Кажу як є!

Всім привіт, трохи я загубився в прямому і переносному сенсі слова:)

Після Челлендж торгував статистично на демо і викладав пост з результатами, трохи поміркувавши зважився відрити невеликий реальний рахунок, виділив з усього самі на мій погляд робочі речі і жодного разу з тих пір їх не дотримувався:)))))

Після демо стояло завдання не тупити на реалі і торгувати якомога більше розкуто, щоб зайти в сезон звітів максимально розкутою і расторгованним це була підступна помилка яка привела мене до двох тижневого тільта, в день я наторговивал до п'яти 5000 шерс, грос з нетом посилали один друга, а загальна комісія стала дорівнювати з моїми цілями по прибутку. За перший тиждень загальний Gross склав 138 А Net всього 40 Друга тиждень виявилася абсолютно провальною я почав втрачати зв'язок з реальність і став перетворюватися в гемблера з тижневим результатом Gross -52 Net -164 Вихідні провів у жахливому стані яке мені добре знайоме на понеділок був чіткий план дій, спокій і розважливість які принесли +77 нетом, вторник став чорним в моїй "кар'єрі" подвійний ліміт втрат.. Вчора насамперед коли приїхав написав ризик-менеджеру, щоб встановив мені ліміт $ 25 і зробив позначку "не відкривати всередині сесії" Мені дуже соромно!

Я прийняв рішення сьогодні торгувати останній день на реальному рахунку в випадки, якщо закрию день в мінус.

З цього дня я знову продовжую щоденні звіти по торговим ідеям, операціях і планам, але формат буде відрізнятися від попередніх. Тепер це буде більше схоже на щоденник з планом і цілями на день і підсумками їх дотримання в кінці дня. Думаю це допоможе мені і принесе користь вам!