Прогавив вхід або як налаштувати оповіщення в qUIK

Вітаю шановні читачі. Як і обіцяв раніше, сьогодні починаю писати замітки в рубрику "Торгівля на FORTS" про свої успіхи та невдачі на біржі. Як я вже писав раніше, в червні я пройшов курс навчання торгівлі на Московській фондовій біржі, і вже другий місяць торгую самостійно. Чесно кажучи поки особливих успіхів у мене немає, так що періодично буду писати замітки про свої плани торгівлі, своє бачення ринку, а так само буду викладати свої угоди.

Отже, вчора зробив план по РТС, вирішив чекати поки ціна дійде до межі каналу в 85100, після чого вирішив зайти в шорт з метою на 81500. Такий маневр при вдалому збігу обставин міг принести мені близько 15 % до рахунку.

Сьогодні з ранку день видався мені млявим і я благополучно поїхав у своїх справах. Повернувся додому вже після шостої вечора, і свій запланований вхід я звичайно ж прогавив. За фактом вже до дев'ятої вечора мій профіт склав би близько 2000 пунктів, що приблизно дорівнює 10% до мого рахунку. Дуже шкода. Ця ситуація повторюється у мене вже кілька разів, тому я вирішив налаштувати оповіщення, щоб знати коли ціна підходить до потрібного мені діапазону.

У поточній версії Квик можна створити всього 2 типу сповіщень:

  • локальне (спливаючому вікні, плюс можна вибрати який-небудь звук)
  • оповіщення через смс (для випадків, коли ви перебуваєте далеко від терміналу)

Мені поки досить першого варіанту, оскільки оповіщення по смс у мого брокера платні, а я ще не вийшов в "плюс".Отже як же налаштувати ці два види сигналів?

Налаштування сповіщень в QUIK

Спочатку нам потрібно створити вікно сповіщень, в якому будуть виводитися ваші Алерт, для цього заходимо в меню "Повідомлення" - "оповіщення" - "Створити вікно сповіщень ..." В вікні натиснути кнопки "Додати всі" і "Так"

Тепер у нас з'явилося вікно сповіщень. Далі нам необхідно налаштувати саме оповіщення. Вибираємо знову "повідомлення" - "оповіщення" - "створити оповіщення" - "На зміну ТТП"

У вікні створення оповіщення нам необхідно послідовно вибрати:

  • Інструмент: той ф'ючерс ціну якого ви хочете відстежувати
  • Параметр: тут вибираємо "ціна останньої угоди"
  • Умова виконання: тут вибираємо ціну, після досягнення якої ви хочете отримати попередження
  • В поле "Активна до" вибираючи час дії нашого оповіщення

Натискаємо "Зберегти" і наше сповіщення готове до роботи. Зверніть увагу що оповіщення в таблиці бувають двох кольорів - червоні і сині. Червоні це оповіщення які ще не виконані. Сині - вже відпрацювали.

Коли оповіщення спрацює, ви отримаєте спливаюче вікно, яке повідомить вас про те що ціна підійшла до рівня, який ви налаштували і запропонує перейти в вікно торгового терміналу.

За бажанням можна також додати звуковий супровід. Для цього необхідно зайти в меню "Налаштування" - "Основні". Вибрати розділ "Програма" - "Звуки"

Далі необхідно розкрити список "Локальні оповіщення" і поставити галочку навпроти варіанту "Оповіщення по параметру ТТП", який ми налаштували раніше. Зверніть увагу, що можна вибрати звуковий файл тільки в форматі. wav. Бажано щоб тривалість файлу була не більшою 15-20 секунд.

Останній крок, який нам залишилося зробити, це перевірити настройки у вкладці "Повідомлення" - "Локальні оповіщення":

На сьогодні все, шановні читачі. Наступного разу будемо налаштовувати сповіщення по смс. Підписуйтесь на оновлення і до нових зустрічей!

P. S. Якщо ви як і я торгуєте на біржі ще і роботами - рекомендую подивитися цю статтю про оповіщення в TSLab.