Якщо не пре

Всім ПРИВІТ, я з Барнаула, з трейдингом вперше познайомився учясь в інституті на 4 курсі, тоді нічого не було зрозуміло і моє знайомство обмежився парою угод на демо рахунку. Не можу сказати, що це мені сподобалося. Приблизно через 6 місяців, мені в спадок дісталося тисяча акцій ощадбанку і тоді я не знайшов їм кращого застосування крім продажу. Природно всі гроші з продажу акцій витратив. Продав я їх за ціною близько 75 рублів Після цього я став цікавитися, чи міг я продати дорожче і через якийсь час. Читав різні статті, шукав інформацію в інтернеті про біржову торгівлю. Дізнався як відкрити торговий рахунок, і на цьому все зупиняли тому банально не було коштів для торгівлі.

Після закінчення інституту, потрапив на роботу з досить хорошим зарабатком для Барнаула і почав збирати гроші для відкриття рахунку. Купив відео курс одного ДУЖЕ відомого російського трейдера, напевно в РФ багато починали у нього.

Відкриваю рахунок в СБ (2013р), Quik мені допомогу, перший депозит 100 000р, торгую акції на ММВБ, зливаю 30% за 4 місяці.

Переходжу на терміновий ринок ММВБ, переглядаю відео курс. Другий депозит 300 000р. Торгую строго по стратегії починає що то виходити: перший місяць + 5%, другий + 10% і так місяців 5-6 я торгував в маленький плюс, було що за день я заробив 35 000р, це для мене було свято, за день я заробив половину своєї з/п, і я почав розуміти що можна заробляти в рази більше. Головне приділяти цьому достатньо часу. Після смуги білої почалася чорна Почав зливати, так само по немногу як і заробляв. Через пару місяців вирішив зробити перерву в торгівлі, думав на місяць, як виявилося пауза затягнулася.

Оскільки житла у власності у мене не було, а в зв'язку з кризою вартість квартир помітно знизилася, вирішив придбати. Зняв всі гроші з брокерського рахунку, додав накопичень і став володарем іпотечної квартири! Після чого перспектива торгувати на реальному депо віддалилася. Але трейдинг мені подобається, відкрив демо в UT. Почав освоювати американський ринок, звичайно зовсім різні ринки в порівнянні з нашим.

Зараз також торгую на демо америку, інтрадей, використовую патерни стрічку не розумію. Пару раз брав участь в UT Challenge, не вийшло.

Не дивлячись на труднощі, дуже хочеться освоїти це ремесло. Піду на курси навчання в UT)