої думки про те хто прийде, а хто піде.
Ось як бачать майбутню ребалансування Nasdaq 100 в Deutche Bank.
Нижче наведено список компаній, які, на думку DB, будуть включені в індекс (зверху вниз відповідно до зменшення впевненості аналітиків банку в тому, що саме ця компанія буде додана):

А тепер список тих, хто покине Nasdaq 100 (також в порядку убування впевненості банку в тому що це дійсно станеться):

Важливо відзначити, що крім ребалансировки 21 грудня, вже після закриття торгів 11 грудня в індекс буде додано акції компанії Facebook (NASDAQ: FB), яка замінить собою папери індійського гіганта Infosys (NASDAQ: INFY):