Вчуся у тих, чиї бачив online трейди..

Доброго времени суток шановні колеги по цеху!

Цей пост в основному опублікований для тих хто тільки прийшов в індустрію трейдингу і не випадково опинилися на сторінках нашого спільного і корисного ресурсу UTMAGAZINE.

На просторах безмежного інтернету, багато всяких навчальних псевдогуру, які вчать як торгувати на біржових майданчиках і заробляти купу грошей.. скажу відразу, якщо ви почнете витрачати своє не восполнима надалі йде безцінний час на ці ролики від незрозумілих гуру, то все швидше закінчиться зливом і в кращому випадку результатом в 0.

Сам я 3 роки витратив на пошуки і спроби всіх всіляких стратегій і тактик біржових гуру, в підсумку результат був "мінус", а роки пішли шкода..

Але завдяки тому що в один з днів випадковим чином побачив ролики онлайн торгівлі хлопців з ЮТ, а саме А. Радченко, А.Клевцова, скажу чесно, все в трейдингу стало змінюватися на краще. Хлопці, цей маленький пост, як рада, вчіться у практикуючих трейдерів, не ведіться на всяких вчителів підкорювачів ринків, вчіться у тих, хто показав вам онлайн трейди з PnL-ми..

Хто роками торгує і залишається в трейдингу, і хочу сказати щось на сьогоднішній день я бачив онлайн трейди, записи тільки декількох трейдерів, і серед СНД-их тільки Анатолія Радченко, Антона Клевцова і Олексія Маркова.. Це не реклама, це просто висновок зроблений мною для мене за 4,5 року перебування в трейдингу з яких 3 роки пішли в порожню. Підписувався на трейдинг фло, навчався по всіляких матеріалів досутпним з ЮТ, результат позитивний.. Дякую команду ЮТ за все що вони створюють і вдосконалюють для всіх категорій трейдерів

Всім успіхів і всім хто тут домогтися професіоналізму в трейдингу