Важливі події форекс

событие Форекс Що таке події Форекс і наскільки вони важливі для трейдера? Чому варто приділити увагу, а що не принесе прибутку? Як інтерпретувати важливість події? Цими питаннями задаються в першу чергу новачки валютного трейдингу, хоча і не відразу. Трохи пошукавши пошукові системи, початківець трейдер рано чи пізно зіткнеться з питанням торгівлі на новинах. Важливі економічні новини - це і є події Форекс. А ось як перейти з ними на "ти", отримуючи прибуток на новинних імпульсах ціни - читайте нижче.

Чому новини важливі?

Кожна економічна новина має прямий вплив на національну валюту. Якщо, наприклад, безробіття в країні скоротилася, значить, більше людей працевлаштовані, для економіки це добре, значить, можна чекати зміцнення національної валюти. Або навпаки, скоротилися заявки на будівництво - в країні криза, люди мало витрачають грошей на будівництво нових будинків, що замикає порочне коло і послаблює економіку. Ні нового житла - мало купуватимуть будматеріали, наймати будівельників і т.д. Як бачимо, все взаємопов'язане.

Загальноприйнято поділяти новини (події Форекс) на важливі, дуже важливі і малозначні. Як правило, враховуються важливі і дуже важливі новини. В економічному календарі їх відзначають 2-мя і 3-ма головами бика або червоними галочками відповідно.

Способи торгівлі на новинах

Торгових стратегій, які використовують новини для отримання прибутку, в мережі предостатньо. Ми ж виділимо базові варіанти - з огляду на, що інші в більшості це варіації (модифікації) від базових.

1. Виставлення двох відкладених ордерів на рівній відстані від поточної ціни.

рис.1

Розрахунок простий - цінової імпульс зриває будь-який з ордерів, ціна продовжує рух, в якийсь момент угода закривається по трейлинг стопу або вручну.

Відстань між поточною ціною і відкладеними ордерами визначається волатильністю валютної пари (в середньому ставлять 20 пунктів). Ордери краще виставляти за 5-10 хвилин до виходу новини, так як брокер при виході події Форекс, як правило, розширює спред.

Недолік - іноді в момент виходу новини ціна робить різкі рух в обидві сторони. Пояснюється це просто - маркетмейкери Форекс розраховують зірвати стоп лосс інших трейдерів, після чого ціна направляється в очікувану трейдерами сторону.

Завжди виставляйте жорсткі стоп накази, так як вручну не завжди вдається швидко закрити ордер.

2. Торгівля в напрямку руху ціни.

Іншими словами, трейдер намагається максимально швидко "вскочити в потяг". Далеко не ідеальна стратегія, але часто спрацьовує. Трейдер як би слід по тренду.

Потрібні сталеві нерви, жорсткий маніменеджмента і швидка реакція. Іноді потрібно і заспокійливе.

3. Торгівля на відкатах.

Ціна зробила сильний рух, зреагувавши на новина. Але після будь-якого сильного руху буде відкат (хвильова теорія ринків). Саме його і намагаються зловити трейдери, орієнтуючись як на індикатори, так і на патерни PriceAction.

рис.2

Окремі особистості використовують усереднення, щоб отримати прибуток навіть при декількох неправильних входах. Бажано не збільшувати лотность кожної наступної позиції, а якщо вже хочете це зробити, то нехай це збільшення буде плавним. Проста обережність допоможе Вам зменшити навантаження на депозит, а значить, підвищить Ваші шанси на отримання прибутку.

4. Визначення напрямку руху ціни, виходячи з прогнозу.

Трейдер, що розбирається в фундаментальному аналізі, робить власний прогноз по новости (економічного показника) або використовує зазначений в економічному календарі. Угода відкривається в сторону, куди очікується рух ціни. Скажімо, прогноз за показником позитивний - купуємо валюту. Негативний - продаємо.

Дуже важливо правильно виставити StopLoss і TakeProfit, виходячи з волатильності валютної пари і сили новини (події Форекс).

Погодьтеся, начебто нескладні варіанти ТЗ, але є купа нюансів. Тому детально кожен з перерахованих варіантів ми і не будемо. Для ознайомлення написаного вище цілком достатньо.

Безсумнівно, Вам виявиться корисним наступне відео: "Як відстежувати новини Форекс? "

Торгуйте на події Форекс правильно - і профіт Вам забезпечений! Успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!