Важливість розпорядку дня

Найважливіше завдання трейдера позбутися стереотипів трейдингу як заняття "Угадайки" або казино і перетворити це заняття в бізнес або роботу. У багатьох трейдерів є сім'ї, альтернативні джерела доходу або інше паралельне заняття. Складно відразу переключитися на торгівлю прийшовши з роботи, наприклад. Складно відразу налаштуватися на трейдинг при цьому не забувши зробити план торгівлі, переглянути фундаментал цікавих акцій, психологічно бути готовим до початку торгів.

Для цього є так звані "милиці" які допоможуть не упустити важливі моменти і відразу налаштуватися на торговий день. Розпорядок робочого дня, розписаний по годинах і по діях, допоможе легше дотримуватися все вище сказане, а також перетворити трейдинг в рутину. Дотримання розпорядку дня і перетворення трейдингу в рутину допоможе вам бути менш емоційним і стати більш дисциплінованим.


Поетапне дотримання режиму дасть кращу підготовку перед торгами. У кожен конкретний момент часу ви будете знати, що вам потрібно робити. Ви не забудете дізнатися кількість шортістов в пампе або зробити швидкий фундаментальний рісерч. Все це у вас вже є в розпорядку і дня і ви поетапно прямуєте йому. Легкість в дотриманні розписаного тимчасового алгоритму, а також ретельна підготовка перед торгами дасть вам більше переваг.


Дотримання розпорядку дня і своєму тимчасовому алгоритмом підготує вас емоційно і вам буде легше приймати рішення. У кожен момент часу ви знаєте, що вам необхідно робити. Якщо, наприклад, ви знаєте, що торгуєте краще в перші години з 9. 30 до 11 Америкою, а в обідній час торгівля негативна, то в вашому алгоритмі це буде вказано. Розпорядок дня буде нагадувати вам про дотримання правил. Прийняття рішень буде менш емоційний так як ви вже зробите план слідуючи розпорядку і будете "чекати трейда або Сетап".Ухвалення рішення та емоції буде менше тиснути на психіку трейдера.


Менше часу буде витрачатися на сторонні і непотрібні дії якщо ви будете слідувати своєму розписаним по годинах і діям розпорядку дня. У кожен конкретний момент часу у вас є дії які потрібно зробити, що буде більш продуктивно. Перетворити трейдинг в рутину або в звичайну роботу допоможе ваш тимчасової алгоритм. Ефективний витрата часу дозволить якісно підійти до торгівлі не упускаючи важливих моментів. Якщо ж у вас немає розпорядок дня, то ви можете втратити важливі складові такі як пошук фундаменталу, кількість шортістов в акції, пошук новини, рішення на основі прес релізу і багато іншого.

Приклад розпорядку дня.


Дотримання розпорядку дня і перетворення трейдингу в рутину надасть позитивний ефект з точки зору дисципліни і ефективного управління часом (тайм менеджмент). Тимчасової алгоритм допоможе вам краще підготуватися до торгів і бути менш емоційним. Приймати рішення також буде легше і вам не потрібно згадувати або змушувати себе що-небудь робити, - у вас вже є алгоритм якому ви прямуєте. При правильному розпорядку дня, час витрачається більш ефективно і ви не пропустіть важливі моменти в своїй торгівлі.

Детальніше..