Якщо якісь акції і купувати, так це єгипетські!

Після червневого падіння єгипетський ринок знову зростає, і я не хочу ні купувати, ні шортити (втомився вже), але рекомендую це іншим як хорошу можливість.
EGX 100 Index
В принципі, зараз саме час купувати єгипетські акції, напередодні досягли максимуму за кілька тижнів, незважаючи на загальнонаціональні протести, показують стійкість до внутрішньополітичного фону, досить незвичайну в світі листопадових протестів.
Зростання відзначено в паперах міжнародного комерційного банку Єгипту SAE (які активно купуються, і їх можна купувати далі), найсильніше підвищення за останній місяць - в акціях Orascom Telecom Holding. Фондовий індекс Єгипту EGX 30 досяг найбільш високу ціну закриття з першої декади червня.
Зростання паперів викликався корекцією після падіння під час протестів проти президента Мохаммеда Мурсі, який, за словами своїх опонентів, захопив абсолютну владу, але не зміг відновити економіку. Минулого тижня відбулося зіткнення про- і антиурядових угруповань, в результаті чого 8 осіб було вбито і сотні поранені.
Мурсі, який на даний момент вже рік займає пост вільно обраного президента, нещодавно відкинув вимоги опозиціонерів про свою відставку. Десятки тисяч його прихильників зібралися в Каїрі, стурбовані можливими повстаннями опозиціонерів. Опозиціонери, за їхніми словами, зібрали 22 мільйони підписів за відставку президента, який, в свою чергу, переміг на виборах з усього лише 16 мільйонами голосів.
В цілому, не дивлячись на зростання єгипетського ринку в даний момент, не варто бути занадто оптимістичним з цього приводу, і купувати все акції поспіль, так як існує велика політична напруженість, яка може вилитися у великі потрясіння. А як нам заповідав Марковіц, коли актив нестабільний, інвестори не поспішають купувати його, отже - не варто очікувати істотного зростання єгипетського ринку до тих пір, поки ситуація не стане більш стабільною.
У разі ж повстання, яке обіцяють влаштувати опозиціонери (угрупування "Тамарудд (Бунт)"), ринок, найімовірніше, знову обвалиться, тому вкрай ризиковано зараз займати довгі позиції, але все-таки якщо якісь акції і купувати в групі країн, що розвиваються, то єгипетські в основному, не рахуючи Росії.