Індикатор торгових сесій i-sessions

Хороший трейдер завжди відстежує час торгової сесії, розуміючи, що торгівля певної валютною парою буде відрізнятися в зв'язку з різними обсягами і волатильністю в різні часові проміжки. Існує навіть кілька торгових стратегій, заснованих на певних закономірностях між торговими сесіями або виявляються в їх початку або наприкінці. Час в торговому терміналі МТ4 відрізняється від Московського або Київського. Щоб краще орієнтуватися, коли починається або закінчується та чи інша торгова сесія, був створений індикатор торгових сесій, що відображає все це графічно. Нижче ми розглянемо, як він працює. Тут можна завантажити індикатор торгових сесій i-Sessions.

Нагадаємо, що файл індикатора (i-Sessions.mq4) потрібно скопіювати в папку Experts / Indicators вашого МТ4. Файл є відкритим для редагування в редакторі MQL4.

Також радимо ознайомитися зі статтею "Сесії Форекс, який час роботи Форекс вибрати? "

Індикатор "i-Sessions" - просто і зручно

Автором індикатора є Ігор Кім (KimIV).

Індикатор працює дуже просто, відображаючи фоновими прямокутниками різного кольору торгові сесії. Чим більше волатильність під час сесії, тим вище прямокутник. Довжина прямокутника дорівнює тривалості конкретної торгової сесії.

Индикатор торговых сессий

рис.1

Практично ми бачимо 3 торгові сесії: азіатську, європейську та американську. Прямокутники накладаються один на інший. Що це означає? В налаштуваннях індикатора можна вручну встановити час і колір прямокутників (торгових сесій). Логічно, що коли Європа закінчує свій робочий день (торгівлю) та готується до відпочинку і пізніше лягає, прокидаються американці і починають свою торгівлю. Ось ці 2-3 години ми і бачимо як накладення двох сусідніх прямокутників.

Крім нашого індикатора, ми можемо накладати на графік будь-які інші індикатори як зазвичай - на відміну від торгових радників, які накладаються за принципом "1 радник - 1 графік".

Індикатор торгових сесій - недоліки?

Єдиним недоліком нашого індикатора можна вважати відсутність автоматичного переходу на зимовий і літній час для США і Європи. Виправити це просто - потрібно зайти в налаштування і вручну змінити час. Це потрібно робити на наступний день після переходу на зимовий або літній час. Також варто враховувати різницю за часом між вашим терміналом МТ4 (рекомендуємо МТ4 від брокера Альпарі) і часом на вашому комп'ютері - це потрібно для перевірки нових налаштувань індикатора.

Підсумуємо. Завдяки індикатору i-Sessions відображення торгових сесій графічно зручно, не захаращує графік валютної пари і дозволяє трейдеру зосередитися на власне торгівлі замість відстеження часу. Користуйтеся на здоров'я.