Буду Як Баффет! Інвестиції в кишені

Всім доброго вечора! Поспішаю-поспішаю поділитися цікавою штукою, яку я виявив сьогодні в play-маркеті. Ця програма. Ну да, а що ще це могло бути? Але це дуже цікавий додаток, правда не думаю що воно допоможе вам поліпшити ваш стейтмент або збільшити прибуток хоч на пару пунктів, але ж розширити кругозір і дізнатися щось нове теж добре.

Зрозуміло, додаток пов'язано з трейдингом, інакше я б і не розпинався. Черговий мобільний Watchlist або online-stock запитаєте ви? І.. отримаєте від мене невиразний відповідь - і так, і ні.

Загалом, сподіваюся, вдалося хоча б трохи заінтригувати вас, або все гуру-трейдери без емоцій?! Йтиметься про додаток iBillionaire!

Так-так біліонер-мільйонер, банально звучить, але давайте дамо йому шанс. Отже, по суті, перед нами додаток про інвестиції, що сполучає в собі щось схоже на стрічку Facebook'а з новинами і коментарями самих що ні їсти успішних, багатих і знають толк в інвестиціях людей (Уоррен Баффет, Сорос, Айкан і ін.), потім watchlist, різні alert'и доступні після реєстрації аккаунта і інші фішечки.

По правді кажучи, я сам не до кінця вивчив всі можливості програми, але погодьтеся спостерігати або точніше дізнатися і подивитися, що знаходиться в портфелях всім відомих інвесторів круто! Звичайно тут напевно не вся інформація, щось може бути надумано, хоча творці запевняють, що всі портфелі базуються тільки на перевірених даних і тих же самих SEC-формах, наприклад.

Дальше більше. Основою програми є якийсь ETF - iBillionaire Index. Я перевірив, він в правду існує тікер - IBLN. Його ідея дуже цікава він акумулює в собі рух самих топових акцій, улюбленців мільйонерів (повний список тут).

Загалом, є що подивитися!

Так як мені сказати більше поки що нічого, то просто опублікую це:

"Коли Уоррен Баффетт говорить про інвестування, слухають всі".

Тепер, кожен може отримати нескінченний потік мудрості інвестування від Баффетта, а також інших акул волл-стріт, включаючи Карла Айкана, Джорджа Сороса і Рея Деліо через додаток iBillionaire.

"Фондовий ринок мінливий", говорить творець iBillionaire Рауль Морено. "Як інвестор, Ви вирішуєте - купити, продати, або тримати. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти інвесторам прийняти ці рішення, вибрати. Ми думали -" Хто може допомогти зробити правильний вибір? "Зрозуміло, кращі з кращих.

Ми пропонуємо нашим користувачам останні новини з діями, рішеннями і думками найвідоміших інвесторів.

якраз це iBillionaire і робить. Відстежуючи діяльність мільярдерів, обраних по їх успішності, вмінню робити правильний вибір у складній ситуації, здатності досягти успіху в довгостроковій перспективі, Додаток забезпечує постійний потік корисної інформації.
Ця інформація надходить з публічно доступних SEC форм, на яку будь-хто може подивитися.

"Вчитися у мільярдерів і, знати їх думки це справжня цінність", говорить Морено.

Детальніше

Опис на Google play

Опис на iTunes